User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Jacobmxr Kraetsches2
Hernadez9 eyann153
Juditheoz Victoriaqeo

Reklama





Czochraj Bobra Fest - zaledwie 60 km od Wrocławia!

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-06-04 Przeczytano 385 razy.

Czochraj Bobra Fest  - zaledwie 60 km od Wrocławia!

CBF 2013 odbędzie się w dniach 5-6 lipca 2013 w Namysłowie na Błoniach. Wstęp na festiwal będzie płatny. Na festiwalu przewidujemy dwie sceny koncertową i soundsystemową. Tak jak w tamtym roku będzie do dyspozycji pole namiotowe i woda do odświeżenia. Na terenie festiwalu będzie można najeść się i napić do syta.

piątek 5 lipca 2013

Over Again?! (bełchatów)
The Rumble (Namysłów)
Formacja In (Namysłów/Wrocław)
Leniwiec (Jelenia Góra)
Dintojra (Wrocław)
Usta Mariana (Gniezno/Poznań)
 

sobota 6 lipca 2013
The Big Roll Band (Kluczbork)
Tanzanite (Namysłów)
Brudne Dzieci Sida (poznań)
Grim Orange Dice (Warszawa)
HOPE (Poznań)
Bruno Schulz (Łódź)
Litvintroll (Mińsk, Białoruś)
Czoug (Żmigród)

Bilety w formie opasek dostępne przed wejściem na fest!!! liczba miejsc może zostać ograniczona!!! zarezerwuj swój bilet już dziś!!! opaska ważna jest przez cały okres trwania festu płacisz jednorazowo 25 zł i bawisz się z nami


Link: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xzkkwLikqtU

MORD X BUNKER, H.EXE (live) CASTLE PARTY 2013 WARM UP

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-06-04 Przeczytano 330 razy.

MORD X BUNKER,  H.EXE (live)  CASTLE PARTY 2013 WARM UP

Data: 2013-06-15      Klub: Liverpool



15.06.2013 | Wstęp 5 zł

Live:
H.EXE - dark/harsh electro (www.facebook.com/hexepl)


dj:
Rex Rotten - Inside:Bunker
Cute & Einar - MordFabrik

Popieramy akcje, nie nabijajcie sztucznie liczby osób, które będą uczestniczyć w imprezie / koncercie.

http://www.facebook.com/nie.bede

Link: https://www.facebook.com/events/422193604544680/?ref=22

Koncert zespołów Kavnacka i Poison Honey

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-06-04 Przeczytano 156 razy.

Klub: Bezsenność

Zapraszamy serdecznie 5 czerwca o godzinie 20.00 do wrocławskiego Klubu Bezsenność, w którym odbędzie się koncert zespołów Kavnacka i Poison Honey. Dwa zespoły z kobiecymi wokalami zagrają w wydarzeniu pod nazwą " - follow the Alice", nawiązując tym samym muzycznie do świata Alicji w Krainie Czarów i wprowadzając do niesamowitych przestrzeni dźwiękowych.

Bilety na koncert można nabyć w cenie 10 zł w Klubie Bezsenność.

Poison Honey
Poison Honey to pięcioosobowy zespół z kobiecym wokalem przekazem nawiązującym do dwóch stron świata zjawisk opowiedzianych w Alice Adventures and Wonderland.
Post rockowa muzyka zespołu jest wypadkową wieloletniego progresu i nieustannie zmieniając swoją tożsamość dociera do nowych odbiorców w drodze do mainstream'u.
Zespół w roku 2005 zdobył Grand Prix na festiwalu "Wszyscy Śpiewamy na Rockowo" w wyniku czego nagrał dwuutworowe demo w studio Fonoplastykon pod okiem Marcina Borsa producenta płyty Katarzyny Nosowskiej "N/O". Wkrótce potem PH m. in zaproszono na Juwenalia Politechniki Wrocławskiej podczas którego wystąpił na open airowym koncercie pod nazwą "Wittigalia".
Następne lata grupa spędziła grając koncerty zarówno klubowe jak i duże plenerowe imprezy m. in. support'ując zespoły takie jak Agressiva 69, Apteka, Monika Brodka, Closterkeller, Coma, Hey, Homo Twist, Piersi.
Talent wokalistki Agi Niemczynowskiej zwrócił uwagę muzyków zespołu Blade Loki ,z którym równolegle obok projektu pierwotnego współpracowała od roku 2010 do roku 2011, co zaowocowało nagraniem płyty "Wszyscy Diabli".
1 marca 2012 roku zespół wziął udział w ogólnopolskim Emergenza Festival, największym na świecie festiwalu zespołów bez kontraktów płytowych przechodząc do półfinałów, koncert odbędzię się w maju we wrocławskim Klubie Firlej. Tymczasem jopracowujemy materiał na pierwszą płytę LP.

KAVNACKA:
Pomysł na zespół narodził się w głowach dwóch mnichów Zakonu Świętego Monitora w XVII wieku przed naszą era, ale gromadka była tak zaabsorbowana trunkami własnej produkcji, że idea umarła zakopana na kilkadziesiąt stuleci w piasku obok klasztoru. Dopiero odkrywkowa kopalnia materii kwantowej powołała do życia ideę o nazwie
Idea ta w swojej współczesnej formie istnieje od lipca 2011. W tym czasie zespół przeszedł kilka zmian personalnych i muzycznych. Dzielił inspirację i dźwięki z różnymi utalentowanymi muzykami.


Link: https://www.facebook.com/events/131556483712768/

Koncert Obits i Sadok

koncert
Dodany przez: 0 , dnia 2013-05-31 Przeczytano 583 razy.

Data: 2013-06-09      Klub: Obserwatorium (nieczynne)

Koncertują:
Obits, Shadok
Koncert Obits (USA, Sub Pop) i Shadok (PL).
Link: https://www.facebook.com/events/624332564258901/?fref=ts

GREY FRUIT & Scoffers

koncert
Dodany przez: 0 , dnia 2013-05-31 Przeczytano 264 razy.

Data: 2013-06-04      Klub: Alive

Koncertują:
Grey Fruit, Scoffers
Zespoły Scoffers (jazz) i GREY FRUIT (kalifornijski jazz) zapraszają na koncert! Start o godzinie 20! https://www.facebook.com/greyfruitband?fref=ts Wstęp za piątkę.

Koncert In Other Climes (Francja)

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-05-29 Przeczytano 279 razy.

Data: 2013-06-26      Klub: Obserwatorium (nieczynne)

Mad&Loud zaprasza na koncert!


In Other Climes (Nicea, FR)
Pełni scenicznej energii muzycy z południa Francji, tworzący metalcore'owego potwora
www.facebook.com/inotherclimes
http://inotherclimes.bandcamp.com/

+ support

DATA: 26.06.13 Środa
START: 19:00
Miejsce: Obserwatorium Klub
 

Link: https://www.facebook.com/events/559586320759579/?ref=notif¬if_t=plan_user_invited

Wrocławskie CudaWianki

koncert
Dodany przez: 0 , dnia 2013-05-28 Przeczytano 334 razy.

Data: 2013-05-16      Klub: Wrocławski Klub Formaty

Wrocławskie CudaWianki to impreza plenerowa organizowana od 2002 roku w ramach Święta Wrocławia. Program imprezy obejmuje występy grup muzycznych oraz inne działania towarzyszące. W tym roku na naszej scenie zaprezentują się następujące zespoły: - Blueberry Band - DeGentlemen - Tweenings Imprezy towarzyszące: - Studio Suenos - pokaz tańca flamenco - zespół Foliba - fire show - dmuchańce - artystyczny namiot - konkursy
Link: www.wkformaty.pl

ETHNOHOLIC - FOLK

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-05-26 Przeczytano 227 razy.

Data: 2013-05-30      Klub: Alive

 30.05.2013 - ETHNOHOLIC - FOLK (czwartek)

Folkowe granie w Alive !



ETHNOHOLIC
Zespół Ethnoholic powstał spontanicznie w listopadzie 2008 roku,
podczas przygotowywania repertuaru koncertowego dla jednego z klubów,
jako wspólny projekt zapaleńców działających od lat we wrocławskich kapelach.
Muzycy Ethnoholic, biorąc udział w poszczególnych projektach muzycznych,
występowali na wielu prestiżowych festiwalach w kraju i za granicą,
ale najważniejszym dla nich wciąż pozostaje stare, dobre, tradycyjne muzykowanie,
choćby dla samych siebie, ale w doborowym towarzystwie.
Link: http://alive.wroclaw.pl/terminarz/831/


« Poprzednia  |  Strona 134 z 862  |  Następna »