User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Kathryngeu Justinaauu
Jackaad lfbxkojs
vingfecwarsbe19 Meganxmi

Reklama





Dolnośląska Giełda Fonograficzna - każda sobota w Firleju !

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-05 Przeczytano 673 razy.

Dolnośląska Giełda Fonograficzna - każda sobota  w Firleju !

Data: 2013-12-07      Klub: Firlej

Dolnośląska Giełda Fonograficzna
Klub Firlej, Wrocław, ul. Grabiszyńska 56
Każda sobota,  Wstęp wolny

Polujesz na fajne winyle? Masz na sprzedaż kilka kompaktów? Może po prostu chcesz miło i muzycznie spędzić sobotnie popołudnie? Odwiedź Giełdę!

Dolnośląska Giełda Fonograficzna to cykliczne targi muzyczne organizowane przez Firlej i Stowarzyszenie Melomanów „Amplifikator“.
Wydarzenie na stałe zagościło już na mapie kulturalnej Wrocławia. W każdą sobotę w godzinach od 15 do 17 w Firleju spotykają się melomani z całego regionu, niezależnie od upodobań gatunkowych czy sympatii wobec konkretnego rodzaju nośnika.

  Na grudniowych spotkaniach pojawi się fonolotek, czyli loteria nośnikowa (za każdą oddaną płytę  będzie można dostać inną, wylosowaną). Dodatkowo 14 grudnia podczas imprezy odbędzie się wyjątkowa wystawa. Swoją kolekcję przenośnego sprzętu audio z lat 80 zaprezentuje muzyczny pasjonat i artysta Mariusz Wildeman. Kuriozalnym odtwarzaczom będzie można nie tylko się przyglądać, ale też odsłuchać z nich dostępnych na Giełdzie nagrań. Z kolei 21 grudnia miejsce będzie mieć świąteczna edycja Giełdy. Wydłużone o dwie godziny wydarzenie będzie doskonałą okazją na zakupienie muzycznych prezentów. Oprócz bogatszej niż zwykle oferty i specjalnych
atrakcji na świątecznej Giełdzie obecny będzie Święty Mikołaj, z którym każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 
Stałym elementem Dolnośląskiej Giełdy Fonograficznej jest możliwość zakupu wydawnictw lokalnych zespołów i artystów oraz konkursy z licznymi nagrodami. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Najbliższe edycje:
• 07.12 – 11:00-13:00
• 14.12 – 15:00-17:00
• 21.12 – 13:00-17:00


Wstęp na imprezę dla każdego uczestnika jest wolny.

Kontakt z organizatorami: dgf@firlej.wroc.pl

Link: http://www.fb.com/DolnoslaskaGieldaFonograficzna
Link: http://www.firlej.wroc.pl/

PLAN & C.O.D. - ROCK/ ROCK'N'ROLL

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-05 Przeczytano 180 razy.

Data: 2013-12-07      Klub: Alive

PLAN

Ci,którzy słyszeli zespół PLAN porównują go do wczesnego Alice In Chains, Pearl Jam, AC/DC, Foo Fighters, Soundgarden czy Guns'n'Roses jednak zespół mówi twardo

"Gramy to co uda nam się improwizować na próbach. Nasze kompozycje są wynikiem przypadku i chaosu

dzięki czemu każda z nich ma własną duszę i jest dziełem nastrojów, które mieliśmy w danym momencie. Gramy po prostu Mrock'n'Roll."

Media o zespole PLAN:
Po koncercie na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu 2012:
„Prawdziwa petarda pojawiła się na końcu

- „Niedziela będzie dla nas” Niebieski- Czarnych w wydaniu ostro grającego zespołu PLAN to było coś!

A charyzmatyczna wokalistka tej formacji jest dla mnie objawieniem tego wieczoru.”
 

GAZETA WYBORCZA
„Największym odkryciem koncertu, a może całego festiwalu, była Anna wraz z zespołem PLAN,

którym przypadła piosenka „Niedziela będzie dla nas”.
Zespół uprawia Mrock’n’Roll, a Ania jest „Nergalem w spódnicy” ....

„Szalone lata 60-te” był najlepszym koncertem Opola 2012.”

ANGORA nr 24
„Zespół PLAN nas oczarował, coś niesamowitego!”
powiedział Jurek Owsiak na swoim videoblogu www.owsiaknet.pl


C.O.D.

C.O.D. to łódzka formacja rockowa powstała w 2009 roku z inicjatywy gitarzysty – Przemka Badziaka.

Łączą mocne rapcore’owe brzmienia, funk, indie, klasycznego rocka

oraz wszystko na co tylko mają ochotę w jedno, niepowtarzalne brzmienie skonsolidowane z odrębnych gustów muzycznych poszczególnych członków zespołu.

W 2012 roku muzycy wygrali ogólnopolski przegląd Rock On, zostali także finalistami

prestiżowego konkursu sieci sklepów Empik – Make More Music, gdzie dostali liczne pochwały z ust Piotra Metza, Marii Peszek i Piotra Roguckiego.


Link: http://alive.wroclaw.pl/terminarz/show/92

POWEREBEL + MIKOŁAJKOWE JAM SESSION ! - SNAKE CHARMER

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-05 Przeczytano 391 razy.

Data: 2013-12-06      Klub: Alive

06.12.2013 - POWEREBEL - HARD ROCK (piatek)

 
POWEREBEL z Bolesławca powstał pod koniec 2011 r. Aktualny skład zespołu wykrystalizował się w październiku 2012 r. Upodobania muzyczne to southern rock z elementami country i blues rocka.”Przebijamy wszystko autorskim utworem „Hoka Hey”, ktory jest hitem koncertowego lata - pióropusze spadaja z głów i fruwaja staniki.”

Serdecznie zapraszamy na MIKOŁAJKOWE JAM SESSION w klubie ALIVE!

Już od kilku lat w klubie pod nasypem mamy okazję słuchać i oglądać najlepszych rock / bluesmanów z polski.

Każdy kto był choć na jednej piątkowej imprezie wie, że Jam Session w ALIVE jest niesamowitym widowiskiem do samego rana.

Jam Session poprowadzi: SNAKE CHARMER



TWÓRCY HITU "BORN IN THE PRL" 10 lat na polskej scenie HARDORCKOWEJ.
Znani z niesamowicie energetycznych koncertów, porywających trzy pokolenia słuchaczy, oraz melodyjnego repertuaru !!!!
Zagrają również sztandarowe covery rockowe i nie tylko rockowe !!!



Link: http://alive.wroclaw.pl/terminarz/show/91

ADA SZULC & DJ ADAMUS

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-05 Przeczytano 745 razy.

Data: 2013-12-05      Klub: Alive


05.12.2013 - ADA SZULC & DJ ADAMUS (czwartek)

„1000 miejsc” – nowatorski projekt znanego DJ i młodej wokalistki ! Premiera płyty 12 listopada 2013r.

Kooperacja producenta i wokalistki, przy projekcie koncepcyjnym, to bardzo popularna forma współpracy poza granicami Polski. W naszym kraju mniej, ale to się właśnie zmienia: wokalistka ADA SZULC w studiu spotkała się z producentem i DJ ADAMEM JAWORSKIM (DJ ADAMUS). Razem stworzyli materiał na płytę "1000 miejsc". ADA SZULC tworzy teksty i śpiewa, zaś DJ ADMUS stworzył muzykę.



Link: http://alive.wroclaw.pl/terminarz/show/82

Impreza: SWING'N'ROLL

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-05 Przeczytano 410 razy.

Data: 2013-12-21      Klub: Madness


Impreza: SWING`N`ROLL

21.12.2013 godz.20.00 Wstęp 0 zł.
klub Muzyczny Madness
ul. Hubska 6 Wrocław

Uwaga. Wstęp do klubu mają tylko osoby pełnoletnie !!!

Rozgrzewajcie swoje nóżki bo już 21 grudnia (sobota) odbędzie się impreza SWING`N`ROLL,
czyli swingowo-rock`n`rollowa potupaja!

Dj Papug zaserwuje Wam muzykę w klimatach: swing, twist, boogie woogie, 50's rock'n'roll, doo-wop, rockabilly,
neo-swing.

Link: http://www.facebook.com/events/206275709557648/

KONCERT DUBSTER , CPN , GLOVE MY LOVE oraz FRANCIS ELEGY

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-05 Przeczytano 624 razy.

KONCERT DUBSTER , CPN , GLOVE MY LOVE oraz FRANCIS ELEGY

Data: 2013-12-12      Klub: Madness


12.12.2013 godz.19.00 Wstęp 0 zł.
klub Muzyczny Madness
ul. Hubska 6 Wrocław
Uwaga. Wstęp do klubu mają tylko osoby pełnoletnie !!!

Zagrają zespoły:
CPN ( www.facebook.com/Zespol.CPN )
DUBSTER ( www.dubster.band.pl , www.facebook.com/dubsterband)
GLOVE MY LOVE
FRANCIS ELEGY


DUBSTER (REGGAE/ROCK- Bierutów)
Zespół powstał w wakacje 2009 roku. Najpierw w głowach Łukasza Zmarzłego i Jakuba Skupińskiego, potem inne głowy zostały zarażone tym pomysłem.
Tak narodził się zespół DUBSTER grający muzykę z okolic Reggae nie zawsze pozytywne ale czasem dające do myślenia. Zespół nastawił się na granie koncertów w małych klubach aczkolwiek krok za krokiem brnie do przodu i otwiera szersze horyzonty.SKŁAD ZESPOŁU: Łukasz Zmarzły - wokal, sax Jakub Skupiński - gitara 1, Karol Puk - bass, Szymon Zięcik - gitara 2, Jakub Baura - perkusja.



Link: http://www.facebook.com/events/1400296690212559/

Koncert Ajron Karcer - jutro w Klubie Madness

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-05 Przeczytano 411 razy.

Koncert Ajron Karcer - jutro w Klubie Madness

Data: 2013-12-06      Klub: Madness


06.12.2013 godz.19.00 Wstęp 0 zł.
klub Muzyczny Madness
ul. Hubska 6 Wrocław
Uwaga. Wstęp do klubu mają tylko osoby pełnoletnie !!!

Zagra Ajron Karcer,

po koncercie party

W Ajron Karcerze pekusista gra na perkusji, gitarzysta na gitarze, basista na basie, a wokaliści próbują śpiewać. To tak w skrócie opis zespołu.
Zainteresowania
boysbandy, punk rock
Inni lubiani artyści
Boys, Slayer, Alibabki


Link: http://www.facebook.com/events/219345238246213

ARMAGEDON, Amorphous, Grimoirum - 13.12.2013 w Klubie Liverpool

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-05 Przeczytano 1952 razy.

ARMAGEDON,  Amorphous,  Grimoirum - 13.12.2013 w Klubie Liverpool

Data: 2013-12-13      13.12.2013 | godzina 19.00 | wstęp 15 zł

ARMAGEDON - death metal
https://www.facebook.com/pages/ARMAGEDON/121157611253385

AMORPHOUS - death metal
https://www.facebook.com/AmorphousPL

GRIMOIRUM - death / black metal
https://www.facebook.com/pages/Grimoirum/303142816371419

Link: http://www.facebook.com/events/539025932814067/


« Poprzednia  |  Strona 106 z 862  |  Następna »