Terminarze klubów 2015
Najbliższe patronowane koncerty
Ostatnie posty na forum
Koncert CHEMIA Trasa promocyjna płyty 'The One Inside'!
Data: 2013-10-06
Klub:
Od Zmierzchu do Świtu
CHEMIA![]()
Trasa promocyjna płyty "The One Inside"! Przyjdź i przekonaj się sam, jak na żywo działa muzyczna chemia!
6.10.13 – Wrocław – Od Zmierzchu do Świtu
Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu: 20/25 PLN
Bilety już dostępne w klubach oraz na www.ticketpro.pl!
To właśnie ten polski zespół podbił serce Ralpha Jamesa, jednego z szefów The Agency Group, największej firmy koncertowej na świecie. To właśnie ta polska formacja najbardziej znana jest niemieckim fanom Borussii Dortmund. To właśnie ta grupa należy do ulubieńców popularnego kanadyjskiego sidemana, Marca LaFrance, (m.in. Alice Cooper, The Cult, David Lee Roth). To właśnie ta kapela dwukrotnie zaproszona została do renomowanego studia The Warehouse Studio, gdzie nagrywali m.in. Metallica, Nirvana, AC/DC, R.E.M czy Biffy Clyro.
Metal Mind Productions z radością informuje, że 4 października ukaże się nowy album formacji CHEMIA, "The One Inside". Wcześniej, bo już 17 września, album ten ukaże się w Kanadzie, a w późniejszym terminie w pozostałych krajach.
Chemia to najciekawsza obecnie polska rockowa kapela, która wchodzi właśnie na światową scenę muzyczną. Ta warszawska supergrupa powstała w 2010 r., a jej założycielem był Wojtek Balczun. Obecnie w składzie zespołu znajdują się również Maciej Mąka, Krzysztof Jaworski, Adam Kram, Rafał Stępień i Łukasz Drapała, muzycy znani ze współpracy z takimi artystami jak np. Renata Przemyk, Patrycja Markowska czy Bracia. Grupa ma na swoim koncie występy u boku m.in. Red Hot Chili Peppers i Guns N' Roses, a jeden z jej utworów wykorzystany został w serialu "Misja Afganistan".
Jesienią zeszłego roku zespół wyjechał do kanadyjskiego The Warehouse Studio i tam formacja rozpoczęła prace nad najnowszym, trzecim już w dorobku krążkiem, "The One Inside". Przy pracy nad tym albumem zespół wspomagał Marc LaFrance, a za miks płyty odpowiedzialny był Eric Mosher (m.in. Chickenfoot, Joe Satriani). Na krążku zawarto13 rockowych petard, które zadowolą zarówno fanów brzmień z Liverpoolu jak i z Seattle. Album promują 3 single, "Ego", "Bondage Of Love" i "Hero", które już podbiły radiowe i telewizyjne playlisty. Na okładkę nowej płyty zespołu jeden ze swoich najsłynniejszych obrazów udostępnił Tomasz Sętowski, legenda polskiego realizmu magicznego.
Już z początkiem października zespół promować będzie nowy materiał na serii koncertów w największych miastach Polski, która rozpocznie się w dniu premiery płyty, 4 października, występem w warszawskim klubie Hybrydy. Jako gość specjalny tego dnia pojawi się Marek Piekarczyk z TSA. Po trasie w Polsce Chemia wyruszy w tournee po Kanadzie i Europie.
Link: www.facebook.com/events/725974167417860/
Bilety - kup online: http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1174645-chemia.html
Koncert Flapjack oraz Anti Tank Nun - Wrocław Klub Alibi
Data: 2013-10-06
Klub:
Alibi
06.10.2013 - Wrocław - Alibi
PATHOLOGICAL SYNERGY TOUR
Razem z Anti Tank Nun
otwarcie: 18:00, start: 19:00
bilety 35zł/ 45zł
Link: www.facebook.com/events/352179001583404
SERENITY SHOW #4 - CF98 + LIE AFTER LIE + THIS NOISE + REVOLT - 20.10.2013
![]() |
Data: 2013-10-20
Klub:
Liverpool
Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję SERENITY SHOW. Tym razem będzie można potańczyć przy klimatach HC/PUNK/ROCK. A gościć będziemy:
CF98 - Pop Punk/Rock - Kraków
Band z Krakowa grający muzykę mocno zakorzenioną w scenie hardcore punk, jednak częściej kojarzeni są z pop punkiem ze względu na melodyjne kompozycje oraz wolny od ideologi i schematów przekaz. W początkach ich twórczości można znaleźć wpływy takich zespołów jak New Found Glory, wczesny Saves the Day, czy późniejszy Millencolin. Sami określają swoją muzykę jako: punk mixed with some soft core pop chocolate milk cocktail. Ich ostatni longplay "13", który właśnie promują, to bardzo dojrzały muzycznie jak i tekstowo materiał, dużo więcej tu cięższych riffów w porównaniu do poprzednich albumów i nie brakuje mu kopa na żywo.
http://facebook.com/cf98music http://cf98.bandcamp.com/ http://www.youtube.com/watch?v=Pn4eF9SiUvA
LIE AFTER LIE - Melodic HC - Wrocław
Ich pierwsza EP-ka "Bad Anthems" nawiązywała mocno do klimatów Post HC. Mnóstwo na niej wyraźnej i niebanalnej melodii, zarówno w partiach gitarowych jak i na wokalu. Chłopaki niedawno przeszli zmiany personalne na stanowisku wokalisty i zapowiadają zupełnie nowy materiał. Jak sami mówią nowe numery są dojrzalsze, ambitniejsze, ale przede wszystkim jest to muzyka płynący głęboko z serca każdego z członków. Na koncercie zaprezentują ten właśnie materiał. http://facebook.com/lieafterlie
THIS NOISE - Punk Rock - Wrocław
Złożony z członków takich szerzej znanych kapel jak Dintojra czy Holden Avenue. Większości znany już band grający po prostu punkn' rolla w czystej postaci. To co robią to pozytywny przekaz, wkręcające melodie i ogromna energia na scenie. Chłopaki pracują obecnie nad swoim debiutanckim długograjem. Być może na koncercie dowiemy się kiedy zostanie wydany. http://facebook.com/thisnoisepunk http://thisnoisepunk.bandcamp.com/
REVOLT - Punk Rock - Wieluń
Młody punkrockowy zespół z miejscowości Wieluń, gdzie starzy załoganci dbają o to, żeby punk rock miał się dobrze. Ich debiutanckiego krążka można posłuchać na ich profilu Bandcamp.
https://pl-pl.facebook.com/revolt696 http://revolt2.bandcamp.com/
Kiedy: 20 październik 2013 o godz. 19:00
Gdzie: Klub Muzyczny Liverpool, Świdnicka 37
Bilet: Do kupienia na bramce, cena 15 zł
Do zobaczenia pod sceną!
Link: www.facebook.com/events/515180321903727/
PIERSI - koncert na otwarcie Klubu Pod Jaszczurami we Wrocławiu
Data: 2013-10-17
Klub:
Pod Jaszczurami Wrocław
Otwarcie Klubu Pod Jaszczurami we Wrocławiu
koncert PIERSI
Ceny biletów:
- 35 zł - w przedsprzedaży
- 40 zł - w dniu imprezy
Link: www.facebook.com/events/368697556594265/
Bilety - kup online: https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/16973/piersi-otwarcie-klubu
Charytatywny koncert Wolf & The Motherfuckers, Jaywalki i Behavior + zlot fanatyków Guns N’ Roses
![]() |
Data: 2013-10-11
Klub:
Liverpool
11 października 2013 - zapraszamy Was do Wrocławia na koncert dobroczynny mający na celu pomoc najmłodszym! Wspieramy Fundację Wrocławskie Hospicium dla Dzieci
http://www.hospicjum.wroc.pl/
Zagrają zespoły-
Wolf & the Motherfuckers
Jaywalk
Behavior
oraz jednoosobowy Drum Dj Show!
Jednocześnie obędzie się zlot dla prawdziwych fanatyków Gunsów i nie tylko. Na imprezie równie dobrze KAŻDY będzie mógł wykazać co ma w sercu...
W programie ponadto konkursy i zabawy dla wszystkich darczyńców, atrakcyjne nagrody!!!
Wrocław, klub: Liverpool
Bilety: 9PLN
Start: 19.00
Link: http://www.facebook.com/events/578986075470311/
Desert Carnival V : J. D. Overdrive z Leash Eye
Data: 2013-11-30
Klub:
Carpe Diem Wrocław
W październiku southern metalowa grupa J. D. Overdrive rozpocznie jesienną trasę koncertową. Do już potwierdzonych gigów dojdą kolejne, o których zespół będzie na bieżąco informował na swojej stronie internetowej i oficjalnym profilu na FB. Pierwszy raz grupa odwiedzi miasta na północy Polski i zagra w Gdyni i Słupsku.
W koncertowym repertuarze pojawią się utwory wybrane z dwóch studyjnych albumów zespołu, debiutanckiego "Sex, Whiskey and Southern Blood" oraz najnowszego "Fortune Favors The Brave". Ten ostatni miał swoją premierę w maju tego roku. Można go w całości odsłuchać pod TYM linkiem.
Przygotujcie się na prawdziwy metalowy żywioł!
05.10. Poznań, U Bazyla – z Anti Tank Nun
06.10. Kalisz, Pod Muzami – z Rockaine
19.10. Żory, MOK – Live Mess Festival z Proletaryat, The No-Mads, Pigs In Tank i innymi
21.11. Katowice, Gugalander - z Struggle With God, Purple Haze Ensemble
30.11. Wrocław, Carpe Diem – Desert Carnival V z Leash Eye
14.12. Warszawa, Progresja – Klasz ov the Sejtans IX z Leash Eye
20.12. Gdynia, Desdemona – z Struggle With God, Inverted Mind
21.12. Słupsk, Motor Rock Pub – z Struggle With God, Inverted Mind
UNKILLED DOGs III - 15-16.11.2013 Wrocław
![]() |
Data: 2013-11-16
Klub:
Liverpool
UNKILLED DOGs III - 15-16.11.2013
DAY 1 (15.11)
LIE AFTER LIE - www.facebook.com/lieafterlie
AFTERGLOW - www.facebook.com/afterglowPL
ETHERDROWN
SABRETOOTH - www.facebook.com/Sabretooth71
MENTAL DISORDER - www.facebook.com/MentalDisorderBand
DAY 2 (16.11)
SNAKE CHARMER - www.facebook.com/pages/Snake-Charmer/69155186418
LUNAPAR - www.facebook.com/lunaparofficial
BLACK PERFUME - www.facebook.com/blackperfumepl
HOLY CHIMP - www.facebook.com/holychimp
GMOCH
IDEA
Idea festiwalu jest nieskomplikowana.
Chcemy wesprzeć czterołapy z naszego regionu, które potrzebują pomocy weterynaryjnej (i w późniejszej rehabilitacji). Mamy na Dolnym Śląsku sporo aktywnie działających projektów (fundacje, akcje), których członkowie na co dzień walczą o życie i zdrowie psów, kotów i innych stworzeń.
My chcemy w tym uczestniczyć, choćby epizodycznie. Stąd pomysł imprezy muzycznej - wiadomo, że muzycy to wrażliwe bestie - której zdecydowana większość dochodu będzie przekazana bezpośrednio osobom, które wiedzą jak z tej pomocy skorzystać. Współpracujemy z dwiema lokalnymi Fundacjami: "Ekostraż" oraz "Kocie Życie".
TRZECIA EDYCJA
To już trzeci festiwal pod szyldem Unkilled Dogs. Poprzednie cieszyły się sporym zainteresowaniem i postanowiliśmy przeprowadzić tym razem "otwartą rekrutację", czyli poza zaproszeniem współpracujących z nami od dawna kapel, dać możliwość zgłoszenia się zespołom spoza kręgu znajomości. Stąd też uruchomiony jest mail: UnkilledDogs@gmail.com, na który można podesłać do połowy października swój kontakt.
Wszystkie zespoły grają za symboliczny poczęstunek napojowy, a ze strony klubu Liverpool dostarczony jest w większości backline oraz obsługa sceny.
Na dzisiaj mamy zgłoszenia sześciu kapel, a pełny program ogłosimy w połowie października właśnie.
Zapraszamy na profil facebookowy UD: Facebook.com/UnkilledDogs
Piotr Krakus & Paweł Polański
UNKILLED DOGS
Klub Muzyczny Liverpool
Link: http://www.facebook.com/UnkilledDogs
Koncert Vinatage Squad, Także Tego
Data: 2013-10-22
Klub:
Madness
Wstęp 0 zł.
Zagrają: Vinatage Squad, Także Tego
Vinatage Squad
Spotkali się w 2008r. trzej koledzy z bogatym doświadczeniem muzycznym, by pograć dobra muzykę. Jurek (gitara),
bo od 20 lat nie trzymał gitary w rękach, Rafał (perkusja) bo jego zamiłowanie do wszelakiej muzyki i instrumentów
nie zna granic i Michał (bas), bo zabawa muzyką przysparza mu wiele radości. Początkowo miał być mały Jeam,
potem przerodziło się w regularne próby, następnie dołączył do ni…ch wokalista. Wtedy zaczęły się pierwsze
koncerty jako „Vinatage Squad”. Krótko po tym jednak zespół znów został bez wokalu i pozostali członkowie
postanowili zawiesić działalność póki nie ustabilizuje się skład.
Po kilku miesiącach dołączyli do zespołu Adam (perkusja), oraz Piotr (gitara), a odłączył się Michał. W ten sposób
ustabilizował się teraźniejszy skład bandu z tym, że Rafał przesiadł się na swój ukochany instrument (bas) i
zastąpił Michała. Do pełni szczęścia brakowało jeszcze wokalisty. Tomek (wokal), który dołączył do nich po
kolejnych kilku miesiącach gry pięknie wkomponował się w ten styl i tak z małymi przerwami gra do dziś.
Gramy głównie utwory topowych wykonawców z lat 70-80. Jest to bardzo energetyczna dawka muzyki z aranżami
zatrzymanymi w konwencji tamtych lat. Wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach.
Także Tego
Band z wrocławia, gra szeroko pojęty rock z damskim wokalem.
Link: http://madness.wroclaw.pl/




© 2008.