User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Susanukl Brucesyl
waywinasi1976 Emilybqo
cinthorner23 dersertob5

Reklama





JOB KARMA w ramach festiwalu WROCŁAWSKI SOUND

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-02 Przeczytano 321 razy.

Data: 2013-12-07      Klub: Centrum Sztuki Impart

JOB KARMA zagra specjalny koncert w ramach festiwalu WROCŁAWSKI SOUND w sobotę 07.12.2013 w sali widowiskowej Wrocławskiego IMPARTu

Po raz pierwszy na żywo zaprezentujemy set starych i kilka premierowych utworów (z nadchodzącej płyty) w 100% oprawionych czarno/białymi animacjami video

sobota 7 grudnia 2013, start godz. 18.00
BEHAVIOR
NEONY NA DĘTE
MIXTURA
JOB KARMA
JAHGA
OCN AKUSTYCZNIE



Bilety i karnety:
- bilet jednodniowy w przedsprzedaży - 35 zł
- bilet jednodniowy w dniu koncertu - 40 zł
- karnet dwudniowy w przedsprzedaży - 60 zł
- karnet dwudniowy w dniu koncertu - 70 zł

Sprzedaż biletów w kasie Impartu oraz za pośrednictwem bileterii internetowych: www.eventim.pl i www.biletin.pl
 



Link: www.wroclawskisound.pl/

Bilety - kup online: http://www.eventim.pl/bilety-5-wroclawski-sound.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1075360&xtcr=3&xtmc=impart&xtnp=1

Sylwester w BROWARZE MIESZCZAŃSKIM!

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-02 Przeczytano 437 razy.

Data: 2013-12-31      Klub: Browar Mieszczański

SYLWESTER 31.12.2013

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się jak spędzić SYLWESTRA to zapraszamy DO NAS na imprezę w industrialnej przestrzeni klimatycznego klubu w BROWARZE MIESZCZAŃSKIM we Wrocławiu;-)

muzyka: 80's, new wave, minimal wave, synth pop, new romantic, world, dub, elektro clash etc
grają djs: FRETT&FRETT

miejsce : Browar Mieszczański - Hubska 44-48, Sala Klubowa (ta mniejsza, klimatyczna z maszynami wewnątrz)

wjazd: 100 zł/para, 60zl /single
rezerwacje na mail: arek@jobkarma.pl albo frett@jobkarma.pl
 

Link: http://www.facebook.com/events/459118380873115/

ENERGIA DŹWIĘKU#7: JARBOE, UŹ JSME DOMA, PUBLIC SERVICE BROADCASTING, ORANŻADA

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-02 Przeczytano 455 razy.

 ENERGIA DŹWIĘKU#7:  JARBOE,  UŹ JSME DOMA,  PUBLIC SERVICE BROADCASTING, ORANŻADA

Data: 2013-12-14      Klub: CK Agora


ENERGIA DŹWIĘKU to mini festiwal pokazujący nowe terndy w muzyce alternatywnej, z jednej strony prezentując uznanych artystów uchodzących za protoplastów stylu, a z drugiej strony oryginalnych debiutantów o których robi się „głośno”. W tym roku zobaczymy ex wokalistkę kultowych SWANS - JARBOE (USA), legendę czeskiej alternatywy -UŹ JSME DOMA, najgłośniejsze odkrycie ostatnich miesięcy na Wyspach -PUBLIC SERVICE BROADCASTING, głośnych ubiegłorocznych debiutantów krajowej sceny -UL/KR oraz weteranów rodzimej neo psychodelii - Otwocką ORANŻADĘ. Koncerty odbędą się w C.K. Agora (Wrocław) przy ul SERBSKIEJ 5 a, w sobotę 14 grudnia, start godz 18:00.

JARBOE (ex SWANS -USA)
UŹ JSME DOMA (CZ)
PUBLIC SERVICE BROADCASTING (UK, po raz pierwszy w Polsce -największe odkrycie tego roku na Wyspach!)
UL/KR (POL)
ORANŻADA (POL)


miejsce: CK Agora -Serbska 5a, Wrocław
bilety 45/55 zł przedsprzedaż: wiftickets@gmail.com
 

Link: info: http://industrialart.eu/index.php?go=energiadzwieku
Link: www.ckagora.pl/‎

Koncert pieśni chanukowych w Synagodze pod Białym Bocianem we Wrocławiu

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-02 Przeczytano 533 razy.

Data: 2013-12-14      Klub: Synagoga pod Białym Bocianem



Koncert Hawdalowy

„Chanuke iz frejlech, chanuke iz szejn”

w programie: pieśni chanukowe

14.12.2013, sobota, godz. 18:43

Synagoga pod Białym Bocianem we Wrocławiu



Zapraszamy na niezwykły Koncert Hawdalowy do wrocławskiej Synagogi pod Białym Bocianem - „Chanuke iz frejlech, chanuke iz szejn”. Publiczność będzie miała okazję wysłuchać pieśni chanukowych w wykonaniu znakomitej, krakowskiej śpiewaczki Urszuli Makosz z zespołem. Chanuka to Święto Świateł. Najważniejszym rytuałem tego święta jest zapalanie świateł, używany jest do tego charakterystyczny świecznik zwany chanukiją z dziewięcioma ramionami, z których jedno – szamasz – spełnia rolę pomocniczą, gdyż od niego w kolejności od lewej do prawej zapala się pozostałe świece.

Zapraszamy do wysłuchania koncertu w wykonaniu znakomitych muzyków z Krakowa. W programie znajdą się pieśni śpiewane podczas święta Chanuka. Będzie to muzyczna opowieść o tradycjach związanych z tym świętem, typowych potrawach, zabawach i zwyczajach.



Zespół wystąpi w składzie:

Urszula Makosz - śpiew

Michał Chytrzyński - skrzypce

Marcin Wiercioch - akordeon

Jarosław Wilkosz - kontrabas



Urszula Makosz - pieśniarka zajmująca się od lat muzyką żydowską, koncertuje w kraju i za granicą, współpracuje z wieloma muzykami. Wystąpiła na większości festiwali kultury żydowskiej w Polsce, koncertowała w Szwecji, Kanadzie, Niemczech oraz na Słowacji. Uczestniczyła w warsztatach piosenki jidysz i muzyki klezmerskiej podczas Yiddish Summer Weimar oraz Internationales Klezmer Festiwal Fuerth (Niemcy). W 2008 roku została stypendystka KlezKanady i gościem programu "East meets West". Prowadzi równie warsztaty nigunów (tradycyjnych pieśni bez słów), pieśni, muzyki i tańca żydowskiego. Współpracowała z Krakowską Operą Kameralną (konsultacje pieśni jidysz).

Michał Chytrzyński - Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, na wydziale instrumentalnym, specjalność skrzypce. Współpracuje Z Piwnicą pod Baranami, "Teatrem STU", "Teatrem Bagatela", "Starym Teatrem". Koncertuje z różnymi artystami w Polsce i za granicą. Brał udział w licznych nagraniach muzycznych dla teatru i telewizji .

Jarek Wilkosz - Kontrabasista z wykształcenia i zamiłowania. Po kilku latach grywania klezmerki z przeróżnymi muzykami współtworzył Klezzmates jako jeden z ojców-założycieli. Gra każdą dobrą muzykę. Z przyjemnością udziela swego basowego brzmienia innym zespołom. Laureat głównej nagrody w koncercie DEBIUTY podczas opolskiego festiwalu piosenki z zespołem MILKSHOP oraz Grand Prix festiwalu NOWA TRADYCJA jako basista JOANNY SŁOWIŃSKIEJ. Jako zastępca zagrał z większością krakowskich zespołów klezmerskich. Jako muzyk orkiestrowy stale współpracuje z Orkiestrą Opery Krakowskiej oraz Capellae Cracoviensis.

Marcin Wiercioch - W roku 2000 ukończył z wyróżnieniem wyższe studia na Akademii Muzycznej w Krakowi w klasie akordeonu ad. Janusza Patera. Na swej muzycznej ścieżce miał okazję pobierać nauki gry od największych sław muzyki akordeonowej w Polsce (W. L. Puchnowski, B. Dowlasz, J. Jurek i inni) i na świecie (M. Rantanen, E. Moser i inni). Brał udział w wielu konkursach i festiwalach muzyki akordeonowej. Najważniejsze osiągnięcia to: Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Przemyślu 1993 r. - I miejsce; Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Przemyślu 1998 r. - II miejsce (trio acc.); Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Sanok 2000 - I miejsce (trio acc.). Swoje pasje muzyczne i twórcze od 2005 roku realizuje z KLEZZMATES pisząc muzykę, aranżując i koncertując z zespołem. Gra na akordeonie marki PIGINI.



Grudniowy Koncert Hawdalowy będzie z pewnością doskonałą okazją do poznania części bogactwa kultury żydowskiej poprzez muzykę.



Koncerty Hawdalowe organizowane od wielu lat przez Fundację „PRO ARTE 2002” zagościły na stałe na kulturalnej mapie Miasta Spotkań. Odwołują się bezpośrednio do tradycji żydowskiej.



Hawdala, to uroczyste zakończenie szabatu i jednoczesne rozpoczęcie nowego tygodnia. Most między tym, co święte a codziennością. Koncert rozpocznie się tradycyjnie w ostatnią sobotę miesiąca zaraz po zakończeniu szabatu.



Cykl Koncertów Hawdalowych zainaugurowany został w grudniu 1999 r. występem "Ostatniego Klezmera RP" Leopolda Kozłowskiego i wrocławskiego Chóru Synagogi pod Białym Bocianem pod dyrekcją Stanisława Rybarczyka.

Dzięki takim inicjatywom, synagoga stała się wyjątkową salą koncertową.



www.simcha.art.pl

www.proarte.org.pl

www.facebook.com/festiwalsimcha



Bilety do nabycia w Centrum Informacji Żydowskiej, ul. Włodkowica 9, Wrocław oraz na godzinę przed koncertem.



20 zł ulgowe/30 zł normalne - przedsprzedaż.

25 zł ulgowe/35 zł normalne - na godzinę przed koncertem.



Organizator:

Fundacja „PRO ARTE 2002”



Współorganizatorzy:

Agencja Art&Business

Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu – Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP Oddział we Wrocławiu



Mecenat:

Gmina Wrocław

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego



EMERGENZA FESTIVAL POLSKA: SUCK MY GLOVE, KAVNACKA, CHARLES MOON, SHATA QS , ALIVE, DARUMA , HENRY SPENCER

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-02 Przeczytano 368 razy.

Data: 2013-12-08      Klub: Łykend

EMERGENZA FESTIVAL POLSKA - PIERWSZA RUNDA (Eliminacje)
data - 08 grudnia 2013 (niedziela)
start - 19:00
bilet - 15 pln (dostępny u zespołów) / 20 pln (dostępny w dniu koncertu na bramce)

 ZAGRAJĄ:
SUCK MY GLOVE (Rock / Alternative / Dubstep) https://www.facebook.com/pages/Suck-my-Glove/529559590446950
 
KAVNACKA https://www.facebook.com/kavnacka
 
CHARLES MOON (Rocknroll) https://www.facebook.com/TheCharlesMoon
 
SHATA QS (Soul / Reggae / Funk) https://www.facebook.com/ShataQS
 
ALIVE (Punk Rock) http://bit.ly/1iimQ1n

DARUMA (Rock) https://www.facebook.com/darumapl
 
HENRY SPENCER (Heavy Metal) https://www.facebook.com/henryspencer.band
 


Link: http://www.facebook.com/events/1422466911304513

EMERGENZA FESTIVAL POLSKA: DEMONSTRACJA, Q.Q KLAN, VON KOSSEL, LABIRYTM , PLETHORA, HELL RIDE, ELJOT , ANGRY AGAIN

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-02 Przeczytano 385 razy.

Data: 2013-12-07      Klub: Łykend

EMERGENZA FESTIVAL POLSKA - RUNDA I (Eliminacje) - WROCŁAW - ŁYKEND - DZIEŃ 3
   data - 07 grudnia 2013 (sobota)
start - 19:00
bilet - 15 pln (dostępny u zespołów) / 20 pln (dostępny w dniu koncertu na bramce)

ZAGRAJĄ:
DEMONSTRACJA (Punk / Rock / Alternative) http://www.myspace.com/demonstracja
 
Q.Q KLAN (Rock / Metal) https://www.facebook.com/jabahabadu
 
VON KOSSEL (Rock) https://myspace.com/vonkossel 

LABIRYTM (Indie / Funk / Rock / Rap) https://www.facebook.com/labirytm 

PLETHORA (Baroque Metal) https://www.facebook.com/BaroquePlethora 
 
HELL RIDE (Metal) https://www.facebook.com/Hellriderocks
 
ELJOT (Pop Rock) https://www.facebook.com/eljotmusic
 
ANGRY AGAIN (Thrash Metal)  https://www.facebook.com/pages/Angry-Again/326416330772715
 






Link: http://www.facebook.com/events/453397588110217/

EMERGENZA FESTIVAL POLSKA: WOLF EAT THE SHEEP, DEADMANSHOW, APOKALIPSA, BONHART, LEDVO SAPIENS, THE CAGE, NO TO MYK

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-02 Przeczytano 323 razy.

Data: 2013-12-05      Klub: Łykend

EMERGENZA FESTIVAL POLSKA - RUNDA I (Eliminacje) - WROCŁAW - ŁYKEND - DZIEŃ 1

data - 05 grudnia 2013 (czwartek)
start - 19:00
bilet - 15 pln (dostępny u zespołów) / 20 pln (dostępny w dniu koncertu na bramce)

ZAGRAJĄ:
WOLF EAT THE SHEEP (Grunge) http://bit.ly/1etL82N

DEADMANSHOW (Hardcore / J-Rock / Metalcore)
https://www.facebook.com/deadmanshowpl http://bit.ly/18KdeXo

APOKALIPSA (Metal) http://www.apokalipsa-wolow.pl/
http://bit.ly/IiJp5S

BONHART (Metal / Thrash)
https://www.facebook.com/bonhartband
http://bit.ly/IiJwyp

LEDVO SAPIENS (Rock / Hardcore / Rap)
https://myspace.com/ledvosapiens
http://bit.ly/1hkHTyV

THE CAGE (Rock) https://www.facebook.com/TheCageBand
http://bit.ly/1cPjVX4

NO TO MYK (Rock / Rocknroll / Blues / Reggae) http://bit.ly/1cal25u
https://www.facebook.com/pages/No-to-Myk/120725724688417


Link: http://www.facebook.com/events/182548191933753/

EMERGENZA FESTIVAL POLSKA: ROOTS OF THE STORM, DEVILISH MILL, UNLEASH THE POISON, WHY, NYMPHILL, THECADENCE, THE MOONSHINERS

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-11-29 Przeczytano 331 razy.

Data: 2013-12-06      Klub: Łykend

 EMERGENZA FESTIVAL POLSKA - PIERWSZA RUNDA (Eliminacje)

Startujemy z 3 polską edycją największego na świece festiwalu dla młodych zespołów bez kontraktów płytowych - EMERGENZA FESTIVAL (Polska).

Zespoły zmierzą się ze sobą na terenie kraju w 10 miastach, 25 klubach, na 65 koncertach.

Najlepsze z grup, które zwyciężą w finałach krajowych, spotykają się na finale światowym Emergenzy, w Niemczech na Taubertal Open Air Festival (lato 2014) skąd Finalista pojedzie w trasę po całej Europie
bilet - 15 pln (dostępny u zespołów) / 20 pln (dostępny w dniu koncertu na bramce)
 

ZAGRAJĄ:
ROOTS OF THE STORM (Stoner Metal / Sludge Metal / Rock )
https://www.facebook.com/rootsofthestorm http://www.rotsband.pl/
 
DEVILISH MILL (Death Metal)
https://www.facebook.com/devilishmill http://bit.ly/1ii7wSA

UNLEASH THE POISON (Metalcore / Deathcore)
https://www.facebook.com/utppl http://bit.ly/1eD2Y40

WHY (Rock / Pop)
https://www.facebook.com/pages/Grupa-WHY/139343406129672
http://bit.ly/IsR6a9 http://whyband.pl/

NYMPHILL (Metal / Melodic Metal)
https://www.facebook.com/nymphillofficial http://bit.ly/197A6MI

THECADENCE (Hard Rock)
https://www.facebook.com/TheCadenceBand http://bit.ly/IiOOdr

THE MOONSHINERS (Punk / Rocknroll)
https://www.facebook.com/moonshinersi http://bit.ly/1eD6HyM
Link: http://www.facebook.com/events/208676419310702/


« Poprzednia  |  Strona 108 z 862  |  Następna »