User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Naylor331z Stephanieune
imirsubje1988 imormocnyszlagh
wensebelmo1970 qgwam91

Reklama





Koncert ONEIRIC ( warszawa ), SEPIA ( Wrocław ), VEAL ( Wrocław )

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-10-04 Przeczytano 148 razy.

Data: 2013-10-24      Klub: Madness



24.10.2013 godz. 19.00 wstęp: 0 zł.

Klub Muzyczny Madness,
ul. Hubska 6, Wrocław

www.madness.wrocław.pl

Uwaga. Wstęp do klubu mają tylko osoby pełnoletnie !!!


zagrają: ONEIRIC ( warszawa ), SEPIA ( Wrocław ), VEAL ( Wrocław )


Link: http://madness.wroclaw.pl/

Koncert Wrocław ZDALNIE STEROWANI oraz The Washing Machine

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-10-04 Przeczytano 256 razy.

Data: 2013-11-08      Klub: Madness

08.11.2013 godz. 18.00.00 Wstęp free

Klub Muzyczny Madness, ul. Hubska 6, Wrocław

www.madness.wrocław.pl

Uwaga. Wstęp do klubu mają tylko osoby pełnoletnie !!!

“ZDALNIE STEROWANI

Zespół powstał w Warszawie w 2010r. Wokalista i autor tekstów – Paweł Cippert – wystąpił w koncercie

laureatów popularnego programu telewizyjnego „Szansa na Sukces” oraz w koncercie „Debiuty” w

Opolu. Prowadził programy telewizyjne „Rykowisko” oraz „Halo-Gramy” emitowane na antenie Polsatu.

Współpracował z muzykami: Jankiem Benedkiem (T.Love), Marcinem Ciempielem (Oddział Zamknięty,

TILT, Apteka) oraz Robertem Ochnio (Tubylcy Betony, Reds, Closterkeller). Również gitarzysta i kompozytor

Zdalnie Sterowanych – Bartosz Łata to doświadczony alternatywny muzyk; grał m.in. w zespołach The Poise

Rite i Forma Elektra.

Muzyka i polskie teksty grupy są przewrotnym manifestem niezależności i kontestacją rzeczywistości.

Traktują o uczuciach i emocjach, samotności współczesnego człowieka, braku przystosowania we wciąż

kurczącym się kulturowo i społecznie swiecie.

Twórczość Zdalnie Sterowanych to muzyka zdecydowanie gitarowa. Sekcja rytmiczna swobodnie przechodzi

w elektroniczny puls, tworząc mieszankę rockowej alternatywy z pierwiastkiem elektroniki. Słyszymy tutaj

wpływy rocka, brit popu, muzyki alternatywnej i elektronicznej, drobne elementy regge, hip-hop i funky.

Zespół niewątpliwie idzie ze współczesnym nurtem eksperymentowania. Gry muzyki na żywo, łącząc czynnik

ludzki z automatem.

Nieustannie dochodzi do wzajemngo przenikania się ekspresji i energi w melodyjny, spokojny trans.

Pod okiem producenta Janka Benedeka (T.Love), w studiu nagrań Johnny’s Sound powstał materiał na

debiutancki album “Konfiguracje”. Rockowa alternatywa z pierwiastkiem psychodelicznej elektroniki. Meski

skład z kobiecym akcentem. Sceptyczni realisci otwarci na sukces.

W kwietniu 2013 zespół pod okiem producenta Janka Benedeka (T.Love), w studiu nagrań Johnny’s

Sound nagrał materiał na debiutancki album “Konfiguracje”. Energetyczna alternatywa z pierwiastkiem

psychodelicznej elektroniki. Zapowiadany album “konfiguracje” zapowiada pierwszy singiel pt. “Mała

Sue” Ukryta petarda z rytmicznym, melodyjnym bitem.

Zdalnie Sterowani - rock alternative

zdalniesterowani@gmail.com

www.zdalniesterowani.com

www.facebook.com/zdalniesterowani

www.myspace.com/zdalniesterowani

"The Washing Machine"

Biografia

Grupa The Washing Machine, nie zważając na panujące trendy muzyczne, od kilku lat konsekwentnie

udowadnia, że na polskiej scenie jest miejsce na bezkompromisowy rock and roll.

Na swoim koncie odnotowali występy na Festiwalach w Jarocinie, Pepsi Vena Festival, Red Bull Tourbus,

Maj Music Festival, Przystanek Woodstock czy supporty przed takimi zespołami jak The Subways,

Glasvegas, Ulterior.

W 2010 roku jako jedyny polski zespół wzięli udział w koncertach organizowanych przez brytyjskie wytwórnie

muzyczne i media, których celem było zaprezentowanie młodych, obiecujących zespołów. W ramach

trasy „UK Promo Tour” wystąpili w Londynie (O2 ACADEMY) oraz Liverpoolu (kultowy Cavern Club), skąd

przywieźli entuzjastyczne recenzje.

The Washing Machine to nie tylko spece od rockandrollowego hałasu, ale także doskonali taperzy potrafiący

wprowadzać nastrój grozy. Przy współpracy z łódzkim kinem Cytryna przygotowali autorską muzykę do

niemego filmu „Gabinet Doktora Caligari”. Projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem publiczności, co

zaowocowało wydaniem ścieżki dźwiękowej do filmu i licznymi pokazami w całej Polsce.

Pełnowymiarowy debiut The Washing Machine zatytułowany „Into the Sun” ukazał się nakładem Polskiego

Radia w listopadzie 2011 roku. Album, na którym muzycy sprytnie łączą drapieżne granie z taneczną

melodyjnością, promuje singiel „The Hollow”.

Patronat medialny nad wydawnictwem objęła Radiowa Trójka.

W 2012 roku zespół The Washing Machine został zaproszony do udziału podczas 49 Krajowego Festiwalu

Piosenki Polskiej w Opolu. W ramach "30 urodziny Listy Przebojów Trójki" grupa wykonała utwór „Kryzysowa

Narzeczona” z repertuaru Lady Pank.

Opis

Oficjalny profil zespołu:

www.myspace.com/washingband

Oficjalny profil filmowy:

www.myspace.com/twmfilm

Link: http://madness.wroclaw.pl/

Koncert zespołów BACHOR, WERWOLF 77, THE HEADHUNTERS oraz THE SANDALS

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-10-04 Przeczytano 170 razy.

Data: 2013-10-26      Klub: Madness

Klub Muzyczny Madness, ul. Hubska 6, Wrocław
www.madness.wrocław.pl
Uwaga. Wstęp do klubu mają tylko osoby pełnoletnie !!!


Koncert zespołów BACHOR, WERWOLF 77, THE HEADHUNTERS oraz THE SANDALS + mozliwy support
odbędzie się w sobotę 26.10.2013 o godzinie 18.00, bilet: 25zł



Opis zespołów:
BACHOR - Jeden z czołowych polskich zespołów sceny Street punk, utworzony w 1999 roku w Giżycku.

Nie osiągnął żadnych komercyjnych sukcesów, cieszy się zła reputacją, ma na swoim koncie dwa albumy "BO SIĘ BAWIĆ TRZEBA UMIEĆ" [2006] i "ULICA BYŁA DOMEM" [2012].

Zespół aktywnie koncertuje w całej Polsce, wystąpił również w Czechach, Rosji, na Litwie.

Proste gitarowe riffy, melodyjne solówki i refreny, tematy poruszane w tekstach to przeważnie zabawa, przemoc, alkohol, miejski zgiełk charakterystyczne dla tego gatunku muzyki.

Bachor gromadzi coraz większą grupę fanów, ich teksty wykorzystywane są na oprawach stadionowych a młode zespoły coverują ich utwory grając je na swoich pierwszych koncertach.



WERWOLF 77 - Story of the crazy lazy Werwolf 77..

1, 2… 1, 2, 3, 4 W 1999 roku po rozpadzie punkowej grupy Natural Ultras z Warszawy Czeno-bas, Stanley – gitara i Tores – bębny zakładają The Los Grandos Maczos 1977, grają kilka koncertów, na jednej z takich imprez spotykają Daria z Wąsowicz. Postanawiaja razem pograć, pierwsze koncerty jako Darek i Baronowie Porno później Kwiaty w butonierce i wreszcie Werwolf 77. To mroczne czasy onanizmu i mordobicia.

1, 2… 1, 2, 3, 4 Hop siup zmiana miejsc, w czerwcu 2001 odchodzi Tores za bębnami zasiada Lucjan i ogień, nagrywają kilka numerów w studio Bunkier Roberta Szymańskiego, graja około 30 koncertów do rozpadu w maju 2005.

1, 2… 1, 2, 3, 4 W styczniu 2006 na powrót zjawia się Tores, gitarzystą zostaje Przemek Palermo rodem z Lublina,

a w 2007 roku za bębnami zasiada Andrus , w 2008 roku wychodzi pierwsza długo grająca płyta pod tytułem „Ostatni Dancing”

1, 2… 1, 2, 3, 4 O! O! ostatnie lata to niekończące się pasmo sukcesów, splendoru i chwały, obecnie podpisali kontrakt z dużą firmą fonograficzną z Hong-Kongu … STOP…1, 2, 3, 4 Trzecia płyta ukaże się na dniach, utknęła na kontenerowcu Ave Maria u wybrzeży Filipin 1,2,3...4 Tej jesieni chłopcy nagrywają ścieżkę dźwiękową do nowego filmu porno ale o tym jeszcze usłyszycie.


THE HEADHUNTERS - Zespół powstał 13 stycznia 2000 roku w Rock City Oels.

Muzyka zespołu określana jest jako Street Rock z dużymi wpływami Punk Rocka.

Headhunters jest związany z wydawnictwem Jimmy Jazz Records, ale niektóre tytuły ze swej dyskografii zespół wydał własnym sumptem, podkreślając swą niezależność.

Jedyna płyta anglojęzyczna „On The Road” wydana była specjalnie na rynki Rosji, Białorusi i Litwy, przez tamtejsze oficyny i promowała koncerty zespołu w tych właśnie krajach.

The Headhunters to nie tylko zespół i oficyna, ale również organizator wielu imprez muzycznych na Dolnym Śląsku, jak choćby cyklicznej imprezy „Rock In Skorpion”, podsumowanej płytą CD wydaną przez Headhunters Records.



THE SANDALS - poznański zespół grający punk rocka. Mają na swoim koncie

dwa pełne albumy ("Muzyka przeciwko Tobie" oraz "Sandals Army" ) wydane

przez Olifant Rec., MCD "Czerwiec'56"oraz kilka skłądanek, m.in. EP "Oi!

The Superheroes" wydaną przez Bad Look Rec. Skład: Kotek-wokal, Banan-

gitara, Piter- gitara, Kamil-bas, Wiącek-gary, wokal.



Link: http://madness.wroclaw.pl/

Impreza SWING N ROLL

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-10-04 Przeczytano 150 razy.

Data: 2013-10-19      Klub: Madness


Impreza: SWING`N`ROLL

19.10.2013 godz.20.00 Wstęp 0 zł.
klub Muzyczny Madness
ul. Hubska 6 Wrocław

Uwaga. Wstęp do klubu mają tylko osoby pełnoletnie !!!

Rozgrzewajcie swoje nóżki bo już 19 pażdziernika (sobota) odbędzie się impreza SWING`N`ROLL,
czyli swingowo-rock`n`rollowa potupaja!

Dj Gosiak zaserwuje Wam muzykę w klimatach: swing, twist, boogie woogie, 50's rock'n'roll, doo-wop, rockabilly,
neo-swing.



Link: http://madness.wroclaw.pl/

BESIDES - trasa koncertowa

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-10-04 Przeczytano 142 razy.

Data: 2013-10-20      Klub: Madness

“We Were So Wrong” - jak mówi sam zespół – to album, na którym kawałki układają się w jedną wielką podróż nostalgiczno – emocjonalną, pozwalają uwolnić wyobraźnie i odpłynąć „gdzieś poza codzienność”.
Album promowany będzie na nadchodzącej trasie koncertowej, która rozpocznie się już w najbliższy weekend.
Oto pełna lista koncertów:
05.10.2013 – Warszawa, Metal Cave (+Underfate)
14.10.2013 – Łódź, Stereo Krogs (+Oneiric)
15.10.2013 – Bielsko Biała, Rudeboy (+Oneiric)
20.10.2013 – Wrocław, Madness
25.10.2013 – Ostrowiec Świętokrzyski, Perspektywy
26.10.2013 – Chełm, Atmosfera (+Tides From Nebula, Disperse)
29.10.2013 – Kraków, Zaścianek
09.11.2013 – Suchowola, Pensjonat Poniatowski
13.11.2013 – Cieszyn, Panopticum
16.11.2013 – Poznań, Pod Minogą (+Spiral)
23.11.2013 – Bielsko Biała, Rock Galeria (+Oneiric)

BESIDES został zwycięzcą pierwszej edycji konkursu FONOGRAFIKA YOUNG STAGE, w którym nagrodą był kontrakt płytowy. Drugi album Besides ukaże się nakładem Fonografiki.

Link: http://www.facebook.com/events/242682339214140/

Koncert Wrocław Nofan oraz thePozyt

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-10-04 Przeczytano 177 razy.

Data: 2013-10-08      Klub: Madness



08.09.2013 godz.19.00 Wstęp 0 zł.
klub Muzyczny Madness
ul. Hubska 6 Wrocław
Uwaga. Wstęp do klubu mają tylko osoby pełnoletnie !!!



Nofan (Wrocław/Wołów/Wąsosz)

Zespół powstał w 2011 r. w Wołowie. Łączy piątkę ludzi z rockową nutą w sercu.
Aktywne koncertowanie po dolnośląskich i wielkopolskich scenach, zaowocowało powstaniem
pierwszej płyty zespołu pt. "Anioł". Zespół prezentuje klasyczne gitarowe granie
z elementami hardrocka i bluesa.

Skład:
Judyta Skibniewska - wokal
Kacper "Kuczyn" Kuczyński - bas
Mariusz "Traczek" Szewc - gitara
Robert Kowalik - gitara
Krzysztof "Ryki" Ryczek - perkusja

Adres internetowy: http://www.nofan.pl/

Kanał na YT: http://www.youtube.com/user/NofanBand


thePozyt - Rockowe brzmienie z Chobieni. Zespół powstał w 2008 roku, dwa lata później
na wokalu zasiadł Tomasz "Norek" Rachwalski i do dnia dzisiejszego grają w niezmienionym
składzie. Entuzjastyczny odbiór publiczności na koncertach zaowocował współpracą z Centrum
Kultury w Rudnej co przełożyło się na nagranie debiutanckiego mini albumu "Ep'13".
Zespół w składzie:

Tomasz "Norek" Rachwalski - wokal

Piotr Sobótka - gitara

Woytek Korpak - gitara

Marcin Biadała - bass

Erwin Traczyk - perkusja



fan page: https://www.facebook.com/pages/thePozyt/234101953356167?fref=ts

you tube - https://www.youtube.com/user/thePozyt




FESTIWAL 'METALOWE DZIADY' 2013 VOL.2

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-10-04 Przeczytano 278 razy.

FESTIWAL 'METALOWE DZIADY' 2013 VOL.2

Data: 2013-10-25      Klub: Madness

FESTIWAL "METALOWE DZIADY" 2013 VOL.2,
25 PAZDZIERNIKA,WROCLAW
KLUB MADNESS,UL.HUBSKA
START:18.30, WJAZD:15 ZŁ !

1.COMMA 7
(Progressive Rock-Opole)

2.DEADLINE
(Modern School Trash Metal-Tychy)

3.LILLA VENEDA
(Death/Black Metal-Wrock)

4.DEAD POINT
(Death Metal-Wrock)

5.TRYTON
(Heavy Metal-Poznan)

6.DEYZIDOX
(Death Metal-Niemcy)

7.SWARGA
(Slavic Black/Death Metal-U.K/PL )

8.PERUNWIT
(Pagan Folk- U.K/PL)

PRZEGLĄD ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH 'MADNESS 2013/2014' Wrocław

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-10-04 Przeczytano 321 razy.

PRZEGLĄD ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH 'MADNESS 2013/2014' Wrocław

Klub: Madness

PRZEGLĄD ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH "MADNESS 2013/2014"


W połowie października ruszamy z pierwszą edycją przeglądu zespołów muzycznych "MADNESS 2013/2014", tym samym zapraszamy zespoły muzyczne z Dolnego Śląska do udziału, a publiczność do głosowania na swój ulubiony band. Wstęp na przegląd darmowy.


PULA NAGRÓD to 3000 zł: w postaci bonów na zakup sprzętu muzycznego, godzin w studio nagrań oraz wspólny koncert z światową gwiazdą
Sponsorami są :
SALONY MUZYCZNE "RIFF"
STUDIO NAGRAŃ EOS
KLUB MUZYCZNY MADNESS

Zespoły bedą miały szanse zaprezentować się na profesjonalnej scenie.

Czas trwania: od października do kwietnia, w poniedziałki.
Miejsce: KLUB MUZYCZNY MADNESS ul. Hubska 6 Wrocław.


Informacje można uzyskać pod nr. tel. 501 93 40 68 lub e-mail madness2@interia.pl
Zgłoszenia bedą przyjmowane od dnia 20.09.2013 do dnia 28.02.2014
Karta zgłoszenia oraz regulamin będą wysyłane e-mailem




Link: http://madness.wroclaw.pl/wydarzenia/


« Poprzednia  |  Strona 119 z 862  |  Następna »