Terminarze klubów 2015
Najbliższe patronowane koncerty
Ostatnie posty na forum
Dolnośląska Giełda Fonograficzna - każda sobota w Firleju !
![]() |
Data: 2013-12-07
Klub:
Firlej
Dolnośląska Giełda Fonograficzna
Klub Firlej, Wrocław, ul. Grabiszyńska 56
Każda sobota, Wstęp wolny
Polujesz na fajne winyle? Masz na sprzedaż kilka kompaktów? Może po prostu chcesz miło i muzycznie spędzić sobotnie popołudnie? Odwiedź Giełdę!Dolnośląska Giełda Fonograficzna to cykliczne targi muzyczne organizowane przez Firlej i Stowarzyszenie Melomanów „Amplifikator“. Wydarzenie na stałe zagościło już na mapie kulturalnej Wrocławia. W każdą sobotę w godzinach od 15 do 17 w Firleju spotykają się melomani z całego regionu, niezależnie od upodobań gatunkowych czy sympatii wobec konkretnego rodzaju nośnika.
Na grudniowych spotkaniach pojawi się fonolotek, czyli loteria nośnikowa (za każdą oddaną płytę będzie można dostać inną, wylosowaną). Dodatkowo 14 grudnia podczas imprezy odbędzie się wyjątkowa wystawa. Swoją kolekcję przenośnego sprzętu audio z lat 80 zaprezentuje muzyczny pasjonat i artysta Mariusz Wildeman. Kuriozalnym odtwarzaczom będzie można nie tylko się przyglądać, ale też odsłuchać z nich dostępnych na Giełdzie nagrań. Z kolei 21 grudnia miejsce będzie mieć świąteczna edycja Giełdy. Wydłużone o dwie godziny wydarzenie będzie doskonałą okazją na zakupienie muzycznych prezentów. Oprócz bogatszej niż zwykle oferty i specjalnych
atrakcji na świątecznej Giełdzie obecny będzie Święty Mikołaj, z którym każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Stałym elementem Dolnośląskiej Giełdy Fonograficznej jest możliwość zakupu wydawnictw lokalnych zespołów i artystów oraz konkursy z licznymi nagrodami. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Najbliższe edycje:
• 07.12 – 11:00-13:00
• 14.12 – 15:00-17:00
• 21.12 – 13:00-17:00
Wstęp na imprezę dla każdego uczestnika jest wolny.
Kontakt z organizatorami: dgf@firlej.wroc.pl
Link: http://www.fb.com/DolnoslaskaGieldaFonograficzna
Link: http://www.firlej.wroc.pl/
PLAN & C.O.D. - ROCK/ ROCK'N'ROLL
Data: 2013-12-07
Klub:
Alive
PLAN

Ci,którzy słyszeli zespół PLAN porównują go do wczesnego Alice In Chains, Pearl Jam, AC/DC, Foo Fighters, Soundgarden czy Guns'n'Roses jednak zespół mówi twardo
"Gramy to co uda nam się improwizować na próbach. Nasze kompozycje są wynikiem przypadku i chaosu
dzięki czemu każda z nich ma własną duszę i jest dziełem nastrojów, które mieliśmy w danym momencie. Gramy po prostu Mrock'n'Roll."
Media o zespole PLAN:
Po koncercie na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu 2012:
„Prawdziwa petarda pojawiła się na końcu
- „Niedziela będzie dla nas” Niebieski- Czarnych w wydaniu ostro grającego zespołu PLAN to było coś!
A charyzmatyczna wokalistka tej formacji jest dla mnie objawieniem tego wieczoru.”
GAZETA WYBORCZA
„Największym odkryciem koncertu, a może całego festiwalu, była Anna wraz z zespołem PLAN,
którym przypadła piosenka „Niedziela będzie dla nas”.
Zespół uprawia Mrock’n’Roll, a Ania jest „Nergalem w spódnicy” ....
„Szalone lata 60-te” był najlepszym koncertem Opola 2012.”
ANGORA nr 24
„Zespół PLAN nas oczarował, coś niesamowitego!”
powiedział Jurek Owsiak na swoim videoblogu www.owsiaknet.pl
C.O.D.
C.O.D. to łódzka formacja rockowa powstała w 2009 roku z inicjatywy gitarzysty – Przemka Badziaka.
Łączą mocne rapcore’owe brzmienia, funk, indie, klasycznego rocka
oraz wszystko na co tylko mają ochotę w jedno, niepowtarzalne brzmienie skonsolidowane z odrębnych gustów muzycznych poszczególnych członków zespołu.
W 2012 roku muzycy wygrali ogólnopolski przegląd Rock On, zostali także finalistami
prestiżowego konkursu sieci sklepów Empik – Make More Music, gdzie dostali liczne pochwały z ust Piotra Metza, Marii Peszek i Piotra Roguckiego.
Link: http://alive.wroclaw.pl/terminarz/show/92
POWEREBEL + MIKOŁAJKOWE JAM SESSION ! - SNAKE CHARMER
Data: 2013-12-06
Klub:
Alive
06.12.2013 - POWEREBEL - HARD ROCK (piatek)
POWEREBEL z Bolesławca powstał pod koniec 2011 r. Aktualny skład zespołu wykrystalizował się w październiku 2012 r. Upodobania muzyczne to southern rock z elementami country i blues rocka.”Przebijamy wszystko autorskim utworem „Hoka Hey”, ktory jest hitem koncertowego lata - pióropusze spadaja z głów i fruwaja staniki.”
Serdecznie zapraszamy na MIKOŁAJKOWE JAM SESSION w klubie ALIVE!
Już od kilku lat w klubie pod nasypem mamy okazję słuchać i oglądać najlepszych rock / bluesmanów z polski.
Każdy kto był choć na jednej piątkowej imprezie wie, że Jam Session w ALIVE jest niesamowitym widowiskiem do samego rana.
Jam Session poprowadzi: SNAKE CHARMER
TWÓRCY HITU "BORN IN THE PRL" 10 lat na polskej scenie HARDORCKOWEJ.
Znani z niesamowicie energetycznych koncertów, porywających trzy pokolenia słuchaczy, oraz melodyjnego repertuaru !!!!
Zagrają również sztandarowe covery rockowe i nie tylko rockowe !!!
Link: http://alive.wroclaw.pl/terminarz/show/91
ADA SZULC & DJ ADAMUS
Data: 2013-12-05
Klub:
Alive

05.12.2013 - ADA SZULC & DJ ADAMUS (czwartek)
„1000 miejsc” – nowatorski projekt znanego DJ i młodej wokalistki ! Premiera płyty 12 listopada 2013r.
Kooperacja producenta i wokalistki, przy projekcie koncepcyjnym, to bardzo popularna forma współpracy poza granicami Polski. W naszym kraju mniej, ale to się właśnie zmienia: wokalistka ADA SZULC w studiu spotkała się z producentem i DJ ADAMEM JAWORSKIM (DJ ADAMUS). Razem stworzyli materiał na płytę "1000 miejsc". ADA SZULC tworzy teksty i śpiewa, zaś DJ ADMUS stworzył muzykę.
Link: http://alive.wroclaw.pl/terminarz/show/82
Impreza: SWING'N'ROLL
Data: 2013-12-21
Klub:
Madness
Impreza: SWING`N`ROLL
21.12.2013 godz.20.00 Wstęp 0 zł.
klub Muzyczny Madness
ul. Hubska 6 Wrocław
Uwaga. Wstęp do klubu mają tylko osoby pełnoletnie !!!
Rozgrzewajcie swoje nóżki bo już 21 grudnia (sobota) odbędzie się impreza SWING`N`ROLL,
czyli swingowo-rock`n`rollowa potupaja!
Dj Papug zaserwuje Wam muzykę w klimatach: swing, twist, boogie woogie, 50's rock'n'roll, doo-wop, rockabilly,
neo-swing.
Link: http://www.facebook.com/events/206275709557648/
KONCERT DUBSTER , CPN , GLOVE MY LOVE oraz FRANCIS ELEGY
![]() |
Data: 2013-12-12
Klub:
Madness
12.12.2013 godz.19.00 Wstęp 0 zł.
klub Muzyczny Madness
ul. Hubska 6 Wrocław
Uwaga. Wstęp do klubu mają tylko osoby pełnoletnie !!!
Zagrają zespoły:
CPN ( www.facebook.com/Zespol.CPN )
DUBSTER ( www.dubster.band.pl , www.facebook.com/dubsterband)
GLOVE MY LOVE
FRANCIS ELEGY
DUBSTER (REGGAE/ROCK- Bierutów)
Zespół powstał w wakacje 2009 roku. Najpierw w głowach Łukasza Zmarzłego i Jakuba Skupińskiego, potem inne głowy zostały zarażone tym pomysłem.
Tak narodził się zespół DUBSTER grający muzykę z okolic Reggae nie zawsze pozytywne ale czasem dające do myślenia. Zespół nastawił się na granie koncertów w małych klubach aczkolwiek krok za krokiem brnie do przodu i otwiera szersze horyzonty.SKŁAD ZESPOŁU: Łukasz Zmarzły - wokal, sax Jakub Skupiński - gitara 1, Karol Puk - bass, Szymon Zięcik - gitara 2, Jakub Baura - perkusja.
Link: http://www.facebook.com/events/1400296690212559/
Koncert Ajron Karcer - jutro w Klubie Madness
![]() |
Data: 2013-12-06
Klub:
Madness
06.12.2013 godz.19.00 Wstęp 0 zł.
klub Muzyczny Madness
ul. Hubska 6 Wrocław
Uwaga. Wstęp do klubu mają tylko osoby pełnoletnie !!!
Zagra Ajron Karcer,
po koncercie partyW Ajron Karcerze pekusista gra na perkusji, gitarzysta na gitarze, basista na basie, a wokaliści próbują śpiewać. To tak w skrócie opis zespołu.
Zainteresowania
boysbandy, punk rock
Inni lubiani artyści
Boys, Slayer, Alibabki
Link: http://www.facebook.com/events/219345238246213
ARMAGEDON, Amorphous, Grimoirum - 13.12.2013 w Klubie Liverpool
![]() |
Data: 2013-12-13
13.12.2013 | godzina 19.00 | wstęp 15 zł
ARMAGEDON - death metal
https://www.facebook.com/pages/ARMAGEDON/121157611253385
AMORPHOUS - death metal
https://www.facebook.com/AmorphousPL
GRIMOIRUM - death / black metal
https://www.facebook.com/pages/Grimoirum/303142816371419
Link: http://www.facebook.com/events/539025932814067/





© 2008.