User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Sarahofp Pollywrf
Sarahwwi Elizapwp
Lilyjgx wener6

Reklama





Koncert Wrocław DISINTER (usa) , EXTINCT GODS, COHERENCE, WARSICK

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-09-11 Przeczytano 224 razy.

Data: 2013-09-15      Klub: Liverpool

DISINTER (usa)
EXTINCT GODS
COHERENCE
WARSICK

 
godz: 20:00 , wstęp: 25 PLN


DISINTER (death Metal)
Chicago Il. USA

założony w 1990 roku zespół “Disinter” można określić jako old school trash / speed metal z wpływami metalu z lat 90. Zespół wydał swój debiutancki, studyjny album „Desecrated” w 1997 roku. oprócz kilku demówek DISINTER od tego czasu nagrał 3 wydane albumy studyjne oraz jeden, który nigdy nie został wydany. zespół porusza tematy, takie jak okultyzm, zombification, demony, kreatorzy i czarnoksiężnicy przekonania religijne, ból i cierpienie. DISINTER pozaostaje mistrzem w przekazywaniu swoją muzyką obrazów tortur, śmierci i terroru! obecnie zespół pracuje nad nowym albumem, który będzie wydany wiosną 2014 oraz przygotowaniami do europejskiej trasy we wrześniu 2013 roku. to kolejna trasa koncertowa po europie - pierwszą zespół odbył razem z grupą GRAVE. DISINTER zagra między innymi jako headliner na: morbid fest spiele, nrw deathfest oraz incubate fest oraz w warszawkim klubie “ClubRock”.

Zion ~ wokal
Mike Le Gros ~ Gitara
Mike Martocci ~ Gitara
Tomasz Pilasiewicz ~ Perkusja
Rob Runnels ~ Bass



Link: http://www.facebook.com/events/212496915576248/

ANTYKABARET DOBRY WIECZÓR WE WROCŁAWIU

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-09-09 Przeczytano 259 razy.

Data: 2013-09-13      Klub: Mleczarnia

ANTYKABARET DOBRY WIECZÓR WE WROCŁAWIU

13 września 2013r.
piątek
godzina 19.00


Koniec wakacji. Koniec wakacji. Koniec wakacji. Koniec wakacji. Koniec wakacji. Koniec wakacji. Koniec wakacji. Koniec wakacji. Koniec wakacji. Koniec wakacji. Koniec wakacji. Koniec…

- śpiewa na swojej płycie Zespół Kariera. Płyta ma tytuł: KOŁYSANKI. I jakoś tak niby robi się przez moment nie wiadomo jak: ni to smutno, ni to wesoło. Nostalgicznie trochę i radośnie też jakoś trochę tak…
Oto jesteśmy jeszcze myślami na deptaku w Międzyzdrojach, w schronisku nad Morskim Okiem, w smażalni U Kaszuby. Trzymamy w ręce gofr z bitą śmietaną, czekamy na flądrę, stopą leniwie bujamy w powietrzu, zwieszając się z hamaka i nagle (albo, jak piszą w komiksach: WTEM) do naszych uszu dociera dźwięk zwalnianej taśmy… Artysta śpiewa jeszcze ostatkiem sił: Kooooooooooniec waaaaaaaakaaaaaaa taśma zwalnia i staje. I z tej beznadziei wyrywa nas szarpnięcie za rękę: Tato, na jutro muszę przynieść pięć dych na komitet rodzicielski.
I taśma przyśpiesza i wskakujesz na inne tory. Teraz wszystkim pokażesz! Tryskasz energią! Świeży, wypoczęty, jasny rzucasz się głową w dół, pikujesz jak jastrząb w nowe zadania, wyzwania, projekty. Koniec wakacji? No i dobrze!

Antykabaret Dobry wieczór we Wrocławiu niniejszym ogłasza:
KONIEC WAKACJI – POCZĄTEK KREACJI!!!!

Wracamy 13 września. Nowi, lepsi, silniejsi, świeżsi, wypoczęci, przewietrzeni, naładowani, dotlenieni, niepokorni i głodni sukcesów. Trzynastego w piątek, bo my wcale nie jesteśmy przesadni. Lubimy kusić los. Ta nonszalancja i łobuzeria, z jaką wychodzimy naprzeciw trzynastce podobno jest bardzo sexi w nadchodzącym sezonie. A ponieważ po wakacjach, my także jesteśmy bardziej sexi, niż przed, więc…

Na scenie w MLECZARNI zaprezentują się Państwu:

Teresa Sawicka, Anka Wojtkowiak-Williams, Ania Kłys, Asia Kwaśnik, Martyna Witowska, Monika Stanisławska, Bogusław Bednarek, Artur Kusaj, Jan Węglowski,Pan Michał Dudziński, Marek Kocot.

Kierownictwo Muzyczne: Tomek Kasiukiewicz

 

Link: http://mle.pl/wroclaw

XXII Międzynarodowy Festiwal DRUM FEST - koncerty we Wrocławiu

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-09-09 Przeczytano 222 razy.

 XXII Międzynarodowy Festiwal DRUM FEST - koncerty we Wrocławiu

Data: 2013-09-29      Klub: Zaklęte Rewiry


KTU - Kimmo Pohjonen, Trey Gunn, Pat Mastelotto http://kimmopohjonen.com/projects/ktu/
27.09.2013 , Wrocław, Zaklęte Rewiry, godz. 19:00
Kimmo Pohjonen - akordeon http://kimmopohjonen.com
Trey Gunn - chapman stick, gitara basowa www.treygunn.com
Pat Mastelotto - perkusja www.patmastelotto.com


Carl Palmer's ELP Legacy
Carl Palmer - perkusja (Emerson, Lake & Palmer; Asia)
Simon Fitzpatrick - gitara basowa
Paul Bielatowicz - gitara elektryczna
13.11.2013, Wrocław, Zaklęte Rewiry, godz. 19:00


Gavin Harrison z projektem 05RIC
17.11.2013, Wrocław, Zaklęte Rewiry, godz. 19:00


One Love Sound Fest 2013 - Bilety Hala Stulecia Wrocław

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-09-04 Przeczytano 402 razy.

Data: 2013-11-23      Klub: Hala Stulecia

Największy halowy festiwal reggae w Europie!

Dziesiąta już edycja One Love Sound Fest odbędzie się we Wrocławiu 23 listopada 2013.
Festiwal na przestrzeni dziewięciu lat rozwinął się w największy halowy festiwal muzyki reggae w Europie! Festiwal odbywa się we wspaniałych, modernistycznych wnętrzach wrocławskiej Hali Stulecia, która może pomieścić nawet 12 tysięcy osób. Podczas poprzedniej edycji w Hali Stulecia bawiło się prawie dziesięć tysięcy ludzi! Profil artystyczny One Love Sound Fest zdecydowanie przełamuje panujące schematy festiwalowe. Tradycyjnie już, na tegoroczny festiwal zaproszono wielu zagranicznych wykonawców. Artyści ci zaprezentują najświeższe, najbardziej ambitne i ekscytujące projekty z całego świata. Festiwalowa publiczność może zatem spodziewać się prawdziwej uczty dźwięków reggae, roots, dub, ragga, hip-hop, dancehall, world music a także cyfrowych eksperymentów. Muzyka i płynące zewsząd pozytywne wibracje powodują, że nie wolno tej imprezy przegapić. One Love Sound Fest rozgrzeje Wasze serca i nie pozwoli spokojnie usiedzieć w ten niezwykły, listopadowy wieczór. 23 listopada każdy miłośnik dobrej muzyki obowiązkowo powinien przybyć do Wrocławia na jedną z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce!

W roku 2013 na One Love zagrają:

Gentleman & The Evolution (Niemcy)
Misty in Roots (Wielka Brytania)
Beenie Man (Jamajka)
Raggasonic (Francja)
Congo Natty & Tenor Fly (Wielka Brytania)
Mighty Crown (Japonia)
Equiknoxx & Masicka (Jamajka)
The Heatwave (Wielka Brytania)
Maleo Reggae Rockers (Polska)
Ras Luta (Polska)
Tabu (Polska)
Bas Tajpan (Polska)
Dancehall Mask-Rah (Polska)
Splendid Sound (Polska)

Link: http://www.onelove.pl
Link: https://www.facebook.com/one.love.wroclaw

Bilety - kup online: http://www.eventim.pl/one-love-sound-fest.html?affiliate=PLE&doc=artistPages/overview&fun=artist&action=overview&kuid=467546

SPLOT - debiutancka płyta pt. Klatka

news
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-09-04 Przeczytano 713 razy.

SPLOT - debiutancka płyta pt. Klatka

SPLOT to rockowe imponderabilia. To szalony gitarowy napęd sterowany kobiecym wokalem!

Formowanie zespołu rozpoczęło się jesienią 2009, a zakończyło na początku 2010 roku. Wkrótce potem SPLOT opublikował swój pierwszy singiel pt. Where I Stand. Do chwili obecnej zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów w całym kraju, zdobywając uznanie publiczności i jurorów na wielu festiwalach. Jednym z większych sukcesów kapeli był tegoroczny występ na jednej z największych imprez muzycznych w Polsce - warszawskich Ursynaliach. We wrześniu 2013 roku nastąpiła premiera debiutanckiej płyty zespołu pt. Klatka. Do dwóch spośród jedenastu utworów które znalazły się na krążku nagrano teledyski (Lucid Nightmare i Unspoken).

PS. płytę można kupić kontaktując się przez profil facebookowy lub poprzez maila: splot.band@gmail.com




Link: https://myspace.com/splotband
Link: http://www.facebook.com/splotband

VI Festiwał Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” w Świdnicy

news
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-09-04 Przeczytano 153 razy.

Data: 2013-09-22     

17 filmów z szansą na „Złote Oko” Spośród 64 krótkometrażowych filmów dokumentalnych autorstwa twórców do

30. roku życia, komisja selekcyjna wybrała 17 dokumentów, które wezmą udział w konkursie VI Festiwalu Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” w Świdnicy.

Swoje produkcje przesłali zarówno amatorzy, filmowcy niezależni, jak i uczniowie orazabsolwenci s zkół filmowych. W tym roku wśród twórców zakwalifikowanych filmów przeważają kobiety. Pośród autorów wyselekcjonowanych tytułów znalazło się 13 kobiet i 8 mężczyzn. Aż 14 dokumentów przysłali Dolnoślązacy, dwa z nich zakwalifikowały się do ścisłego konkursu.
Nadesłane na konkurs filmy będą walczyć o 3 tys. złotych oraz główną nagrodę –„Złote Oko”. O zwycięstwie zadecyduje Jury, w skład którego wejdą: przewodniczący Tadeusz Sobolewski, krytyk filmowy i publicysta, Jędrzej Morawiecki – reportażysta i dziennikarz oraz Paweł Wysoczański – wychowany w Świdnicy reżyser filmów dokumentalnych. Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy zostanie przyznana również nagroda Dyrektora Świdnickiego Ośrodka Kultury, a także Międzynarodowego Jury Młodzieżowego – złożonego z dwójki młodych ludzi zniemieckiego Biberach i dwójki świdnickich uczniów szkół ponadgimnazjalnych.Nowością jest także specjalna nagroda Aresztu Śledczego w Świdnicy, o przyznaniu której zadecydują sami aresztanci. Jak co roku, swojego faworyta wybierze też festiwalowa publiczność.

Konkursowe filmy będą wyświetlane w dniach 20 – 21 września w Sali Teatralnej  Świdnickiego Ośrodka Kultury, a wręczenie nagród nastąpi w niedzielę, 22 września. Na szóstą edycję Festiwalu „Okiem Młodych” zapraszamy już 19 września. Więcej szczegółów na www.okiemmlodych.pl


Link: http://www.okiemmlodych.pl/

Nowe Brzmienie HEY WROCŁAW

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-09-02 Przeczytano 270 razy.

Nowe Brzmienie HEY WROCŁAW

Data: 2013-09-07      Klub: Wyspa Słodowa

So, 07.09.13, 18:00 Wyspa Słodowa

Jeden z najważniejszych zespołów polskiej muzyki rockowej HEY oraz nowe i zaskakujące aranżacje przygotowane przez młode dolnośląskie zespoły. Koncert grupy HEY oraz ich największe przeboje w wykonaniu laureatów Muzycznej Bitwy Radia Wrocław już 7 września na Wyspie Słodowej we Wrocławiu. Znakomite kompozycje, poruszające i szczere teksty oraz niepowtarzalna atmosfera. Zapraszamy!

Nowe Brzmienie to wyjątkowy na rynku muzycznym projekt w całości produkowany przez Radio Wrocław. Jego celem jest łączenie pokoleń przez muzykę. Już od roku, dzięki zmianie formuły, młode, początkujące zespoły mogą zmierzyć się z przebojami największych gwiazd polskiej sceny rockowej. W tym roku laureaci Muzycznej Bitwy (Centrala 57, Fałda Vida, Naczynia Połączone, Strain, Mazari, FairyTaleShow ) najgłośniejszego konkursu na Dolnym Śląsku, zaprezentują się szerokiej publiczności wykonując utwory legendarnej grupy HEY.
Zespoły mają pełną dowolność interpretacji wybranych przez siebie utworów i dzięki temu piosenki, które wszyscy znają, stają się często nową jakością artystyczną.
Finałem koncertu będzie oczywiście koncert zespołu HEY z charyzmatyczną i wyjątkową Katarzyną Nosowską. Warto wspomnieć, że Radio Wrocław wyprodukowało do tej pory już pięć koncertów z cyklu Nowe Brzmienie. Były to koncerty poświęcone twórczości Jana Kaczmarka, Lecha Janerki , Republiki, Perfectu oraz zespołu KULT.

Bilety - kup online: http://www.eventim.pl/nowe-brzmienie-hey-bilety-wroclaw.html?affiliate=PLE&doc=artistPages/tickets&fun=artist&action=tickets&key=954862$2877825

Trzeci ogólnopolski zlot fanów Black Label Society i Zakka Wylde'a

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-09-02 Przeczytano 260 razy.

Trzeci ogólnopolski zlot fanów Black Label Society i Zakka Wylde'a

Data: 2013-09-07      Klub: Rocky Pub Art & Bro

Trzeci ogólnopolski zlot fanów BLACK LABEL SOCIETY i ZAKK'a WYLDE'a !!!
Pub „ROCKY”,Wrocław,07-09-13 sobota,godz. 18.00.

I kolejny Zakk'owy zlot przed nami.Znów będzie miło,muzycznie,rockowo i browarowo.Trochę też Ivarovo...:):):) Będzie morze alko,(bon) żur,smalczyk i śledziki,także kapela coverowa. Oprócz utworów innych bandów zagra Zakk'owe,Ozzy'owe,P.& Glory'owe i BLS-owe dźwięki.Lista pieśni będzie dostępna wkrótce na stronie pubu na F.B.,ponieważ liczymy na pomoc publiczności w śpiewaniu.I jak poprzednio pojawią się gitary WŁASNORĘCZNIE podpisane przez ZAKK'a oraz wiosła Z JEGO OSOBISTEJ KOLEKCJI na których odcisnęły się jego linie papilarne.:) Będą też inne relikwie... :) OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jest możliwość,a może nawet potrzeba (impreza będzie do rana) wykupienia bonów cateringowych.Pewnie,jak poprzednio, będzie można za naprawdę małe pieniądze skonsumować żur,zupę gulaszową,śledzie i chleb ze smalcem ( B.L.S. = BARDZO LUBIĘ SMALEC).Warto,bo zawartość klubowego baru (około 30 gat. piwa,10 gat. Whiskey...) powoduje po północy poważne zassanie żołądka.:) W sprawie bonów prosimy o kontakt z Ojcem Chrzestnym fanclubu : https://www.facebook.com/marcin.przybylski
LET'S GET WYLDE !!!

Pub ROCKY, 7.09, sobota, godz. 18.00.

Link: https://www.facebook.com/events/707692365923027/


« Poprzednia  |  Strona 125 z 862  |  Następna »