User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Johnwsx oliwieriq08
sewer Rosaliejqb
Jackest jurro872

Reklama





No Means No + THE KURWS

koncert
Dodany przez: d0ti, dnia 2011-06-22 Przeczytano 354 razy.

Data: 2011-06-24      Klub: Firlej

NoMeansNo to legendarne trio z Kanady cieszące się wielkim uznaniem wśród miłośników muzyki alternatywnej od niepamiętnych czasów. Artyści zostali okrzyknięci, lata temu, mistrzami i legendą gatunku hardcore-punk, czy też jazz-core (kto jeszcze pamięta taki termin?).

NMN założyli w 1979 roku bracia Rob Wright (gitara basowa i śpiew) i John Wright (perkusja, śpiew i keyboard). W 1983 doszedł do nich Andy Kerr (gitara), którego miejsce w 1992 roku zajął Tom Holliston.

Ich muzyka jest wciąż świeża, oryginalna i progresywna, wściekle energetyczna, a przede wszystkim ponadczasowa. Brzmienie NMN jest absolutnie rozpoznawalne od pierwszych sekund, z wysuniętymi na pierwszy plan basem i perkusją, na których grają założyciele zespołu, oraz charakterystycznym wokalem Roba.

Mimo, że okres największej świetności NMN mają już za sobą (debiutowali prawie 30 lat temu) wciąż potrafią zaskakiwać. Szaleni, bezkompromisowi, bez patosu i nadęcia ciągle mają ochotę na realizowanie swoich wariackich pomysłów. Artyści są bezkonkurencyjnymi wesołkami i kpiarzami oraz mistrzami w nawiązywaniu pozytywnych relacji z publicznością. Po raz kolejny będą mieli okazję udowodnić, że są w doskonałej formie i potrafią grać genialne koncerty.

cena: 45 zł - przedsprzedaż , 55 zł - w dniu koncertu, 
sprzedaż biletów: poprzez sieć www.ticketportal.pl oraz FALANSTER, ul. Św. Antoniego 23



Komentarze

»
Opinie na temat wydarzenia.
Nikt jeszcze nie komentował tej strony.

Dodaj komentarz

»
Podziel się swoją opinią.
Nick:
Musisz wypełnić to pole
E-mail:
Musisz wypełnić to pole
Komentarz:
Musisz wypełnić to pole

Musisz wypełnić to pole