User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

qwedb qairsdxd
licourt46fe Richardzbm
freddasundberg7 michaBR

Reklama





Koncert SAY oraz INFECTED VOICE

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-07-25 Przeczytano 459 razy.

Data: 2013-07-26      Klub: Od Zmierzchu do Świtu

 
Infected Voice
to młody wrocławski zespół grający hard rocka. Czerpiemy inspiracje z różnorodnej muzyki, od lekkiego rocka poprzez grunge, po niektóre odmiany metalu. Prezentowaną przez nas muzykę charakteryzują cięższe riffy i spora dawka energii na scenie.

Brzmienie Something Against You

wiruje w klimatach punkowo - heavy metalowych. Od prostych szybko wpadających w ucho piosenek do instrumentalnych - mocno skrzypcowych kawałków. Spośród oklepanych rockowych kapel wyróżniamy się niebanalnym stylem. Połączenie skrzypiec z przesterowaną gitarą i przesterowanym basem, dynamiczna i agresywna perkusja, miejscami wrzaskliwy punkowy wokal, przewrotne teksty. Jesteśmy kompletnie nieprzewidywalni.

Bilet: 5 PLN

Link: https://www.facebook.com/events/521889381218315/?ref=3

DEPECHE MODE - AFTER CONCERT PARTY

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-07-25 Przeczytano 127 razy.

Data: 2013-07-27      Klub: Liverpool

Depeche Mode Party w klubie Liverpool ?
najstarsza, najpopularniejsza i kultowa już impreza z muzyką DM we Wrocławiu. Od lat przyciąga tłumy wiernych fanów zespołu i miłośników dobrej, nieskrępowanej zabawy. Oprócz przekrojowego zestawu hitów DM, w trakcie wieczoru pojawiają się również sety z muzyką innych wykonawców, mieszczących się w ?depeszowej? konwencji. Wyjątkowy klimat miejsca i muzyki podkreślają jeszcze bawiący się na parkiecie goście. Atrakcją wieczoru bywają konkursy, w których można wygrać płyty i koszulki zespołu. Najbardziej spektakularnym jest konkurs tańca (tzw, ?Dave dancing? czyli próba naśladowania ruchów scenicznych wokalisty DM). Słynny jest także rytualny taniec o północy, wykonywany przez największych fanów przy utworze Pimpf. Takiej atmosfery nie ma chyba żadna impreza, warto więc zobaczyć to na własne oczy.
 
wstęp: 5 zł , godzina: 19.00, prowadzenie: Ein@r
!!! HAPPY HOUR !!! od 19 do 22
Tyskie butelkowe - 5 zł, Johny Walker Red - 10 zł

W losowaniu i konkursie będą do wygrania płyty, single i koszulki z nowej płyty Delta Machine


Link: https://www.facebook.com/events/294133060723597/

ARTROSIS, DESDEMONA,PROLETARYAT, HETANE i wile innych w Środzie Śląskiej

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-07-25 Przeczytano 192 razy.

ARTROSIS, DESDEMONA,PROLETARYAT, HETANE i wile innych w Środzie Śląskiej

Data: 2013-07-26      PROGRAM II FESTIWALU SOLIDARNOŚCI 2013 W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ

DZIEŃ PIERWSZY – 26.07.2013 (PIĄTEK):
1. 10:00 – 11:30 – KONFERENCJA: „Związek zawodowy w nowoczesnej gospodarce” –
prof. Tomasz Wójcik – (STAROSTWO POWIATOWE – SALA PLENARNA)
2. 12:00 – 13:30 – WYSTAWA: „Pamiątki Solidarności” - (MUZEUM REGIONALNE)
3. 13:45 – 14:00 – OTWARCIE MUZYCZNEJ SCENY PARKU MIEJSKIEGO
KONKURSOWY PRZEGLĄD DOLNOŚLĄSKICH ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH: (~4 h)

4. 14:00 – 14:30 – DYWERSYA (Wrocław) [alternatywny punk rock]
5. 14:40 – 15:10 – JAYWALK (Wrocław) [80’s glam/hair metal]
6. 15:20 – 15:50 – INSULT (Wrocław) [alternative metal]
7. 16:00 – 16:30 – SYMBIOZA (Wrocław) [rock neo-progresywny]
8. 16:40 – 17:10 – LILLA VENEDA (Wrocław) [death/black metal]
9. 17:20 – 17:50 – APOKALIPSA (Wołów) [hard/heavy rock]
10. 17:50 – 18:50 – MONTAŻ SPRZĘTU + PRÓBY AKUSTYCZNE I, II, III
& OGŁOSZENIE WYNIKÓW PRZEGLĄDU + DYPLOMY / NAGRODY
11. 18:50 – 19:50 – KONCERT ZESPOŁU TITANIUM (60 MIN.)
12. 20:00 – 21:15 – KONCERT ZESPOŁU HETANE (75 MIN.)
13. 21:30 – … – KONCERT GWIAZDY WIECZORU - ZESPÓŁ PROLETARYAT (90 MIN.~ …)
PLANOWE ZAKOŃCZENIE I DNIA FESTIWALU – GODZ. 00:00


DZIEŃ DRUGI – 27.07.2013 (SOBOTA):
1. 12:00 – 14:00 – PROJEKCJA FILMU „80 MILIONÓW” W. KRZYSTKA ORAZ OTWARTE SPOTKANIE Z WŁADYSŁAWEM FRASYNIUKIEM – LEGENDARNYM DZIAŁACZEM „SOLIDARNOŚCI” (KINO CYFROWE – DOM KULTURY W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ) – WSTĘP WOLNY
MUZYCZNA SCENA PARKU MIEJSKIEGO:
2. 13:55 – 14:00 – POWITANIE
3. 14:00 – 14:45 – KONCERT ZESPOŁU SZAJBA (45 MIN.) [Poznań/punk rock]
4. 15:00 – 15:45 – KONCERT ZESPOŁU FROM AFAR (45 MIN.) [Rzeszów/alternative metal]
5. 16:00 – 17:00 – KONCERT ZESPOŁU SUPERHALO (60 MIN.) [Opalenica/alternative rock]
6. 17:45 – 18:45 – KONCERT ZESPOŁU DESDEMONA (60 MIN.) [industrial/dark rock]
7. 19:00 – 20:15 – KONCERT I GWIAZDY WIECZORU - WOLF SPIDER (75 MIN.) [thrash metal]
8. 21:00 – 22:15 – KONCERT II GWIAZDY WIECZORU - ARTROSIS (75 MIN.) [gothic/dark rock]
9. 22:30 – 23:30 – KONCERT ZESPOŁU RUST (60 MIN.) [Poznań/hard rock]
PLANOWE ZAKOŃCZENIE II DNIA FESTIWALU – GODZ. 00:00


Link: DRUGA EDYCJA FESTIWALU SOLIDARNOŚCI W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ: 26-27 LIPIEC 2013 - PARK MIEJSKI W SAMYM ŚRODKU LATA - JEDYNY, DARMOWY I DWUDNIOWY ROCK'N'ROLL OPEN AIR FESTIVAL NA DOLNYM ŚLĄSKU !!! 2 DNI, 16 ZESPOŁÓW, PONAD 20 GODZIN MUZYKI NA ŻYWO !!! PLENERO

Koncert Hawdalowy - Shalom w Synagodze pod Białym Bocianem!

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-07-22 Przeczytano 217 razy.

Data: 2013-07-27      Klub: Synagoga pod Białym Bocianem


27.07.2013, sobota, godz. 21:49

Synagoga pod Białym Bocianem

Zespół SHALOM



Koncerty Hawdalowe organizowane od wielu lat przez Fundację „PRO ARTE 2002” zagościły na stałe na kulturalnej mapie Miasta Spotkań. Odwołują się bezpośrednio do tradycji żydowskiej. Hawdala, to uroczyste zakończenie szabatu i jednoczesne rozpoczęcie nowego tygodnia. Most między tym, co święte a codziennością. Koncert rozpocznie się tradycyjnie w ostatnią sobotę miesiąca zaraz po zakończeniu szabatu.



Cykl Koncertów Hawdalowych zainaugurowany został w grudniu 1999 r. występem "Ostatniego Klezmera RP" Leopolda Kozłowskiego i wrocławskiego Chóru Synagogi pod Białym Bocianem pod dyrekcją Stanisława Rybarczyka.

Dzięki takim inicjatywom, synagoga stała się wyjątkową salą koncertową.



Zachęcamy do bliższego poznania części bogactwa kultury żydowskiej poprzez muzykę oraz do udziału w niezwykłym koncercie. W sobotę 27 lipca o godzinie 21:49 w Synagodze pod Białym Bocianem wystąpi zespół SHALOM.



Zespół Shalom powstał w Poznaniu w 2000 roku przy Towarzystwie Przyjaźni Polsko-Izraelskiej z potrzeby prezentowania kultury żydowskiej mieszkańcom wielkopolski.

Od tamtej pory, dzięki niesłabnącemu zainteresowaniu tematem i olbrzymiemu sukcesowi artystycznemu, grupa koncertuje w całej Polsce. Członkami zespołu są wykształceni i pełni pasji muzycy, którzy z sentymentem i zaangażowaniem podchodzą do muzyki żydowskiej, nadając jej własny, pogodny charakter. Zespół wykonuje instrumentalne i legendarne melodie klezmerskie, które są świetnie znane szerokiej publiczności, lecz tym co wyróżnia zespół spośród innych, jest ponadczasowa i autorska interpretacja starych i nowych żydowskich pieśni, śpiewanych na głosy w języku hebrajskim.

Zdecydowanie nie jest tradycyjnym zespołem klezmerskim. Przypomina raczej trupę teatralno – muzyczną, która funduje swoim odbiorcom niezapomniane show.

Artyści występują w „sztetlowych” stylizacjach, a muzyka przeplatana jest pogodnymi anegdotami dotyczącymi kultury żydowskiej.



Zespół w składzie:



Bogusław Łowiński - śpiew

Jagoda Kram - śpiew

Leszek Kotlicki - klarnet

Artur Banaszkiewicz - skrzypce

Henryk Łukaszewski - akordeon

Andrzej Laskowski – bass



www.shalom.gpe.pl



www.simcha.art.pl

www.proarte.org.pl

www.facebook.com/festiwalsimcha





Bilety do nabycia w Centrum Informacji Żydowskiej, ul. Włodkowica 9, Wrocław oraz na godzinę przed koncertem.



20 zł ulgowe/30 zł normalne - przedsprzedaż.

25 zł ulgowe/35 zł normalne - na godzinę przed koncertem.


MŁODA POLSKIA FILHARMONIA ZAGRA WE WROCŁAWIU

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-07-17 Przeczytano 377 razy.

MŁODA POLSKIA FILHARMONIA ZAGRA WE WROCŁAWIU

Data: 2013-08-03      Klub: Hala Stulecia

3.08.2013 godz. 20:00 PERGOLA PRZY HALI STULECIA
wstęp wolny


Już po raz czwarty Młoda Polska Filharmonia – orkiestra młodzieżowa działająca jako projekt Fundacji Zwierciadło – rusza w tournée po kraju. W ramach tegorocznej letniej trasy koncertowej orkiestra wystąpi 3 sierpnia z plenerowym koncertem we Wrocławiu, na Pergoli przy Hali Stulecia. Dwudziestu sześciu młodych, wybitnie uzdolnionych muzyków batutą Adama Klocka sięgnie tym razem po repertuar nieklasyczny, wykorzystując nowoczesne możliwości instrumentacji, jakie daje orkiestra symfoniczna w muzyce popularnej. W programie tegorocznych letnich koncertów MPF znajdą się orkiestrowe aranżacje największych przebojów tak znanych wykonawców jak Joe Cocker, Sting, Kings of Leon, Coma, INXS czy Coldplay oraz tematy muzyki filmowej Wojciecha Kilara. Dodatkową atrakcją koncertu będzie pokaz Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej. Wstęp na koncert jest wolny.

Z młodymi filharmonikami podczas letniej trasy koncertowej zagrają też znakomici polscy muzycy: Robert Kubiszyn – kontrabasista, gitarzysta basowy, kompozytor, laureat Fryderyka 2011 w kategorii Jazzowy Fonograficzny Debiut Roku oraz Paweł Dobrowolski – jeden z najbardziej uznanych polskich perkusistów, laureat wielu nagród jazzowych, na co dzień koncertujący z Anną Marią Jopek. Gościnnie wystąpi także Michał Szyc – młody, bardzo dobrze zapowiadający się wokalista, znany szerszej publiczności m. in. z programów Szansa na Sukces, czy X-Factor.

Wśród młodych muzyków orkiestry nie mogło zabraknąć reprezentantów Wrocławia. Flecistka Zofia Neugebauer w tym roku skończyła Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu. Magdalena Myrczik (wibrafon) i skrzypaczka Agnieszka Ciążko, to studentki wrocławskiej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego. Wszystkie trzy panie grają w Młodej Polskiej Filharmonii od samego początku, czyli od 2011 roku.

Link: http://mpf.zwierciadlo.pl/

Depeche Mode Party w klubie Liverpool

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-07-16 Przeczytano 13155 razy.

Depeche Mode Party w klubie Liverpool

Data: 2013-07-20      Klub: Liverpool

Depeche Mode Party w klubie Liverpool ?
najstarsza, najpopularniejsza i kultowa już impreza z muzyką DM we Wrocławiu. Od lat przyciąga tłumy wiernych fanów zespołu i miłośników dobrej, nieskrępowanej zabawy. Oprócz przekrojowego zestawu hitów DM, w trakcie wieczoru pojawiają się również sety z   muzyką innych wykonawców, mieszczących się w ?depeszowej? konwencji. Wyjątkowy klimat miejsca i muzyki podkreślają jeszcze bawiący się na parkiecie goście. Atrakcją wieczoru bywają konkursy, w których można wygrać płyty i koszulki zespołu. Najbardziej spektakularnym jest konkurs tańca (tzw, ?Dave dancing? czyli próba naśladowania ruchów scenicznych wokalisty DM). Słynny jest także rytualny taniec o północy, wykonywany przez największych fanów przy utworze Pimpf. Takiej atmosfery nie ma chyba żadna impreza, warto więc zobaczyć to na własne oczy.

Zapraszamy !!!

wstęp: 5 zł | godzina: 19.00 | prowadzenie: Ein@r

!!! HAPPY HOUR !!!  od 19 do 22
Tyskie butelkowe - 5 zł
Johny Walker Red - 10 zł

W losowaniu i konkursie będą do wygrania płyty, single i koszulki z nowej płyty Delta Machine


Link: https://www.facebook.com/events/147661005429831/

Damian Godlewski & Mat Polański - SUMMER ACOUSTIC STAGE

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-07-15 Przeczytano 7254 razy.

Data: 2013-07-26      Klub: Alive

26.07.2013 - Damian Godlewski & Mat Polański - SUMMER ACOUSTIC STAGE
Oryginalny duet akustyczny wykonujący bluesowo, rockowe klasyki przeplatane własnymi utworami

Duet Godlewski & Polański
to połączenie 2 silnych osobowości.
Lata doświadczeń i setki zagranych koncertów pozwoliły im na ponowne spotkanie się na scenie.
Przychodząc na ich koncert usłyszymy klasyki blues -rocka, standardy muzyki rozrywkowej oraz najnowsze hity,
minimalistycznie zaaranżowane na 12 strunową gitarę i wokal.
Całość uzupełnia miejscami harmonijka oraz perkusyjne akcenty na Cajonie i tamburynie.

Damian Godlewski - gitarzysta związany z wieloma formacjami i projektami muzycznymi,
cały czas aktywnie działający na scenie. Ma już kilkaset koncertów na koncie,
w tym wraz z zespołami wygrał wiele festiwali rockowych.
Charakteryzuje go ogromna pasja do tego co robi,
energia i żywiołowość sceniczna oraz świetny kontakt z publicznością.
Założyciel i gitarzysta wrocławskich zespołów Remembrance oraz Kwintesencja.


Mateusz "Mat" Polański - wokalista o nieprzeciętnej skali głosu,
najbardziej kojarzony z wrocławskiego zespołu coverowego ACE COVER BAND.
Wcześniej występował z wrocławską formacją "HIT THE NOTE"
Jego charyzma, osobowość i oryginalny wokal nie pozwalają pozostać obojętnym.
Dobrze czuje się w bluesie, rocku oraz klasykach muzyki rozrywkowej.
Większość wolnego czasu poświęca muzyce oraz fotografii.

All Sounds Allowed & IdiotHead wspólny split (video i audio)

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-07-13 Przeczytano 132 razy.

All Sounds Allowed & IdiotHead - Split

Dwa wrocławskie zespoły alternatywne wydały wspólnie split, zawierający premierowe utwory "Dość" oraz "Strach przed idiotą".
Wydawnictwo jest czysto spontaniczne, mające zainteresować szerszą publiczność prężnie działającą dolnośląską sceną muzyczną.
Oba utwory zostały udostępnione do pobrania całkowicie za darmo w wersjach studyjnych na platformie bandcamp. Zrealizowano również teledysk, podczas którego zespoły nagrały te utwory na "setkę", oddając wrażenia jakie niesie wykonanie koncertowe.

All Sounds Allowed
Zespół powstał w 2004 roku we Wrocławiu.Prezentuje stylistyczną mieszankę rocka, electro i industrialu z rejonów Depeche Mode i Kraftwerk. Inspiruje się pionierami industrialu i elektronicznej muzyki gotyckiej, niemieckim Einsturzende Neubauten i amerykańską grupą STOMP, własnoręcznie konstruując zestawy perkusyjne z odpadów przemysłowych, rur, beczek itp. Rytmy uzupełnia elektronika, samplery, bas i wokal. Dodatkową atrakcją podczas koncertów są używane przez grupę elektronarzędzia: iskrzące szlifierki i dymiące piły do drewna.
Zespół wystąpił w pierwszej edycji Mam Talent! oraz Must Be The Music, gdzie dotarł do półfinałów na żywo. Od tego czasu intensywnie koncertował (OFF Festival, Nowe Brzmienie Republiki Radia Wrocław, Wrocławski Sound, Festiwal GRAMY, Kamwa PORT Festival w rosyjskim Perm, koncerty klubowe w Polsce i Czechach) i pracował nad debiutancką płytą: "Festung Wrocław", premiera internetowa październik 2012. Produkcją zajął się Agim Dzeljilji z Oszibarack.




Link: http://ihasa.bandcamp.com/


« Poprzednia  |  Strona 130 z 862  |  Następna »