User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Georgefsl Mickvnf
ameliabbbbapl Blancaoeb
Susannezdy geriduche1971

Reklama





Kazik Na Żywo zagra w Eterze! 18 stycznia 2014 sobota

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2014-01-14 Przeczytano 450 razy.

Kazik Na Żywo zagra w Eterze!  18 stycznia 2014 sobota

Data: 2014-01-18      Klub: Eter

 Kazik Na Żywo zagra w Eterze!

wROCKfest.pl z przyjemnością informuje o kolejnej wizycie Kazika Staszewskiego we Wrocławiu. 
Tym razem jako KNŻ - Kazik Na Żywo wystąpi 18. stycznia w klubie Eter przy ul. Kazimierza Wielkiego

Zespół (początkowo pod nazwą Kazik) powstał w 1991 roku w składzie: wokalista Kazik Staszewski, gitarzysta Adam "Burza" Burzyński, basista Michał "Kwiatek" Kwiatkowski oraz perkusista Kuba Jabłoński. Formacja grała początkowo wyłącznie utwory z solowych projektów Kazika, później uległo to zmianie. Najważniejszym koncertem na początku istnienia kapeli był występ podczas festiwalu w Sopocie w 1992 roku. W 1994 roku zespół Kazik wydał swoją pierwszą płytę „Na żywo, ale w studio”.Tuż po nagraniu płyty modyfikacji uległ skład - perkusistę Kubę Jabłońskiego zastąpił Tomasz Goehs, a niedługo po tym w szeregi wstąpił gitarzysta Robert "Litza" Friedrich. W 1995 roku ukazała się druga płyta „Porozumienie ponad podziałami”. W 1998 roku zespół dołączył do projektu Muzyka Przeciwko Rasizmowi, a jego kawałek znalazł się na pierwszej składance „Muzyka przeciwko rasizmowi”, firmowanej przez Stowarzyszenie Nigdy WięcejW 1999 roku grupa wydała trzeci album: „Las Maquinas de la Muerte”. W połowie 2000 roku zespół opuścił Robert Friedrich (zastąpił go Olaf "'Off" Deriglasoff). W 2002 roku wyszła ostatnia płyta - wydawnictwo podsumowujące działalność koncertową zespołu pt.”Występ”.
W 2004 roku zespół przerwał działalność, a ostatni koncert grupa zagrała 23 maja 2004 w Warszawie w Parku Skaryszewskim Dnia 29 maja 2008 zapadła decyzja o reaktywacji zespołu Kazik Na Żywo. Pierwszy koncert po
reaktywacji KNŻ odbył się 14 lutego 2009 w toruńskim Klubie "Od Nowa". Powrócono do składu z lat 1995-2000 (gitarzystą został ponownie Robert Friedrich).Pod koniec listopada 2011 ukazała się ich kolejna płyta zatytułowana „Bar La Curva / Plamy na słońcu”. Obecnie osiągnęła już status złotej płyty i jest jedną z najlepiej sprzedających sie polskich płyt.

18.01.14 godz.18.00, klub ETER, ul.Kazimierza Wielkiego 19
wROCKfest.pl prezentuje:
KNŻ ( Kazik Na Żywo)
bilety: 49 zł – pierwsze 300 szt., 55 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu

miejsca siedzące ( balkon) – 70 zł
Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl
Link: http://www.facebook.com/events/326990134107907/

Bilety - kup online: http://www.eventim.pl/bilety-wrockfest-pl-prezentuje-knz.html?affiliate=APL&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1091704&xtcr=2&xtmc=kn_%23380%3B&xtnp=1

WOŚP 2014 Wrocław - koncerty

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2014-01-10 Przeczytano 177 razy.

Data: 2014-01-11      Klub: Liverpool

  

Piątek - 10 stycznia 2014
Kłub Łykend (20:00) Reggae w Łykendzie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
 Splendid sound ina vinyl style, RasTa RasTamta Digital Sound, Positive Thursdays in DUB (live act)
wstęp: puszka WOŚP – min. 5 zł

Klub Alive (19:00) KREON - DIRTY BRICK - ALEKSANDRA BEREZOWSKA i InNi - THE BAD SLEEP WELL - NEUROKOMPANIA - EREMITA -Petrol Smell

Sobota - 11 stycznia 2014

Klub Liverpool (17.00)   THE BAD SLEEP WELL, KREON, ABSTA, ALEKSANDRA BEREZOWSKA & INNI, MIZIA&MIZIA BLUES BAND [live] (wstep: Puszka)

Kłub Łykend (20:00)  Koncert Łykend PROMO dla WOSP-u:  Strain, Blue Balls Effect, Slow Motion Bullet, Petrol Smell  (wstęp: puszka WOŚP - min. 5 zł )
 


 Niedziela - 12. stycznia  2014 Wrocław

Klub Łykend (17.00)  - zagrają dobrze znane wrocławskiej publiczności zespoły:
Orkiestra Samanta, Za Horyzontem, Pod Masztem, Znienacka Project oraz W Stronę Portu.
( wstęp: puszka WOŚP – min. 5 zł)

Klub Liverpool (19:00) JACEK BARAN & JOINT VENTURE (wstęp: puszka)

Rynek Wrocław - Finał WOŚP 2014 we Wrocławiu  - program
 12:00-12:20 Otwarcie Finału WOŚP we Wrocławiu - Policyjna i Wojskowa Orkiestra Dęta
12:25-13:05 Dżemik Blues
13:10-13:50 Instytut
14:10-15:00 ZA Horyzontem/ W stronę portu – szanty
15:10-15:50 Marek Piowczyk Trio
16:10-16:55 Flit – zespół ukraiński
17:10-17:55 Czarno-Czarni
18:10-18:55 LemON
19:10-19:50 Big Cyc
19:50-20:00 odliczanie Światełka do nieba
20:00 – Światełko do nieba
20:15 – 21:00 Synaptine





Link: http://www.wrock.pl/news-23525/WOSP_2014_Wroclaw__Final_Wielkiej_Orkiestry_Swiatecznej_Pomocy_we_Wroclawiu/

WOŚP 2014 Wrocław - koncerty

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2014-01-10 Przeczytano 181 razy.

Data: 2014-01-10      Klub: Alive

 

Piątek - 10 stycznia 2014
Kłub Łykend (20:00) Reggae w Łykendzie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
 Splendid sound ina vinyl style, RasTa RasTamta Digital Sound, Positive Thursdays in DUB (live act)
wstęp: puszka WOŚP – min. 5 zł

Klub Alive (19:00) KREON - DIRTY BRICK - ALEKSANDRA BEREZOWSKA i InNi - THE BAD SLEEP WELL - NEUROKOMPANIA - EREMITA -Petrol Smell

Sobota - 11 stycznia 2014

Klub Liverpool (17.00)   THE BAD SLEEP WELL, KREON, ABSTA, ALEKSANDRA BEREZOWSKA & INNI, MIZIA&MIZIA BLUES BAND [live] (wstep: Puszka)

Kłub Łykend (20:00)  Koncert Łykend PROMO dla WOSP-u:  Strain, Blue Balls Effect, Slow Motion Bullet, Petrol Smell  (wstęp: puszka WOŚP - min. 5 zł )
 


 Niedziela - 12. stycznia  2014 Wrocław

Klub Łykend (17.00)  - zagrają dobrze znane wrocławskiej publiczności zespoły:
Orkiestra Samanta, Za Horyzontem, Pod Masztem, Znienacka Project oraz W Stronę Portu.
( wstęp: puszka WOŚP – min. 5 zł)

Klub Liverpool (19:00) JACEK BARAN & JOINT VENTURE (wstęp: puszka)

Rynek Wrocław - Finał WOŚP 2014 we Wrocławiu  - program
 12:00-12:20 Otwarcie Finału WOŚP we Wrocławiu - Policyjna i Wojskowa Orkiestra Dęta
12:25-13:05 Dżemik Blues
13:10-13:50 Instytut
14:10-15:00 ZA Horyzontem/ W stronę portu – szanty
15:10-15:50 Marek Piowczyk Trio
16:10-16:55 Flit – zespół ukraiński
17:10-17:55 Czarno-Czarni
18:10-18:55 LemON
19:10-19:50 Big Cyc
19:50-20:00 odliczanie Światełka do nieba
20:00 – Światełko do nieba
20:15 – 21:00 Synaptine





Link: http://www.wrock.pl/news-23525/WOSP_2014_Wroclaw__Final_Wielkiej_Orkiestry_Swiatecznej_Pomocy_we_Wroclawiu/

SAMARA LUBELSKI (USA) + ARTUR MAĆKOWIAK - Pod Pałacykiem

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2014-01-08 Przeczytano 172 razy.

SAMARA LUBELSKI (USA) + ARTUR MAĆKOWIAK - Pod Pałacykiem

Data: 2014-01-24      Klub: (zamknięty) Pod Pałacykiem

 Samara Lubelski to fantastyczna wokalistka i multiinstrumentalistka z Nowego Jorku. Na co dzień współpracuje z Thurstonem Moorem - liderem Sonic Youth, z którym nagrała dwie płyty solowe i współtworzy zespół Chelsea Light Moving. Na swoim koncie ma też współpracę z tuzami amerykańskiej alternatywy: Hall of Fame, The Sonora Pine, Tower Recordings, Metabolismus, Jackie-O Motherfucker. Nagrała też kilka solowych płyt.
www.samaralubelski.com

Artur Maćkowiak - muzyk, performer. Współtworzył zespół Something Like Elvis i Potty Umbrella. Od 2011 r. gra solo oraz w innych przedziwnych konfiguracjach. Porusza się w obszarach szeroko pojętej muzyki gitarowej, okraszonej dużą dawką eksperymentu, elekroniki, ambientu, improwizacji, ale z dość charakterystyczną nutą słowiańskiej melodyki.
www.wetmusicrecords.bandcamp.com

24.01 piątek, godz. 20.00, bilet: 25 zł
Pod Pałacykiem, ul. Kościuszki 34, Wrocław

Link: http://www.facebook.com/events/185399618331787/?ref=5

WOŚP 2014 Wrocław - Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Wrocławiu

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2014-01-08 Przeczytano 415 razy.

WOŚP 2014 Wrocław - Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Wrocławiu

Data: 2014-01-12     

Piątek - 10 stycznia 2014
Kłub Łykend (20:00) Reggae w Łykendzie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
 Splendid sound ina vinyl style, RasTa RasTamta Digital Sound, Positive Thursdays in DUB (live act)
wstęp: puszka WOŚP – min. 5 zł

Klub Alive (19:00) KREON - DIRTY BRICK - ALEKSANDRA BEREZOWSKA i InNi - THE BAD SLEEP WELL - NEUROKOMPANIA - EREMITA -Petrol Smell

Sobota - 11 stycznia 2014

Klub Liverpool (17.00)   THE BAD SLEEP WELL, KREON, ABSTA, ALEKSANDRA BEREZOWSKA & INNI, MIZIA&MIZIA BLUES BAND [live] (wstep: Puszka)

Kłub Łykend (20:00)  Koncert Łykend PROMO dla WOSP-u:  Strain, Blue Balls Effect, Slow Motion Bullet, Petrol Smell  (wstęp: puszka WOŚP - min. 5 zł )
 


 Niedziela - 12. stycznia  2014 Wrocław

Klub Łykend (17.00)  - zagrają dobrze znane wrocławskiej publiczności zespoły:
Orkiestra Samanta, Za Horyzontem, Pod Masztem, Znienacka Project oraz W Stronę Portu.
( wstęp: puszka WOŚP – min. 5 zł)

Klub Liverpool (19:00) JACEK BARAN & JOINT VENTURE (wstęp: puszka)

Rynek Wrocław - Finał WOŚP 2014 we Wrocławiu  - program
 12:00-12:20 Otwarcie Finału WOŚP we Wrocławiu - Policyjna i Wojskowa Orkiestra Dęta
12:25-13:05 Dżemik Blues
13:10-13:50 Instytut
14:10-15:00 ZA Horyzontem/ W stronę portu – szanty
15:10-15:50 Marek Piowczyk Trio
16:10-16:55 Flit – zespół ukraiński
17:10-17:55 Czarno-Czarni
18:10-18:55 LemON
19:10-19:50 Big Cyc
19:50-20:00 odliczanie Światełka do nieba
20:00 – Światełko do nieba
20:15 – 21:00 Synaptine





Link: http://www.facebook.com/Lykendcklub/events
Link: http://www.liverpool.wroclaw.pl/site/terminarz

Ciemna Strona Miasta prezentuje : Rock Rebels vol.1. : S.I.N. i John Revolta.

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2014-01-08 Przeczytano 411 razy.

Data: 2014-02-01      Klub: Ciemna Strona Miasta

 Zapraszamy na pierwszy koncert prezentujący rockowych rebeliantów. Zagrają dla Was lokalne formcje S.I.N. i John Revolta.

S.I.N.
Zespół powstał w 2009 roku. W styczniu 2011 roku w składzie : Ula Filipowicz - wokal, Adam Zgud – gitara, Tomek Zaręba – gitara, Robert Sobański – bas, Paweł Ulatowski – perkusja grupa wydała pierwsze oficjalne demo z własnym materiałem. Rok 2011 i 2012 przyniósł dwie kolejne zmiany w brzmieniu SIN - miejsce dotychczasowego basisty zajął Robert Borowski, a nową wokalistką została Ela Kołodziejczyk, a w czerwcu 2013 roku etat basisty objął Darek „Grizzli” Zieliński.Obecnie zespół tworzy i koncertuje w składzie : Ela Kołodziejczyk - wokal, Adam Zgud – gitara, Tomek Zaręba – gitara, Darek Zieliński – bas, Paweł Ulatowski – perkusja.Twórczość SIN to mieszanka muzycznych inspiracji poszczególnych członków zespołu, czadowe połączenie rock&rolla, hard rocka i heavy metalu. I jak twierdzą sami muzycy, połączenie to świetnie sprawdza się na koncertach, o czym będziecie mogli się po raz kolejny przekonać pierwszego lutego ! https://www.facebook.com/pages/SIN-Oława/232526156786840

John Revolta
John Revolta to czterech kumpli z Wrocławia, grających ze sobą mniej więcej od połowy 2012 roku. Zespół w składzie : Marcin Gałkowski - wokal, Bartłomiej Duszkiewicz - gitara, Mateusz Sławecki - bas, Jan Pudłowski - perkusja ma na koncie m.in. udział w takich imprezach jak Muzyczna Bitwa Radia Wrocław, Emergenza Festival, czy jeleniogórska Liga Rocka. John Revolta to prawdziwi rockowi rebelianci. Przekaz, jaki niesie ze sobą nazwa i twórczość zespołu to nie rewolucja z butelkami z benzyną... "Nie jesteśmy już dziećmi a nasze pokolenie dojrzalo do sprzeciwu wobec otaczającej nas rzeczywistości i wszechobecnego systemu. Chcemy szukać własnej drogi, czystej wolności, drogi prosto w Słońce. Nie jesteśmy straconym pokoleniem, pokoleniem stażystów, pokoleniem 1200 brutto. To nasz świat. Jest nas wielu, czas, żeby ONI zaczęli się z nami liczyć. Nie będziemy cierpieć za błędy i głupotę jakiejkolwiek władzy. Czas na Revoltę!" https://www.facebook.com/johnrevoltamusic

koncert odbędzie sie w sobotę 01.02. w klubie Ciemna Strona Miasta.
WSTĘP - 8 zł

Zapraszamy gorąco. Obie kapele oddadzą Wam serce i gwarantują dobrą zabawę.
Wspierajmy rockowych rebeliantów, wspierajmy lokalną rockową scenę !
Link: http://www.facebook.com/events/657773077599478/

Koncert Wrocław: RED BUS, RED SCALP, ROCKAINE

koncert
Dodany przez: Sound_Depot , dnia 2014-01-06 Przeczytano 345 razy.

Koncert Wrocław: RED BUS, RED SCALP, ROCKAINE

Data: 2014-01-25      Klub: SOUND DEPOT

Koncertują:
RED BUS, RED SCALP, ROCKAINE
Zapraszamy na koncert zepsołów:
RED BUS,
RED SCALP,
ROCKAINE

RED BUS
to wrocławski zespół grający muzykę z pogranicza rocka i metalu, z melodyjnym grunge-owym wokalem. Muzyka Red Bus inspirowana jest takimi zespołami jak Filter, Deftones czy Soundgarden. Zespół powstał w 2006 roku, a od połowy 2011 roku po zmianie perkusisty i basisty Zespół tworzą: Tomek Pomian - wokal, Kornel Madetko - gitara, Adam Fijołek - gitara basowa Radek Rakoczy - perkusja. W nowym składzie RED BUS zagrał już kilkanaście koncertów, m.in. na Festiwalu Emergenza. We wrześniu 2013 roku ukazała się pierwsza Ep-ka zespołu, nagrana w Sound Depot Studio we Wrocławiu. www.facebook.com/redbusofficial


Link: http://www.facebook.com/events/527289754034955/


« Poprzednia  |  Strona 102 z 862  |  Następna »