User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Miloqsq ejdance95de
Christintyz Markstq
Lisaunk raticsaxa1983

Reklama





SYLWESTER Wrocław 2013/2014 w pubie „ROCKY”

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-04 Przeczytano 377 razy.

Data: 2013-12-31      Klub: Rocky Pub Art & Bro

SYLWESTER 2013/2014 w pubie „ROCKY” !!!
31-12-2013 wtorek , godz. 20.00 , wstęp 80.00,-
Muzyka : rock,pop,reggae,blues – od The Beatles po Metallic'ę.
Promocyjne ceny : flaszka Maximusa (koncern Finlandia) lub Luksusowej z sokiem lub napojem za 50.00,-.

Bilet kosztuje zaledwie 80.00,-,a paszy będzie tyle,że nie przejecie.W tym między innymi słynny żurek i wysuwający się na czołówkę rewelacyjny Lechowy smalec!!!
Za 8 dyszek macie extra noc baletów z gitarowymi brzmieniami od Presley'a po Metallic'ę,po lampce szampana o północy i menu zamieszczone poniżej.A jest w czym wybierać.Ponadto bezpieczeństwo,czystość,jakość jedzenia-cały catering pochodzi z jadłodajni Lecha „DOBRA” znajdującej się nad pubem,więc nie ma mowy o smakowych „niespodziankach” z jakiejś zewnętrznej firmy typu „kogucik”.Zresztą możecie sami podejść na obiad i przekonać się „organoleptycznie” :)
http://www.jadlodajniadobra.pl/
Poza tym dołączamy cały czas nowe bro ( w tym tygodniu Miłosław,nowy Staropramen i nowy Gambrinus ),więc jest już chyba ponad 30 gatunków.
A teraz gorąca prośba do Was-zależy nam na tym,żebyście powiadomili jak najwięcej swoich znajomych (oczywiście tych sensownych :) ) oraz sami podjęli bardzo szybko decyzję.Ilość miejsc mamy,jak wiecie,ograniczoną,a już odbieramy telefony z pytaniem o imprezy grupowe.Znamy się już kilka chwil,z niektórymi kilkanaście i wiecie,że najfajniej spędza się Sylwestra w tak zwanym „swoim gronie”.Nam na tym też zależy,żeby właśnie z Wami bawić się tej znaczącej nocy.Poza tym nie wierzymy ,żeby jakikolwiek lokal zaproponował Wam za takie pieniądze taką jakość zabawy i wyszynku.Mamy nadzieję,że dotychczasowy poziom pubu cieszy się Waszym uznaniem,więc teraz my oczekujemy takiego poziomu od Was i prosimy o szybką decyzję.:) Bilety w sprzedaży za moment,a kto pierwszy,ten lepszy !!!
Serdeczne rock'n'rollowe pozdrówki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IVAR – 504 762 088 musicman@data.pl
LECHU – 512 339 572 lech@jadlodajniadobra.pl

Menu
Na początek jako podkład pod dobrą zabawę :
-gulasz staropolski z pieczywem
W trakcie zabawy jako zimny bufet:
-półmiski wędlin
-koryto mięs pieczonych : karczek, szynka, schab, boczek, pasztet
-śledź po wiejsku
-śledź po kaszubsku
- tradycyjna sałatka jarzynowa
- sałatka grecka : sałata lodowa, ogórek, pomidor , oliwki, feta, sos
-sałatka bawarska: ziemniaki , kapary, szczypior, sos
- smalec w różnych odsłonach
-ogórki kiszone z beczki
-pieczywo
-coś słonego
-coś słodkiego
Dla wytrwałych :
-żurek

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY I ŻYCZYMY SMACZNEGO!!!

UWAGA - ilość miejsc jest ograniczona !!!

Link: http://www.facebook.com/events/222173197957448/

Therion w grudniu w Eterze!

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-04 Przeczytano 522 razy.

Data: 2013-12-08      Klub: Eter

wROCKfest.pl i Knock Out Productions zapraszają na koncert kultowych gigantów symfonicznego metalu, zespołu Therion. Szwedzi wystąpią 8 grudnia we wrocławskim klubie Eter w towarzystwie rosyjskiej Arkony, włoskiego Sound Stormu i angielskiego The Devil.

THERION (Szwecja) Symfoniczny Metal

Tego zespołu nikomu w Polsce szerzej przedstawiać nie trzeba. Zaczynali ponad ćwierć wieku temu od surowego death metalu, by stopniowo ewoluować w niesamowitą symfoniczno-metalową bestię, jaką jest od wielu lat. Orkiestracje, chóry są stałymi elementami twórczości Therion. Stały jest też od samego początku kierownik tego zamieszania, czyli geniusz, wizjoner i przede wszystkim przemiły człowiek Christofer Johnsson. Który zawsze podkreślał, że lubi występować w Polsce (jeden z koncertowych materiałów Therion został zarejestrowany właśnie u nas). Choć po wydaniu niesamowitej płyty z coverami francuskich chansons "Le Fleurs Du Mal", zapowiadał, że aktywność jego zespołu zostanie w najbliższych latach mocno ograniczona, nie zapomniał, gdzie zawsze tak ciepło przyjmowano jego sztukę i znów zawita do nas z Therion.
http://www.megatherion.com/en/ http://www.facebook.com/therion

Arkona (Rosja) Pagan / Folk Metal
Nikt tak doskonale nie miesza folku z rosyjskich ziem z metalem, jak pochodząca z Moskwy Arkona. Kwintet z charyzmatyczną Maszą Archipową na wokalu gościł już u nas niejednokrotnie, za każdym razem zjednując sobie kolejnych fanów folk metalu. W 2013 roku Arkona dała świetny koncert na drugiej edycji MetalFestu. Na scenie wyglądają niczym myśliwi, którzy właśnie wrócili z udanego polowania i celebrują to dynamicznymi metalowymi dźwiękami, które przeplatają z sielskimi piszczałkami, fletami i dudami. Aż żyć i pić się chce, gdy się tego słucha. Parafrazując Maszę pozostaje jedynie napisać: "Bracia, przybywajcie na koncert!".
http://www.facebook.com/arkonarussia

8.12.13 godz.19.00 klub ETER, ul.Kazimierza Wielkiego 19
 bilety: 95 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu
Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Link: http://www.eventim.pl/therion-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages/tickets&fun=artist&action=tickets&kuid=471057

LIPALI oraz The Bad Sleep Well - 6 grudnia w Alibi

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-02 Przeczytano 653 razy.

LIPALI   oraz The Bad Sleep Well - 6 grudnia w Alibi

Data: 2013-12-06      Klub: Alibi


LIPALI
Koniec lat 80. i początek 90. upłynęły Tomkowi „Lipie” Lipnickiemu pod znakiem eksperymentów muzycznych - czy to w SHE, czy też u boku Grzegorza Skawińskiego w Skawalkerze. Po tym nadszedł czas na Illusion. Chłopaki od razu odnieśli wielki sukces, fani ich pokochali, ale po wydaniu piątego krążka i pożegnalnym koncercie w 1999 roku zespół nieoczekiwanie zawiesił działalność.

Czując muzyczny głód, „Lipa” już wiosną 2000 roku wydał solowy album. Projekt nazywał się Li-Pa-Li i był ogromnym (jakże pozytywnym!) zaskoczeniem dla wszystkich, którzy znali wcześniejsze dokonania Tomka. Muzyka transowa, z lekka psychodeliczna, momentami jazzująca nie jest bynajmniej tym, do czego przyzwyczaił nas lider rockowej legendy lat 90.

Po pewnym czasie wyszło jednak na jaw, że naszemu śpiewającemu gitarzyście brakuje prawdziwego, rockowego uderzenia! W związku z tym w 2003 roku do Tomka dołączyli Adrian „Qlos” Kulik (ex. TUFF ENUFF) na basie i Łukasz „Luk” Jeleniewski (ex. IMTM) na perkusji....

 start: 20:00
bilety: 35/40

Link: http://www.facebook.com/events/369601529841445/

Koncert duetu Kopyt/Kowalski we wrocławskim Firleju!

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-02 Przeczytano 366 razy.

Data: 2013-12-06      Klub: Firlej

Niesamowite połączenie nowoczesnego blues-rocka z zaangażowanymi tekstami jednego z najlepszych polskich poetów młodego pokolenia. Kopyt / Kowalski na Mikołajki w Firleju!

Debiutancki "buch" z 2011 r. przyniósł duetowi Kopyt / Kowalski kilkanaście koncertów w Polsce (m.in. na OFF Festiwalu) i na Słowacji, a poecie i gitarzyście Szczepanowi Kopytowi nominację do Paszportu Polityki (wydawnictwo składa się z tomiku wierszy i płyty).

W tym roku światło dzienne ujrzał nowy płytomik "kir". Przynosi on zupełnie inne, surowe, bluesowo-psychodeliczne kompozycje. Radykalnej redukcji poddali muzycy ilość obsługiwanych instrumentów – z całego arsenału pierwszej płyty i setu koncertowego zostały gitara i perkusja, a środek ciężkości został przeniesiony na dobrze rozegrany aranż. Oczywiście cała ta muzyka kręci się wokół kolejnej porcji poezji

10 zł – w dniu koncertu na bramce

15 zł – karnet na 2 koncerty: Peter J. Birch & The River Boat Band (01.12) i KOPYT/KOWALSKI 


Bilety - kup online: www.ekobilet.pl/klub-firlej

Zespół HURT nominowany w trzech kategoriach Yach Film Festiwal

Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-02 Przeczytano 373 razy.

8 grudnia 2013 roku w Gdańsku, podczas 22 edycji FESTIWALU POLSKICH WIDEOKLIPÓW YACH FILM zostaną wręczone „YACHY” czyli nagrody za najlepsze wideoklipy.

Z przyjemnością informujemy, że teledysk zespołu HURT do piosenki „Najważniejszy jest wybuch” ( rewolucja ), wyreżyserowany przez Barbarę Kaję Kaniewską i Martę Malikowską, nominowany jest aż w trzech kategoriach: INNOWACJE, REŻYSERIA, I GRAND PRIX.




Link: http://www.hurt.art.pl/

Koncert Charles Moon, Sitwa, Aetheris - Klub Madness 13.12.2013

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-02 Przeczytano 661 razy.

Koncert Charles Moon, Sitwa, Aetheris - Klub Madness 13.12.2013

Data: 2013-12-13      Klub: Madness

13.12.2013 godz.19.00 Wstęp 5 zł.
klub Muzyczny Madness  ul. Hubska 6 Wrocław
Uwaga. Wstęp do klubu mają tylko osoby pełnoletnie !!!


Charles Moon: Grupa istnieje od ponad roku natomiast ma na swoim koncie wiele występów, klubowych jak i plenerowych (np. zloty motocyklowe czy inne kulturalne wydarzenia). "Aktualnie pracujemy nad stworzeniem własnego  niepowtarzalnego stylu. Jesteśmy także w trakcie nagrywania naszego albumu koncepcyjnego." (frag. wywiadu). "Na ich koncertach zawsze można liczyć na frekwencję, zresztą nie ma się co dziwić grupa przyciąga swoją muzyką ludzi do klubów jak magnes i jest tego warta" (frag. opinii w internecie) Ich główną fascynacją zawsze będzie zespół Pink Floyd. Nie można jednak powiedzieć że ich kopiują ponieważ są w posiadaniu własnego "tego czegoś".Słuchają jednak chętnie zespołów takich jak King Crimson, Deep Purple, The Doors...
Kapele tworzy 5 przyjaciół z dzieciństwa.

Sitwa: Sitwa to kwartet, który rozpoczynał swą oszałamiającą karierę w pewnej piwniczce, będąc jeszcze duetem.
Po dłuższym okresie doprowadzania sąsiadów do histerii za pomocą ambientowego Smells Like Teen Spirit skład
poszerzył się o wokal, dzięki czemu chociaż jedna osoba wydawała artykułowane dźwięki. Od tego momentu,
do potykającego się o kable, grającego dziką mieszankę brudnych akordów zespołu nieudolnie próbowało się przyssać kilku basistów. Brzmienie które zaczęło się wówczas kształtować nazwano pieszczotliwie antybrzmieniem.
Opisujemy je mniej więcej tak - Deratyzacja nie była już więcej potrzebna w żadnym lokalu który został uraczony
naszą twórczością.


Aetheris: Zespół powstał dwa lata temu z inicjatywy wokalisty i gitarzysty Alka "Komucha" Tybińskiego. Po wielu zmianach członków zespołu i innych ekscesach uformował się obecny skład grupy.





Link: http://www.facebook.com/events/558558040886536/

KONSTELACJE Wernisaż Anny Mielniczyk i koncert Joanna Hendrich & Damian Ciosek

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-02 Przeczytano 212 razy.

Data: 2013-12-08      Klub: Wrocławski Klub Formaty

08.12.2013 r. niedziela godz.: 18:00

wstęp wolny

KONSTELACJE
Wernisaż Anny Mielniczyk
i
koncert
Joanna Hendrich & Damian Ciosek


Link: http://www.facebook.com/events/683310311714354/683324348379617

Konferencja otwierająca projekt „Ekokreatywni, czyli od pomysłu do wdrożenia”

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-02 Przeczytano 339 razy.

Data: 2013-12-10      Konferencja „Czy EKOinnowacje są EKOnomiczne?”, otwierająca projekt „Ekokreatywni, czyli od pomysłu do wdrożenia” zgromadzi ekoentuzjastów, naukowców i biznesmenów z całej Polski. 10 grudnia w centrum Badawczo – Rozwojowym KGHM CUPRUM we Wrocławiu będzie można zapoznać się z nowinkami ze świata ekologii. Tematem przewodnim konferencji będą małe instalacje OŹE w naszych domach i gospodarstwach.

Na uczestników czeka darmowy lunch oraz wiele innych atrakcji. Udział w konferencji jest bezpłatny. Prelegenci poruszą takie problemy jak efektywność energetyczna, czy wykorzystywanie potencjału innowacyjnego w Polsce. To świetna okazja, by poznać jaki wpływ mają ekoinnowacje na naszą gospodarkę, zarówno z punktu widzenia gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorstw oraz administracji publicznej. Pogłębiona świadomość w tej dziedzinie sprawia, że ekoinnowacje przestają być one postrzegane, jako służące jedynie ekologii. Ich pozytywny wpływ na sytuacjęekonomiczną jest ewidentny.

Innowacje stanowią obecnie klucz do sukcesu na rynku. Jak wynika z najnowszych badań, które przeprowadziła jedna z większych firm konsultingowych na świecie - Arthur D. Little „The Future of Innovation Management: The next Ten Years”, przedsiębiorstwa będą musiały coraz bardziej koncentrować się na radykalnych innowacjach, aby utrzymywać się w czołówce. Także polscy przedsiębiorcy zdają sobie z tego sprawę i coraz częściej poszukują innowacyjnych rozwiązań, zarówno produktowych jak i procesowych oraz dotyczących modelu biznesowego i kształtu funkcjonowania firmy.

Podczas konferencji przedstawione zostaną prognozy na najbliższe lata dotyczące rynku eko-technologii i odnawialnych źródeł energii. Uczestnicy poznają również charakter nowych instrumentów wsparcia uruchamianych przez NFOŚ w 2014 roku. Poruszony zostanie także temat wpływu źródeł finansowania na ilość instalacji redukujących emisję CO2 i przynoszących przychody firmom instalacyjnym.

W trakcie trwania oraz po zakończeniu konferencji zainteresowane osoby będą mogły zapisać się do projektu „Ekokreatywni, czyli od pomysłu do wdrożenia”, dzięki czemu będą miały możliwość m.in. poznania procesów tworzenia i wdrażania ekoinnowacji, wezmą udział w bezpłatnych szkoleniach, warsztatach oraz kursach on-line.

Projekt „Ekokreatywni, czyli od pomysłu do wdrożenia” jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Program konferencji znajduje się na stronie poświęconej wydarzeniu:
http://eko-kreatywni.pl/index.php/aktualnosci-wszystki/12-konferencjaotwierajacaprojekt

Konieczna jest REJESTRACJA.
Można jej dokonać wchodząc na stronę: www.eko-kreatywni.pl/index.php/wez-udzial

Prelegenci:

Maria Kostka - jest pracownikiem Instytutu Klimatyzacji i Ogrzewnictwa Politechniki Wrocławskiej, gdzie na co dzień uczy studentów projektowania instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Zarówno prywatnie jak i zawodowo interesuje się niekonwencjonalnymi zagadnieniami w budownictwie i architekturze.

Grzegorz Wiśniewski - prezes Instytutu Energetyki Odnawialnej, wiceprzewodniczący grupy doradczej Komisji Europejskiej ManagEnergyReflectionGroup (MERG). Kierował dwoma projektami badawczymi finansowanymi przez Komitet Badań Naukowych, projektem UNDP i kilkoma strategicznymi ekspertyzami dla rządu RP. Przez kilka lat wykładał energetykę odnawialną na Politechnice Warszawskiej oraz Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania. Doradzał Ministrom Środowiska i Ministrowi Nauki.

Krzysztof Brzozowski - prezes Stowarzyszenia Wolna Przedsiębiorczość, ekspert w Centrum Technologii Energetycznych, specjalista ds. OŹE.

Marek Rybiański - z-ca prezesa Stowarzyszenia Wolna Przedsiębiorczość, specjalista ds. projektów badawczo-rozwojowychCTE.


Link: http://eko-kreatywni.pl/index.php/aktualnosci-wszystki/12-konferencjaotwierajacaprojekt


« Poprzednia  |  Strona 107 z 862  |  Następna »