User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Mcduffbg dnarjhof
chyumophele1988 12eredinti
Patrickprz Lucaskwn

Reklama





Koncert ENSLAVED

koncert
Dodany przez: goth_photograph , dnia 2013-03-18 Przeczytano 208 razy.

Data: 2013-04-02      Klub: Od Zmierzchu do Świtu

Jedyny koncert w Polsce! Enslaved - norweska grupa wykonująca przez znaczny okres działalności muzykę z pogranicza black i viking metalu. W latach późniejszych w twórczości wystąpiły odniesienia do niejednoznacznego metalu progresywnego. Zespół powstał w 1991 roku w Haugesund z inicjatywy Ivara Bjørnsona i Grutle Kjellsona, którzy pozostają jednymi członkami oryginalnego składu. Nazwa grupy została zaczerpnięta od utworu zespołu blackmetalowego Immortal - "Enslaved in Rot".
Link: http://odzmierzchudoswitu.pl/images/koncerty/96_p.jpg

MASSEMORD sieje chorobę i pożogę w kwietniu!

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-03-14 Przeczytano 338 razy.

Data: 2013-04-12      Klub: Madness

MASSEMORD sieje chorobę i pożogę w kwietniu!
Kwiecień-plecień poprzeplata trochę zimy, trochę zimy.

Zamiast powszechnego błogostanu i beztroski, świat, a przynajmniej Polskę, opanują tej wiosny płomienie. W połowie kwietnia, pod szyldem Choroba Ogień Kwiecień 2013 startuje trasa koncertowa, której przewodzi katowicki Massemord.

Bardziej bezwzględne i ohydne wcielenie kolektywu Let The World Burn powraca na klubowe deski  wraz z premierą nowego albumu „A Life-giving Power of Devastation”. Czwarte dzieło w dyskografii Ślązaków to zarazem jeden z najbardziej wyczekiwanych w tym roku materiałów spod znaku awangardowego, choć wciąż skrajnie siarczystego Black Metalu. Występy Massemord od dawna mają opinię bezwzględnych spektakli przemocy, fanatyzmu oraz szaleństwa, i nic nie wskazuje na to, by tym razem miało być inaczej.

 Massemord – www.let-the-world-burn.org
Medico Peste – www.medicopeste.com
Dead Factory – fb.com/deadfactory
Hekte Zaren – fb.com/hektezarenBCW

Oto szczegółowa rozpiska trasy:

12.04. - Wrocław, Klub Madness
13.04. - Poznań, Klub U Bazyla
14.04. - Toruń, Klub Bunkier
19.04. - Katowice, Mega Club*
20.04. - Warszawa, Klub Metal Cave
21.04. - Lublin, Klub Graffiti

Start: 19:30, Bilety: 25zł (przedsprzedaż)/30zł (w dniu koncertu).
* - plus goście, start: 18:00, bilet w cenie 30zł (przedsprzedaż)/40zł (w dniu koncertu), dostępne również w sieci Ticketpro


ALIVE STAGE PRESENTS: DAMIAN GODLEWSKI & MAX RZEPKA - KONCERT AKUSTYCZNY W GUITAR MAX PUB

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-03-12 Przeczytano 246 razy.

Data: 2013-03-16      Klub: GUITAR MAX PUB

 16.03.2013 - ALIVE STAGE PRESENTS: DAMIAN GODLEWSKI & MAX RZEPKA - KONCERT AKUSTYCZNY W GUITAR MAX PUB

Oryginalny duet akustyczny wykonujący bluesowo, rockowe klasyki przeplatane własnymi utworami



GODLEWSKI & RZEPKA
W ich repertuarze można znaleźć m.in piosenki: Eddiego Veddera –
Pearl Jam, Aerosmith, Jimmiego Hendrixa, Led Zeppelin, Zakka Wylde’a,
a nawet Amy Winehouse. Charyzmatyczny wokal w połączeniu z unikalnym
brzmieniem gitary 12 strunowej na długo pozostaje w pamięci słuchaczy.






Damian Godlewski - gitarzysta związany z wieloma formacjami i projektami muzycznymi,
cały czas aktywnie działający na scenie. Zagrał już ponad 200 koncertów
w tym wraz z zespołami wygrał wiele festiwali rockowych.
Charakteryzuje go ogromna pasja do tego co robi, energia i żywiołowość sceniczna
oraz świetny kontakt z publicznością.
Założyciel i gitarzysta wrocławskich zespołów Remembrance oraz Kwintesencja.






Max Rzepka - wokalista i gitarzysta pochodzący z okolic Tarnowa, obecnie studiujący we Wrocławiu.
Jego charyzma, osobowość i oryginalny wokal nie pozwalają pozostać obojętnym.
Pierwszą inspiracją muzyczną był dla niego blues, jazz; Robert Plant
i Led Zeppelin, John Lee Hooker, John Coltrane, Curtis Mayfield.
Skupia się głównie na tworzeniu i graniu własnej muzyki,
w miarę okazji stara się jednak grać także utwory artystów, których słucha na co dzień.
Większość wolnego czasu poświęca muzyce i przesuwaniu granic swoich możliwości.

FACEBOOK - http://www.facebook.com/max.rzepka
FACEBOOK - http://www.facebook.com/damian.godlewski.3?fref=ts
VIDEO - https://www.youtube.com/watch?v=ThTvm5BzhVU


Tego wieczoru wystąpi dla Was także gość specjalny :
niezwykle doświadczony i wybitny polski gitarzysta, który od 12 lat wspiera swoją grą zespół Perfect,
DARIUSZ KOZAKIEWICZ


współpracował min. z Anną Jantar, Piotrem Figlem, Wojciechem Karolakiem, Robertem Chojnackim,
Janem Borysewiczem, z zespołami: Świadectwo Dojrzałości, Air Condition, Jajco i Giganci,
Plugawy Anonim, KBKW, Universe, Dwójka Ze Sternikiem, Bemibek.


ZAPRASZAMY !
Link: http://alive.wroclaw.pl/terminarz/755/

BIRMA & DUST AND STEEL

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-03-12 Przeczytano 228 razy.

Data: 2013-03-15      Klub: Alive

 15.03.2013 - BIRMA & DUST AND STEEL - ROCK (piątek)

BIRMA właśnie nagrywa płytę !


BIRMA
Pomysł na Birmę zrodził się w 1999 roku… Założenia były proste. Z inspiracji,
które były w każdym z nas wyciągnąć to co najlepsze i na tej bazie stworzyć coś swojego.
Chcieliśmy korzystać z wolności jaką daje tworzenie muzyki.
W 2007 roku zespół zaczął działać w obecnym składzie.



Od tego momentu Birma stała się wreszcie takim zespołem ,jakim miała być od początku.
Powstały kompozycje, które są szczerym obrazem tego " co nam w duszy gra".
Wspólne granie stało się przyjemnością dzielenia się częścią siebie z publicznością i z sobą nawzajem.
Nasza muzyka to wypadkowa inspiracji każdego z nas, przefiltrowanych przez naszą wrażliwość.
U jej podstaw leży szacunek dla klasyki muzyki rockowej, jak i fascynacja współczesnymi
dokonaniami zespołów z szeroko rozumianej „rockowej rodziny”.
Zespół obecnie nagrywa swoją pierwszą autorską płytę .
Skład:
Damian Szewczyk - śpiew, gitara basowa
Maciek Burniak - gitara, śpiew
Darek Biłyk - perkusja, śpiew




MYSPACE - http://www.myspace.com/birmaband

***********************************************************************


DUST & STEEL
Dust&Steel to trio z Zielonej Góry, które tworzy muzykę z pogranicza klasycznego rocka oraz hard'n'heavy. Zespół wydał swój debiutancki album "Orpheus" w październiku 2012 roku za pośrednictwem Legacy-Records Dusseldorf.


SKŁAD:
Krzysztof Skotnicki - Vocals, Guitars
Semion Paramonov - Bass
Krzysztof Karwowski - Drums

MYSPACE - http://www.myspace.com/dustandsteel
FACEBOOK - http://www.facebook.com/DustSteel?fref=ts
VIDEO - https://www.youtube.com/watch?v=5AQCmrfiyhw

JAM SESSION - Rock & Blues

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-03-12 Przeczytano 270 razy.

Data: 2013-03-21      Klub: Liverpool

 21.03 Czwartek JAM SESSION - Rock & Blues [live] free
Link: http://www.liverpool.wroclaw.pl/site/terminarz

CITY COMBAT+PEWEX+ARMIA CIENI

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-03-12 Przeczytano 330 razy.

Data: 2013-03-22      Klub: Liverpool

 22.03 Piątek

CITY COMBAT+PEWEX+ARMIA CIENI [live]

10/15 zł
Link: li

re-age rock - JTBS - koncert

koncert
Dodany przez: 0 , dnia 2013-03-12 Przeczytano 566 razy.

Data: 2013-03-13      Klub: Od Zmierzchu do Świtu

muzyka dla każdego, sos chilli i miód, zapraszamy na re-age rock w wykonaniu JTBS 13 marzec godz. 21 Klub Od Zmierzchu Do Świtu Wrocław, Krupnicza 15 wstęp wolny
Link: http://www.odzmierzchudoswitu.pl/
Link: https://www.facebook.com/JTBS.band

Jazz Time

koncert
Dodany przez: 0 , dnia 2013-03-11 Przeczytano 595 razy.

Data: 2013-03-24      Klub: Wrocławski Klub Formaty

Koncertują:
DEMIFEKT KASIA STANKOWSKA QUARTET
JAZZ TIME, to jednodniowy event muzyczny, który ma na celu promocję muzyki jazzowej, przedstawienie różnych stylów w tym gatunku muzycznym oraz promocję młodych, polskich muzyków i twórców jazzowych, przybliżenie ich twórczości oraz świeżego spojrzenia na muzykę. JAZZ TIME, to muzyczna podróż w świat jazzu. Podczas trzeciej edycji wystąpią: DEMIFEKT KASIA STANKOWSKA QUARTET Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa fotografii JOANNY STOGI "Muzyczny Wrocław"
Link: http://www.wkformaty.pl/index.php?menu=news&id=153


« Poprzednia  |  Strona 144 z 862  |  Następna »