User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Robertznm rkrrdj
siostra_ c5od0b7
Vickeymmx faknyblogwaldem

Reklama





Koncert BABU KRÓL - 2 muzyków: Bajzel i Budyń ( POGODNO)

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-10-04 Przeczytano 141 razy.

Data: 2013-10-06      Klub: Puzzle

BABU KRÓL to zespół składający się z dwóch muzyków na co dzień znanych jako Bajzel i Budyń. Kiedyś muzykujących w ramach zespołu POGODNO.

Bajzel to człowiek orkiestra. Legenda tanecznych rytmów, hipnotycznego transu i poetyki Witkacego. Znany w Polsce i nie tylko. Coroczny zdobywca Yacha za nietuzinkowe  teledyski.

Budyń
to wokalista, muzyk, performer, lider zespołu POGODNO. Znany z solowych poczynań, kolaboracji z teatrem i brawurowych występów na scenie. Tym razem w duecie. Na pierwszej płycie oddając szacunek Edwardowi Stachurze, wydobyli jego wiersze spod tony powyciąganych swetrów i ckliwych harcerskich zaśpiewów. Nagrali płytę mocną, magiczną, motoryczną. Kilometry pożerane w trakcie lat grania bigbitu zaowocowały wyczuciem rytmu poety wędrującego i piosenkami które pokazują Stachurę jako kogoś bliskiego naszym czasom. Czasom wędrówek migracji i poszukiwań. Budyń w niecodziennej odsłonie bo jako saxsofonista.Ale to jeszcze nie koniec. Ich nowa płyta ukazująca się w listopadzie pokaże kolejne oblicze zespołu BabuKról. Tym razem taneczne, dans owe, a może nawet diskotekowe. Ze słowami  Budynia i muzyką Bajzla.


Nowe kompozycje jak i utwory z pierwszej płyty będzie można usłyszeć na zbliżającym się  właśnie dużymi krokami koncercie we Wrocławiu. Niedziela. Klub Puzzle, godz. 20:00 Bilety: 20 PLN - w przedsprzedaży, 25 PLN - w dniu koncertu. Od poniedziałku (30/09)  dostępne w Klubie Puzzle.


Link: BABU KRÓL to zespół składający się z dwóch muzyków na co dzień znanych jako Bajzel i Budyń. Kiedyś muzykujących w ramach zespołu POGODNO.

Koncert zespołu Przeciwziemia

koncert
Dodany przez: 0 , dnia 2013-10-04 Przeczytano 178 razy.

Data: 2013-10-10      Klub: Nietota

Przeciwziemia - Chronologia Koncert urodzinowy Wrocławskiego zespołu Przeciwziemia.
Tytuł koncertu (Chronologia) odnosi się do specyficznego ułożenia kolejności zagranych utworów. Zostaną zagrane w kolejności, w której powstawały. Pozwoli to ukazać drogę ewolucji zespołu, który na Wrocławskiej scenie (i nie tylko) pojawia się regularnie od 2 lat!
Link: https://www.facebook.com/przeciwziemia
Link: http://www.przeciwziemia.pl/

Koncert Nofan oraz thePozyt

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-10-03 Przeczytano 92 razy.

Data: 2013-10-06      Klub: Madness




06.10.2013 godz.19.00 Wstęp 0 zł.
klub Muzyczny Madness
ul. Hubska 6 Wrocław
Uwaga. Wstęp do klubu mają tylko osoby pełnoletnie !!!



Nofan (Wrocław/Wołów/Wąsosz)

Zespół powstał w 2011 r. w Wołowie. Łączy piątkę ludzi z rockową nutą w sercu.
Aktywne koncertowanie po dolnośląskich i wielkopolskich scenach, zaowocowało powstaniem
pierwszej płyty zespołu pt. "Anioł". Zespół prezentuje klasyczne gitarowe granie
z elementami hardrocka i bluesa.

Skład:
Judyta Skibniewska - wokal
Kacper "Kuczyn" Kuczyński - bas
Mariusz "Traczek" Szewc - gitara
Robert Kowalik - gitara
Krzysztof "Ryki" Ryczek - perkusja

Adres internetowy: http://www.nofan.pl/

Kanał na YT: http://www.youtube.com/user/NofanBand


thePozyt - Rockowe brzmienie z Chobieni. Zespół powstał w 2008 roku, dwa lata później
na wokalu zasiadł Tomasz "Norek" Rachwalski i do dnia dzisiejszego grają w niezmienionym
składzie. Entuzjastyczny odbiór publiczności na koncertach zaowocował współpracą z Centrum
Kultury w Rudnej co przełożyło się na nagranie debiutanckiego mini albumu "Ep'13".
Zespół w składzie:

Tomasz "Norek" Rachwalski - wokal

Piotr Sobótka - gitara

Woytek Korpak - gitara

Marcin Biadała - bass

Erwin Traczyk - perkusja



fan page: https://www.facebook.com/pages/thePozyt/234101953356167?fref=ts

you tube - https://www.youtube.com/user/thePozyt





BELLYDANCE MADNESS w ramach imprezy "VIP DIAMOND PARTY"

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-10-03 Przeczytano 138 razy.

Data: 2013-10-05      Klub: Madness



5.10.2013, godzina rozpoczęcia 20:00 (pokazy od ok. 21:00)
wstęp wolny



BELLYDANCE MADNESS w ramach imprezy "VIP DIAMOND PARTY"



5 października taniec brzucha zawładnie Wrocławiem, a wszystko będzie miało swoją kulminację w klubie Madness!
Pokazy tańca brzucha na światowym poziomie za sprawą tancerek z całej Polski, które rozgrzeją klub do czerwoności!
A wszystko to w ramach propagowania tańca orientalnego jako sztuki rozrywkowej, co daje nam gwarancję
niezapomnianej zabawy w orientalnych klimatach, z domieszką szaleństwa i błysku cyrkonii!


Wystąpią między innymi:
Taneczna solenizantka wieczoru ABIR [WROCŁAW], AGATA ZAKRZEWSKA [WARSZAWA], AGNIESZKA TOKARSKA [WROCŁAW],
ALICJA CYGANIK [WROCŁAW], ALIMAH [OPOLE], AN NAJMA [WROCŁAW], ANKA HOSTYŃSKA [KRAKÓW], ARABELLE [WROCŁAW],
ASIA KRZYŻYKOWSKA [WARSZAWA], BLANCARI & PATRYCJA [POZNAŃ], CARAMEL [KRAKÓW], DALAYA [POZNAŃ], DJAMILA [LUBLIN],
DOMINIKA SUCHECKA [WARSZAWA], DOMINIKA ŚPIEWAK [POZNAŃ], HASINA [KIELCE], JALA [WROCŁAW], KASIA OWCZARZ [WARSZAWA],
KASIA WIŚNIEWSKA [WARSZAWA], KASIA WRONKA [WARSZAWA], LIDIYA [WARSZAWA], MANOLYA [POZNAŃ], NAILAH [TRÓJMIASTO],
RADA BOGUSŁAWSKA [BIAŁYSTOK], SAFIRA [LESZNO], SAKINA [KRAKÓW], SAMARKANDA [KRAKÓW], SHALILAH [TRÓJMIASTO],
TATIANA ŁABA [OPOLE], URSZULA KAMIŃSKA [WROCŁAW], ZAFIRAH [POZNAŃ], ZUZANNA SKOWROŃSKA [POZNAŃ]


Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/149971191853938/


Konfrontacje Rockowe wROCK 2013: Dzień Niepodległości KULT

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-10-03 Przeczytano 468 razy.

Data: 2013-11-11      Klub: Hala Orbita

11.11.13 godz.18.00 hala Orbita, ul. Wejherowska 34

Konfrontacje Rockowe wROCK 2013 – Dzień Niepodległości

KULT

bilety: 39 zł – 45 zł – do 10.10, 50 zł – do 9.11, 60 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące ( trybuny): 55 zł – do 10.10, 60 zł – do 9.11, 70 zł – w dniu koncertu

Link: http://www.facebook.com/events/466882786740748/

Bilety - kup online: http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1142690-konfrontacje-rockowe-wrock-2013-dzien-niepodleglosci-kult.html

Konfrontacje Rockowe wROCK 2013: COMA, HUNTER, ACID DRINKERS

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-10-03 Przeczytano 668 razy.

Konfrontacje Rockowe wROCK 2013: COMA, HUNTER, ACID DRINKERS

Data: 2013-11-10      Klub: Hala Orbita

10.11.13 godz.17.00 hala Orbita, ul. Wejherowska 34

Konfrontacje Rockowe wROCK 2013
COMA
HUNTER
ACID DRINKERS


bilety: 39 zł – 46 zł – do 10.10, 53 zł – do 9.11, 60 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące ( trybuny): 52 zł – do 10.10, 60 zł – do 9.11, 70 zł – w dniu koncertu

Link: http://www.facebook.com/events/466882786740748/?fref=ts

Bilety - kup online: http://www.eventim.pl/bilety-konfrontacje-rockowe-wrock-2013.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1030085&xtcr=1&xtmc=orbita

Koncert - SKAZA, Mental Disorder, Nevermind

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-10-03 Przeczytano 247 razy.

Koncert - SKAZA, Mental Disorder, Nevermind

Data: 2013-10-05      Klub: Alive

Godzina: 20 00 , Bilet: 5 zł , Miejsce: „ALIVE” ul. Kolejowa 12. Wrocław - Start 21 00

 
SKAZA

https://www.facebook.com/skazawroclaw

Mental Disorder
https://www.facebook.com/MentalDisorderBand

Nevermind

https://www.facebook.com/NevermindWroclaw

Zespół SKAZA, jako poważniejszy projekt, ukształtował się w styczniu 2010r. Wcześniej grupa działała na zasadzie szkolnej inicjatywy paru znajomych Od tego czasu zespół zaczął intensywnie pracować nad własnym materiałem,
a po przyłączeniu się Wojtka Smotera koncertować we wrocławskich klubach.

Link: http://www.facebook.com/events/360419530756180/?ref=22

GIEŁDA INSTRUMENTÓW MUZYCZNYCH - Liverpool

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-10-03 Przeczytano 291 razy.

Data: 2013-10-06      Klub: Liverpool

GIEŁDA INSTRUMENTÓW MUZYCZNYCH
Niedziela, 6 października 2013
w godzinach 10:00-15
:00


W niedziele 29.09.2013r o godz.8.00 we Wrocławiu w Klubie Muzycznym "LIVERPOOL", rozpoczęliśmy spotkania muzyków, producentów, handlowców i zwiedzających.
Po pierwszej odsłonie okazało się, że godz.8-ma rano w niedzielę, ze względu na specyfikę branży, nie jest dla "białego człowieka".
Chcemy, aby GIEŁDA INSTRUMENTÓW MUZYCZNYCH odbywała się cyklicznie w każdą niedzielę, w godzinach 10.00 - 15.00 i była eventem, na którym można obejrzeć,"dotknąć" i sprawdzić instrumenty oraz urządzenia do tworzenia i zapisu muzyki oraz "owoce" pracy muzyków, producentów i wydawców czyli płyty CD,DVD i inne nośniki, również "winyle", jak też urządzenia do ich odtwarzania.
Chcemy, aby było to miejsce spotkań i wymiany informacjitzw. "branży muzycznej".

Wystawcom oferujemy stanowiska (stoły) z zasilaniem 230V w cenie 10PLN.
KUPUJĄCY I ZWIEDZAJĄCY WSTĘP WOLNY !!!

Zgłoszenia i rezerwacje tel. 668202401

Link: http://www.facebook.com/events/599574256769563/eed_story_type=regular


« Poprzednia  |  Strona 120 z 862  |  Następna »