User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

lons mania171
PorterRebold Claudiarba
lolak05 montexg18

Reklama





Studenckie Czwartki w Niebocafe!

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-10-02 Przeczytano 276 razy.

Studenckie Czwartki w Niebocafe!

Data: 2013-10-03      Klub: Niebo Cafe

Studenckie Czwartki w Niebocafe!

Od jutra w Niebocafe promocje za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej !

4 x kamikaze = 4zł 
Brackie = 5zł
flaszka Żołądkowej Deluxe = 40 zł !!!

Link: http://www.facebook.com/niebocafe

Koncert zespołów IdiotHead , KAVNACKA oraz Inner Black

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-10-02 Przeczytano 273 razy.

Koncert zespołów IdiotHead , KAVNACKA oraz Inner Black

Data: 2013-10-13      Klub: Liverpool

Koncert zespołów IdiotHead , KAVNACKA oraz Inner Black.
bilety 15 PLN

IdiotHead - to nowe wcielenie CO.IN., dość dobrze znanego i nieco kontrowersyjnego, alternatywnego, wrocławskiego zespołu.
IH tworza: d’ - założyciel i producent CO.IN. i Bipolar Bears, Sylwia Kamińska i Raf Zaremba - członkowie CO.IN. od 2005r oraz Michał Lange.
  
Kavnacka
- Pomysł na zespół narodził się w głowach dwóch mnichów Zakonu Świętego Monitora w XVII wieku przed naszą era, ale gromadka była tak zaabsorbowana trunkami własnej produkcji, że idea umarła zakopana na kilkadziesiąt stuleci w piasku obok klasztoru. Dopiero odkrywkowa kopalnia materii kwantowej powołała do życia ideę o nazwie KAVNACKA.
Idea ta w swojej współczesnej formie istnieje od lipca 2011. W tym czasie zespół przeszedł kilka zmian personalnych i muzycznych. Dzielił inspirację i dźwięki z różnymi utalentowanymi muzykami.
kavnacka:
 
Inner Black - Oleśnicki rock alternatywny tylko z tego bardziej mrocznego czy też nostalgicznego nurtu. Gitara, 2 basy, bębny, wokal i setki watów prądu zużywanego na próbach.
https://www.facebook.com/pages/Inner-Black/206730389455391


Link: http://www.facebook.com/events/238870042931335/
Link: http://www.youtube.com/watch?v=pcgsz7X5wSg&feature=c4-overview-vl&list=PL3D00CF97F2612CB7

Koncert zespołów NEUROKOMPANIA oraz NEUROTIC BOY

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-10-02 Przeczytano 187 razy.

Koncert zespołów NEUROKOMPANIA oraz NEUROTIC BOY

Data: 2013-10-13      Klub: Madness

13.10.2013 godz. 19.00 wstęp: 0 zł.
Klub Muzyczny Madness,
ul. Hubska 6, Wrocław
www.madness.wrocław.pl
Uwaga. Wstęp do klubu mają tylko osoby pełnoletnie !!!

zagrają: NEUROKOMPANIA, NEUROTIC BOY

Neurokompania to czterech muzyków wystepujących wcześniej w innych wrocławskich zespołach.
Od listopada 2012 grają w tym składzie dając koncerty w lokalnych klubach.
Nie mają jeszcze nagranej płyty. Muzyka to mieszanka grunge'u, punka, sosów
ogólnoalternatywnych. Śpiewają własne, polskie teksty.
Stawiają na czad, energię i psychodelię.
Tomek Lewandowski - bas
Kuba Pander - śpiew
Marcin Majewski - perkusja
Adam Kwiatkowski - gitara

Zespół Neurotic Boy powstał pod koniec 2011 roku jako wspólny projekt muzyczny Karola Ossolińskiego,
Adama Koszutskiego, Marka Okólskiego i Piotra Krasowskiego. Zadebiutował w lutym 2013 roku pierwszym
koncertem we jednym z wrocławskich klubów. Formacja wpisuje się w klimaty elektroniczno-rockandrollowe .
Skład:
Karol Ossoliński (vocal, key, FX)
Adam Koszutski vocal, FX)
Marek Okólski (gitara)
Piotr Krasowski (bas)

Return To The Batcave Festival 2013

koncert
Dodany przez: 0 , dnia 2013-09-29 Przeczytano 330 razy.

Return To The Batcave Festival 2013

Data: 2013-11-30      Klub: Liverpool

Koncertują:
Soror Dolorosa, Velvet Condom, The Proof, This Cold, Wieże Fabryk, Augen X
  "Return To The Batcave" to nazwa imprezy która w tym roku obchodzi swoje 5-te urodziny w związku z czym postanowiliśmy uczcić tę okrągłą rocznicę i rozwinąć formułę imprezy do rangi festiwalu.

Return To The Batcave Festival odbędzie się 30.11.2013 we Wrocławiu! "Return To The Batcave" to impreza promująca szaloną, dziwaczną i pokręconą muzykę z kręgu określanego jako post-punk, zimna fala, deathrock, gothic-punk, gothabilly oraz innych spokrewnionych upiornych i eksperymentalnych gatunków muzycznych, jak i tych o lżejszym kalibrze mających swoje bezpośrednie korzenie w latach 80' XX-wieku, a których wspólnym mianownikiem jest słowo "art" oraz "dobra zabawa".
W czasie Return To The Batcave Festival zagrają dla Was zespoły:
Soror Dolorosa (FR)
Velvet Condom (FR)
The Proof (PL)
This Cold (PL)
Wieże Fabryk (PL)
Nacht Und Nebel (PL)
Augen X (PL)


Uwaga! Ilość biletów ograniczona do 300 sztuk. 

Link: http://return.to.the.batcave.pl
Link: http://www.bat-cave.pl

Koncert promujący nową płytę The Sixpounder

koncert
Dodany przez: USAGI , dnia 2013-09-28 Przeczytano 208 razy.

Koncert promujący nową płytę The Sixpounder

Data: 2013-10-05      Klub: Liverpool

Już 5 października o godzinie 19:00 startuje koncert promujący premierę nowej płyty zespołu The Sixpounder! Będzie to druga płyta tego zespołu. Dla pierwszych 100 pełnoletnich osób, które przyjdą na koncert specjalna niespodzianka – shot whiskacza gratis. Bilety w cenie 15zł, sam koncert odbędzie się w Klubie Muzycznym Liverpool. W tym właśnie miejscu kilka lat temu grupa zagrała swoje pierwsze koncerty. Kolejne informacje dotyczące imprezy umieszczane będą na Facebookowym wydarzeniu.

Link: http://thesixpounder.com/
Link: https://www.facebook.com/events/535733309826759/

Koncert CASHEL w ramach "Sceny rockowych prezentacji"

koncert
Dodany przez: 0 , dnia 2013-09-28 Przeczytano 130 razy.

Data: 2013-10-23      Klub: Od Zmierzchu do Świtu

Cashel zagra o godz.21.00 w ramach "Sceny rockowych prezentacji" wstęp free
Link: http://www.odzmierzchudoswitu.pl/

Koncert AYO

koncert
Dodany przez: 0 , dnia 2013-09-26 Przeczytano 1043 razy.

Data: 2013-12-18      Klub: Eter

Koncertują:
AYO
AYO powraca do Wrocławia z nowa płytą!
Autorka przebojów „Down On My Knees”,„And It’s Supposed To Be Love”, „Slow, Slow”, „Lonely” powraca z nowym znakomitym albumem „Ticket To The World”!

Wrocławska publiczność będzie miała okazję do zobaczenia AYO na żywo 18. grudnia podczas koncertu w klubie Eter w ramach Ethno Jazz Festival 2013.
Podczas wrocławskiego koncertu fani Ayo będą mieli niezwykłą szansę usłyszeć i zobaczyć nowe piosenki i hity z poprzednich albumów. Każdy występ Ayo to porywające i niezapomniane widowisko! Do sprzedaży trafia pierwsze 300 szt. biletów w promocyjnej cenie 99 zł.

Radzimy pospieszyć się z zakupem.
Bilety: http://biletin.pl/event/24/1753,ayo.html
Ceny biletów: 99 zł – pierwsze 300 szt. 150 zł - miejsca siedzące (balkon)
Bilety - kup online: http://biletin.pl/event/24/1753,ayo.html

Koncert zespołu SYNAPSA + Sonda + Tezaura

koncert
Dodany przez: 0 , dnia 2013-09-26 Przeczytano 337 razy.

Data: 2013-10-25      Klub: Łykend

Koncertują:
Sonda, Tezaura
Koncert: EP PROMO TOUR 2013
Data: 25.10.2013
Miasto: Wrocław
Miejsce: Łykend Adres: ul. Podwale 37
Start: 20:00
Wjazd: 10zł
Zagrają: Synapsa + Tezaura [Czechy] + Sonda
 

SYNAPSA (wcześniej jako The Squatters) z Wrocławia powstała oficjalnie 16.05.2007 od początku nastawiając się na ciężkie rockowo-metalowe granie. W 2008 roku zespół wydał singiel pt. „Ogień”. W 2009 roku zespół dostaje się do programu „Inwazja Muzy” TVN Lingua, w tym samym roku SYNAPSA wchodzi do studia i nagrywa swój debiutancki album pt. „Cienie”. Zespół ma za sobą już kilkadziesiąt koncertów na terenie całej Polski. Obecnie zespół gra w składzie Jacek Ziora - wokal Miłosz Włodarski - perkusja Ernest Swora - gitara elektryczna Mateusz Wiktorowski - gitara elektryczna Jakub Szkiłądź - gitara basowa Na przełomie listopada i grudnia 2011 SYNAPSA wchodzi do studia celem nagrania nowej EP-ki, a 16.05.2013, EP-ka ma swoją premierę. Koncertem w Miliczu dnia 07.09.2013 zespół ruszył w ogólnopolską trasę promującą swoje najnowsze wydawnictwo EP 2013. Zespół zagra w tym roku kilka koncertów w Czechach, we Francji i Niemczech w ramach tej trasy.
 
Oficjalne portale: www.synapsa.band.pl
www.facebook.pl/synapsaband
www.myspace.com/synapsa
www.youtube.com/synapsaband Dotychczas SYNAPSA supportowała następujące kapele: - COMA - Bracia - Raz Dwa Trzy - Voo Voo - RH+ - Noff - POGODNO - Marika - Renata Przemyk

Support: SONDA Zespół powstał we Wrocławiu w 2005 roku założony przez czterech gitarzystów, znajomych z pracy. Jako że cztery gitary okazały się być niewłaściwą proporcją dla formacji mającej wówczas ambicję grać progresywnego rocka dwóch gitarzystów zostało przekwalifikowanych na perkusję i bas. I tak zaczęło się granie, od coverów Porcupine Tree i Led Zeppelin po autorskie kompozycje, przyjmując nazwę Sonda po kultowym programie popularno-naukowym serwowanym przez TVP w latach 80-tych. W ciągu kolejnych lat swojego istnienia zespół kilkukrotnie zmieniał skład, oraz wykonywany repertuar. Aktualnie z pierwotnego składu pozostała połowa, a muzyka kapeli definiowana jest teraz najczęściej po prostu jako nie-prymitywny rock. Słyszalne są w niej również funkowe naleciałości, czy progresywne aranżacje, a wszystko podane w lekkostrawnym, momentami przebojowym sosie. W 2009 zespół dotarł do półfinału Muzycznej Bitwy Polskiego Radia Wrocław, jednak niedługo potem zmuszony był zawiesić działalność. Aktualny skład wykrystalizował się pod koniec 2012 i właśnie z przytupem wraca na sceny wrocławskich klubów. http://sonda.art.pl/ http://www.facebook.com/SondaBand http://www.youtube.com/user/SondaBand

TEZAURA - Czechy Tezaura to grupa muzyczna z czeskiego Brna koncentruje się na rocku gotyckim. Tworzy go dziewczęcy wokal altowy, klawisze i gitary z dużym naciskiem na melodię. Grupa powstała w lecie 2010 roku i jej pierwszym nagraniem jest "Daydreaming demo", który został wydany w 2011 roku. Skład: Lori - wokal Venim - instrumenty klawiszowe Nemo - gitara Mara - bass David - perkusja http://bandzone.cz/bandtezaura https://www.facebook.com/TezauraOfficial?fref=ts
Link: synapsa.band.pl


« Poprzednia  |  Strona 121 z 862  |  Następna »