User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Fam7894 kamilsolka90
fiolekmichal pazab
trdbdwfh Edwardqsc

Reklama





Koncert: TREPANACJA, JAYWALK, NOFAN, INSTYTUT w ramach PZM 'MADNESS 2013/2014'

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-11-18 Przeczytano 3039 razy.

Koncert: TREPANACJA, JAYWALK, NOFAN, INSTYTUT w ramach PZM 'MADNESS 2013/2014'

Data: 2013-11-25      Klub: Madness

KONCERT W RAMACH PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH "MADNESS 2013/2014"

25.11.2013 godz. 19.00 wstęp: 0 zł.

Klub Muzyczny Madness,
ul. Hubska 6, Wrocław

www.madness.wrocław.pl

Uwaga. Wstęp do klubu mają tylko osoby pełnoletnie !!!

Zaprezentują się zespoły:

TREPANACJA
JAYWALK
NOFAN
INSTYTUT


Link: http://madness.wroclaw.pl/
Link: http://www.facebook.com/events/196580780527690/

Stand-up Comedy po angielsku wraca do Mleczarni 1 grudnia!

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-11-18 Przeczytano 225 razy.

Data: 2013-12-01      Klub: Mleczarnia

1 grudnia (niedziela) 2013r.

godzina 19.00

***

Stand-up Comedy po angielsku wraca do Mleczarni 1 grudnia!

Stand-up Comedy in English returns to Mleczarnia December 1st!

Czy jesteś obcokrajowcem, czy krajanem, który ceni humor w języku angielskim. Famous* Jim Williams’ “International House of Comedy” sprawi, że spadniesz ze śmiechu z krzesła! W tym miesiącu przedstawimy prawdziwy komediowy przekładaniec. A kto dokładnie się w nim znajdzie?

„The Mediterranean Sensation”, polsko-grecki aktor/komik - Ιάκωβος Πιχίνσκι (Jakub Pychynsk) rozpocznie ze smakiem wieczór. Po nim na scenę wjedzie Wrocławianin z krwi i kości, scenarzysta „Trudnych Spraw”i „Dlaczego Ja?”, Michał Grzebaniak.

Następnie przygotujcie się na trzydaniową ucztę w stylu amerykańskim, potrawy importowane prosto zza Oceanu, ze znakiem jakości „Trzech Amerykanów”!
Oliwa może nie z dziewiczego tłoczenia, ale sprawiedliwa, czyli Derrick Carrivaeu. Ten wytrawny pisarz i wytrawny aktor głosowy wnosi na scenę zaskakująco trzeźwe, choć podlane zakrapianym sosem, obserwacje na temat codziennego życia.

Następnie ktoś kto zapewnia komediowy chleb powszedni – Christain A. Dumaisa, pisarz i twórca postaci @DrunkHulk. To konto na Twitterze przyniosło mu 200 000 fanów (czyniąc je trzecim najpopularniejszym w Polsce) i przysporzyło miana „jednego z ulubionych rozbawiaczy” nadanego przez TIME oraz dało mu pierwsze miejsce na liście najciekawszych parodii twitterowych w czasopiśmie internetowym Heavy.

Na deser, człowiek z nazwiskiem tak amerykańskim jak Hamburger Cola, Jim Williams. Jego występ w języku polskim „UWAGA! I’m Gonna’ Mówić Po Polsku” wygrywał nagrody na najważniejszych festiwalach komediowych w ubiegłym roku. Występował w „Mam Talent”, „Kabaretowym Klubie Dwójki” oraz „Dzięki Bogu Już Weekend”. Teraz Jim wraca do ojczystego języka, by porozmawiać o życiu, amerykańskiej kulturze, kobietach i praktycznie wszystkim. Korzysta on ze swojego niesamowicie wytrenowanego ciała i języka mówionego, dlatego też nie trudno zrozumieć „Wrocław uncut”, który nazwał go „komediowym diamentem”.

Nauczyciele angielskiego, uczniowie, obcokrajowcy, studenci Erasmus, pracownicy firm międzynarodowych, tajni agenci CIA w Polsce... WSZYSCY, którzy lubią angielski humor powinni przyłączyć się do wspólnej zabawy!

***

Bilety: Przedsprzedaż za pomocą Ekobilet lub w cenie 15 zł przy wejściu (10 zł dla studentów) lub 3$.


*”Sławny” w założeniu

AFD MovieWro : 'Dziennik z podróży' - mistrz w obiektywie

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-11-18 Przeczytano 158 razy.

Data: 2013-12-03      Akademia Filmu Dokumentalnego „MovieWro” powraca po długiej przerwie. We wtorek 3 grudnia o godz. 20.00 zapraszamy do DCF-u na wyjątkowe spotkanie z reżyserem Piotrem Stasikiem. Pokażemy też 2 jego filmy dokumentalne: najnowszy „Dziennik z podróży” i głośny „Koniec lata”. Wstęp: 12 zł.

Dokumentalista w swoich filmach wnikliwie obserwuje świat młodych – pełen pasji, ufności i marzeń, ale też niepewności i wyzwań, jakie stawia przed nimi przyszłość. Podczas najbliższego spotkania wyświetlimy dwa filmy reżysera: głośny „Koniec lata” i najnowszy dokument jego autorstwa – „Dziennik z podróży”, w którym konfrontuje dwa różne pokolenia, zderza mistrza z uczniem, fotografię analogową przeciwstawia cyfrowej.

Akademia Filmu Dokumentalnego „MovieWro” to cykliczne spotkania z kinem dokumentalnym we Wrocławiu, na które tym razem zapraszają: Wrocławska Fundacja Filmowa, Odra-Film oraz Centrala, producent „Końca lata” i Kijora, producent „Dziennikaz podróży”. Spotkanie odbędzie się wyjątkowo we wtorek 3 grudnia (zamiast klasycznego czwartku) o godzinie 20:00 w Dolnośląskim Centrum Filmowym. Więcej informacji na stronie:


Co: AFD „MovieWro”: „Koniec lata” i „Dziennik z podróży”, reż. Piotr Stasik + spotkanie z reżyserem
Gdzie: Dolnośląskie Centrum Filmowe, ul. Piłsudskiego 64a
Kiedy: 3.12.2013 r., godz. 20:00
Wstęp: 12 zł


Link: http://www.dcf.wroclaw.pl/
Link: www.moviewro.com

Koncert: STEP DOWN,GOOD OLD DAYS, SOPHIE SCHOLL, RETARDEAD

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-11-15 Przeczytano 169 razy.

Koncert: STEP DOWN,GOOD OLD DAYS, SOPHIE SCHOLL, RETARDEAD

Data: 2013-11-21      Klub: Ciemna Strona Miasta

 Mad&Loud zaprasza na koncert!
 Zagrają:
#STEP DOWN hc/panki z Wro.
https://www.facebook.com/stepdownhc?fref=ts
http://stepdownhc.bandcamp.com/

#GOOD OLD DAYS hardcore z Piernikowa.
https://www.facebook.com/goodolddayshardcore
http://www.myspace.com/goodolddayshc

#SOPHIE SCHOLL hardcore z Zielonki
https://www.facebook.com/sophieschollhc
http://sophiescholl.bandcamp.com/

#RETARDEAD Oldschool Hardcore z pierdolnięciem. Zielona Góra/Lubin
https://www.facebook.com/RetardeadHC
http://retardead.bandcamp.com/

+ Na gigu odsłona nowej płyty STEP DOWN.
 
Wrocław, 21.11.2013r. (czwartek)
Gdzie: Ciemna Strona Miasta (przeniesione z : Club 4litery)
Drzwi: 19:00, Start: 20:00
Wstęp: 15 pln
Link: http://www.facebook.com/events/190516484468610

SYLWESTER Z DEPECHE MODE PARTY & 80's - Wrocław 2013/2014 Liverpool

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-11-15 Przeczytano 459 razy.

Data: 2013-12-31      Klub: Liverpool

 SYLWESTER Z DEPECHE MODE PARTY & 80's
31.13.2013 | godzina 20.00 - 05.00

bilety od 15.11 do 21.12 - 40 zł
od 22.12 do 30.12 - 60 zł

KUPNO I REZERWACJA BILETÓW TYLKO NA MIEJSCU W KLUBIE !!!

- cena zwiera tylko wstęp do klubu
- liczba biletów ograniczona
- możliwość rezerwacji stolika lub miejsca przy stoliku
- można przynieść swoją strawę bez napojów
- szampan do kupienia w barze (promocyjne ceny)
Link: http://www.facebook.com/events/257881797699326
Link: http://www.liverpool.wroclaw.pl/site/

Koncert All Sounds Allowed - Wrocław Liverpool 24.11.2013

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-11-13 Przeczytano 373 razy.

Koncert All Sounds Allowed - Wrocław Liverpool 24.11.2013

Data: 2013-11-24      Klub: Liverpool

 ! ASA (All Sounds Allowed), to zespół założony przez trójkę przyjaciół w 2004 roku. Majster (Krzysztof Pałys), Komar (Marek Komarnicki) i Stefan (Grzegorz Stefański), mając do dyspozycji salę prób w opuszczonej fabryce, pełną post-produkcyjnych śmieci i odpadów, postanowili sami skonstruować zestaw perkusyjny, który wkrótce stał się wizytówką zespołu.

 "Koncert premierowy z okazji wydania nowej EPki zespołu. Zagramy w nowym, poszerzonym, czteroosobowym składzie - do zespołu dołączył perkusista Bartek Pająk. Zagramy płytę Festung Wrocław oraz parę nowych kawałków. Zagramy też materiał z premierowej EPki, na której znajdą się wyłącznie covery - wygrzebaliśmy parę starych kawałków i poddaliśmy muzycznemu recyklingowi."

Wstęp: 10 PLN



Link: http://www.facebook.com/events/526269094130051/

Tides From Nebula, The Ocean i Hacride w Polsce!

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-11-13 Przeczytano 148 razy.

Data: 2013-11-19      Klub: Alibi

 Tides From Nebula, The Ocean i Hacride w Polsce!

Agencja koncertowa P.W. Events i Go Ahead z przyjemnością informują, że berlińska sludge metalowa formacja The Ocean, razem z Tides From Nebula i Hacride, w listopadzie wystąpi w Polsce! Zespóły zagrają w naszym kraju dwa koncerty: 18 listopada w warszawskiej Progresji oraz 19 listopada we wrocławskim Alibi.

Niemiecki kolektyw The Ocean odwiedzi Polskę w ramach trasy promującej ich najnowszą płytę „Pelagial”, za której produkcję odpowiadał Jens Bogren , znany ze współpracy z takimi legendarnymi grupami jak Opeth, Katatonia czy Witchcraft. Album zapowiadany był jako najgłębsze i najbardziej wymagające dla słuchacza wejście zespołu w eksploracje dźwięku w dorobku kapeli. Zapowiedzi nie kłamały, polscy fani będą mogli się o tym przekonać już tej jesieni!

The Ocean zaprosił na trasę koncertową rewelacyjne zespoły, m.in. francuski Hacride. Nie mogło też podczas tej trasy zabraknąć TIDES FROM NEBULA. Polacy mimo wakacji nie zwalniają tempa: kończą nagrywanie nowej płyty, a oprócz tego będą nagrywać swój pierwszy teledysk. Jesienią wybiorą się w długą trasę koncertową, promującą nowy materiał, który na pewno zadowoli fanów zespołu.

Tides From Nebula, The Ocean i Hacride – takie zestawienie formacji podczas jednego koncertu zapowiada prawdziwą ucztę muzyczną!

 


19.11 WROCŁAW, klub Alibi
Bilety: 59 pln/69 pln
do nabycia - Ticketpro, Ebilet, Eventim, kolekcjonerskie: pwevents.pl, Alibi, Rocky Shop
wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/615599848472041/


Bilety już w sprzedaży!
Zapraszamy!
Link: http://www.facebook.com/events/615599848472041/

Koncert BRACIA + laureaci WFFM

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-11-13 Przeczytano 119 razy.

Data: 2013-12-01      Klub: Alibi

 1 grudnia 2013 r.
koncert finałowy laureatów z udziałem grupy BRACIA

Klub Alibi, ul. Grunwaldzka 67, godz. 18.00

bilety: 35 zł na przedsprzedaży (Eventim.pl); 40 zł w dniu koncertu

W koncercie finałowym XI WFFM wystąpią trzy najlepsze młode zespoły wyłonione podczas konkursowych przesłuchań. Laureaci zaprezentują publiczności swój autorski program, a jurorzy podczas tego koncertu dokonają wyboru w czyje ręce powędruje nagroda Grand Prix!

BRACIA
Zadebiutowali płytą „Fobrock” w 2005 roku, która została nominowana do Nagrody Muzycznej Fryderyki (2006, kategoria „płyta rock/metal”). Podczas TOPtrendów w 2007 roku za utwór „Jeszcze raz” dostali nagrody we wszystkich czterech kategoriach: „Nagrodę Główną”, „Nagrodę Internautów”, „Nagrodę Dziennikarzy” oraz „Nagrodę Miasta Sopotu”. W 2009 roku zespół Bracia otrzymał nominację do nagrody muzycznej Fryderyk w kategorii „Grupa roku”, a Piotr Cugowski nominację w kategorii „Wokalista roku”. W sumie wydali cztery płyty, odbyli trasy koncertowe m.in. po USA i Kanadzie (2012)
Bilety - kup online: http://www.eventim.pl/bilety-xi-wroclawski-festiwal-form-muzycznych.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1087484&xtcr=2&xtmc=bracia


« Poprzednia  |  Strona 111 z 862  |  Następna »