User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

guyknapitpron19 Martindti
Yasminnewrq Jasminneecl
Danielprn Edyun

Reklama





Buldog zagra w Łykendzie 22 lutego 2013!

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-01-22 Przeczytano 327 razy.

Buldog zagra w Łykendzie 22 lutego 2013!

Data: 2013-02-22      Klub: Łykend

Po licznych prośbach fanów z przyjemnością informujemy o wrocławskim koncercie zespołu Buldog. Długo oczekiwany koncert odbędzie się 22 lutego w klubie muzycznym Łykend.

Zespół Buldog stworzyły w 2004 roku osoby bezpośrednio związane z Kultem, do lipca 2009 roku wokalistą był Kazik Staszewski, basistą menedżer Kultu Piotr Wieteska, Syn Stanisława – dawny klawiszowiec Kultu, gitarzystą Wojciech Jabłoński z Kultu, a za perkusją zasiadł muzyk, który pracował w „Kult – Ochronie” Adam Swędera (niegdyś perkusista Róż Europy). A także sekcja dęta Kultu – Zdunek, Glazik i Ważny”. W 2006 roku dołączył do zespołu DJ George, a w 2008 Ala Gadomska na waltorni.

W lipcu 2009 Kazika Staszewskiego zastąpił Tomek Kłaptocz (wieloletni wokalista zespołu Akurat). W 2006 roku zespół wydał pierwszą płytę zatytułowaną po prostu „Płyta” Pod koniec kwietnia 2010 roku ukazała się druga płyta zatytułowana „Chrystus Miasta”. Trzecia płyta zespołu pt. „Laudatores Temporis Acti” ukazała się jesienią 2011. Podobnie jak na poprzednich albumach większość tekstów do piosenek to wiersze. Zespół muzycznie zinterpretował teksty takich autorów jak: Julian Tuwim, Agnieszka Osiecka, Adam Asnyk, Tadeusz Gajcy, Josif Brodski czy Rafał Wojaczek. W wykonaniu BULDOGA nie jest to jednak ‘poezja śpiewana’ a czysty, rasowy rockowy manifest!

22.02.13 godz.20.00 Klub Muzyczny Łykend, Podwale 37/38
BULDOG


bilety:  25 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje – bilety@o2.pl
30 zł – przedsprzedaż w sklepach EMPiK i Mediamarkt, www.ticketpro.pl, www.biletin.pl, www.ebilet.pl
35 zł – w dniu koncertu

Bilety - kup online: http://www.eventim.pl/buldog-bilety-wroclaw.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=769924%242591278

G.B.H. – legenda punk rocka zagra w lutym we Wrocławiu!

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-01-22 Przeczytano 443 razy.

G.B.H. – legenda punk rocka zagra w lutym  we Wrocławiu!

Data: 2013-02-26      Klub: Łykend

Legendarny brytyjski zespół punkrockowy ponownie odwiedzi Wrocław. 26 lutego wystąpią w dobrze znanym punkowej publicznści klubie muzycznym Łykend przy Podwalu 37.

Start imprezy o godzinie 20. Dla wszystkich fanów starego, dobrego punkowego brzmienia – pozycja obowiązkowa!
Grievous Bodly Harm, w skrócie G.B.H., to obok The Exploited najpopularniejszy zespół z drugiej fali brytyjskiego punk rocka. Grupa powstała w 1978 roku w Birmingham. Od początku trzon zespołu stanowili: Colin Abrahall (wokalista), Colin „Jock” Blyth (gitara) oraz basista Ross Lomas. Później przez zespół przewinęło się czterech perkusistów. Od 1993 roku z G.B.H. gra Scott z grupy Bomb Disneyland.

Pierwsze cztery albumy kwartetu z Birmingham należą do kanonu punk rocka: „Leather Bristles Studs And Acne”, „City Babys Attacked By Rats”, „City Babies Revenge” oraz „Midnight Madness And Beyond”. W latach 90. G.B.H. podobnie jak The Exploited skierował się bardziej w kierunku sceny metalowej, o czym mogą świadczyć późniejsze płyty – „From Here To Reality” czy „Church Of Truly Wraped”, jednak grupa nigdy nie zerwała z punkowymi korzeniami. Powrót do starego grania stanowią ostatnie albumy: „Punk Junkies” z 1997 r. , „Ha Ha” z 2002 r. i „Perfume and piss” z 2010 r.

wrockfest.pl prezentuje:
G.B.H. – brytyjska legenda punk rocka

26.2.13 godz.20.00
Klub Muzyczny Łykend, Podwale 37/38

bilety:
50 zł – przedsprzedaż
60 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz online w serwisach:  www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl
Ilość biletów ograniczona, radzimy pospieszyć się z zakupem!
Rezerwacje: bilety@o2.pl

Link: http://wrockfest.pl/2012/12/03/g-b-h-legenda-punk-rocka-zagra-we-wroclawiu-26-02-13/

Bilety - kup online: http://www.eventim.pl/g-b-h-bilety-wroclaw.html?affiliate=PLE&doc=artistPages/tickets&fun=artist&action=tickets&key=876501$2570160

Lou Rocked Fest – Punky Reggae Live 2013 - Wrocław Eter

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-01-22 Przeczytano 1161 razy.

Lou Rocked Fest – Punky Reggae Live 2013 - Wrocław Eter

Data: 2013-02-24      Klub: Eter

Punky Reggae Live 2013 we Wrocławiu! (24.02.13)
 
Już 24 lutego do Eteru, największego klubu muzycznego we Wrocławiu, zawita tradycyjna już coroczna impreza, obowiązkowa dla każdego fana punk rock i reggae, czyli Punky Reggae Live2013!

W tym roku przypada również jubileusz 15 –lecia działalności jednej z najważniejszych niezależnych wytwórni płytowych Lou&Rocked Boys. Z tej okazji wrocławska publiczność będzie miała okazję zobaczyć w akcji najlepszych wykonawców ze stajni Lou&Rocked.

Na jednej scenie pod wspólnym szyldem Lou Rocked Fest zagrają: Kamil Bednarek ze swoim zespołem, polsko – ukraiński ENEJ, legenda rootsowego reggae Maleo Reggae Rockers, huculsko – punkowe, kozak – rockowe Haydamaky z Ukrainy, obowiązkowe na każdym PRLu Farben Lehre, punkowy Koniec Świata oraz młode, ale już dobrze znane publiczności Podoba Mi Się.

Taki zestaw gwiazd na jednej scenie może się nieprędko powtórzyć, dlatego radzimy pospieszyć się z zakupem biletów, tym bardziej, że dla pierwszych kupujących przewidziano promocyjne ceny!

24.02.13 godz.16.00 klub ETER, ul.Kazimierza Wielkiego 19

Lou Rocked Fest – Punky Reggae Live 2013

BEDNAREK
ENEJ
MALEO REGGAE ROCKERS
HAYDAMAKY (Ukraina)
FARBEN LEHRE
KONIEC ŚWIATA
PODOBA MI SIĘ


bilety: 39 zł – pierwsze 300 szt., 48 zł – przedsprzedaż, 55 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące ( balkon) – 60 zł
Bilety dostępne są w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz online w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl.

Bilety kolekcjonerskie można zarezerwować pod adresem: bilety@o2.pl


Link: http://wrockfest.pl/2013/01/07/punky-reggae-live-2013-we-wroclawiu-24-02-13/

Bilety - kup online: Lou Rocked Fest – Punky Reggae Live 2013

Sabaton we Wrocławiu! Już 1 marca 2013

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-01-22 Przeczytano 727 razy.

Sabaton we Wrocławiu!  Już 1 marca 2013

Data: 2013-03-01      Klub: Hala Orbita

po ubiegłorocznym koncercie z okazji rocznicy wybuchu II Wojny Światowej czas na kolejną wizytę najsłynniejszych Szwedów w Polsce. wROCKfest.pl z przyjemnością informuje – Sabaton zagra z 1 marca 2013 r. we wrocławskiej hali Orbita przy ul. Wejherowskiej!

Ten szwedzki zespół jest doskonale znany fanom metalu. Powstał w 1999 roku, a w maju bieżącego roku wydał swój siódmy album – „Carolus Rex”. Grupa wielokrotnie występowała już w Polsce, stąd też ogromna sympatia, jaką cieszy się w naszym kraju. Warto dodać, że zapis doskonałego koncertu Sabatonu na Przystanku Woodstock 2012 ma zostać nawet wydany na DVD! Wiosenne koncerty z pewnością będą równie niezapomniane.
W roli suportu zobaczyć będzie można folkowo-metalowy zespół Eluveitie.



wROCKfest.pl prezentuje:
SABATON
support: Eluveitie


1.03.13 godz.20.00
Hala Orbita, ul. Wejherowska 34

Bilety:

miejsca stojące (płyta):
95 zł – przedsprzedaż
110 zł – w dniu koncertu

miejsca siedzące (amfiteatr) :
110 zł – przedsprzedaż
120 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w sieci www.Ticketpro.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

Link: http://wrockfest.pl/2012/11/02/sabaton-we-wroclawiu-1-03-13/

Bilety - kup online: http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/hard-heavy/963928-sabaton-eluveitie.html

Pod drzewem magnolii - koncert jazzowy

koncert
Dodany przez: 0 , dnia 2013-01-21 Przeczytano 604 razy.

Data: 2013-02-10      Klub: Wrocławski Klub Formaty

Pod drzewem magnolii - koncert walentynkowy Podczas koncertu wystąpią: JAGODA BRZEZIŃSKA - vocal ŁUKASZ PEREK - piano gościnnie - Renata Zagórska - vocal Podczas koncertu będzie można usłyszeć standardy jazzowe.
Link: http://www.wkformaty.pl/

MESCALERO, PRĄD, STUPIFY w Klubie Madness

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-01-20 Przeczytano 736 razy.

MESCALERO, PRĄD, STUPIFY w Klubie Madness

Data: 2013-02-24      Klub: Madness

 Zapraszamy na koncert kapel:

Zespół MESCALERO powstał w 2009 roku. Muzyka, którą gra, to mocno osadzony w korzeniach rock'n'rolla hard rock, który jednak, z racji różnorodnych zainteresowań muzycznych poszczególnych członków zespołu, nie zamyka się w skostniałej formie, ale czerpie z tego, co dziś najlepsze w dziedzinie "ostrej" muzy, uzyskując wybuchową mieszankę tradycji z nowoczesnością. Grupa systematycznie udziela się koncertowo w klubach i plenerach Wrocławia i okolic. Grali m.in. z TURBO,CETI, Blaze Bailey (ex-Iron Maiden).
http://www.myspace.com/mescaleropl

Tak naprawdę nikt już nie pamięta kiedy zespół Prąd ostatecznie został założony. Powstawał stopniowo, z osobna w głowie każdego z członków, zanim jeszcze, poprzez dziwne sploty okoliczności, mieli okazję się w ogóle spotkać. A kiedy już się spotkali, energia wyzwolona z ich umysłów i z ich wzmacniaczy przeszyła okolicę napięciem zdecydowanie większym niż 220V. W kronikach zapamiętano, że był to początek października 2009 roku. Zespół tworzą Wojtek (git), Tomek (bas), Rafał (git), Piotrek (perkusja), Jurek (voc). Trzon od samego początku stanowi pierwsza czwórka. Jurek Prądem został porażony niedawno, zastępując za mikrofonem postać która zamiast igrać z elektrycznością wolała udać się śladami marzeń i opuściła zespół. Prąd grasuje we Wrocławiu, jednak jego źródeł można szukać w innych częściach kraju - Rafał pochodzi z Głogowa, Jurek z Raciborza a Piotrek z Radomska. Długie miesiące prób, wbijanie zębów w piwniczne ściany, hektolitry potu i nieskończone dłubanie w dźwiękach zaowocowały ładunkiem, który raz uwolniony nie da się już tak łatwo poskromić.
http://www.myspace.com/pradrock

Zespół STUPIFY to polski hardrockowy zespół z Łaz (koło Zawiercia w woj. Śląskim). Grał koncerty przed HUNTEREM, CARRIONEM, ODZIAŁEM ZAMKNIETYM, CREE i wieloma innymi.. W dorobku płyta pt."STUPIFYOLOGY". Półtorej godziny dobrego rockowego grania na koncertach! Zespół powstał w 2007 roku. Wszyscy znaliśmy się dobrze z innych zespołów ale nie mieliśmy okazji dotąd zagrać. Okazało się że boskim zrządzeniem losu świetnie się rozumiemy i potrafimy razem współpracować z wielką radochą. Efektem wspólnej pracy stał się zespół STUPIFY.
http://www.reverbnation.com/stupifyband   http://www.stupify.



24.02.2013 godz.19.00.00 Bilety:0 zł.
klub Muzyczny Madness | ul. Hubska 6 Wrocław



Link: http://madness.wroclaw.pl/

Koncert: Grimoirum + Syndrom + HOLOGRAUST

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-01-20 Przeczytano 596 razy.

Koncert: Grimoirum +  Syndrom +  HOLOGRAUST

Data: 2013-02-17      Klub: Madness

 

Zagrają:
Grimoirum
Wroclaw. www.myspace.com/grimoirum.
 
Syndrom
Zielona Gora. www.syndrom.zgora.pl.
 
HOLOGRAUST
Bolesławiec  / hardcore-metal
 
 
  17.02.2013 godz. 19.00 wstęp: 0 zł.

Klub Muzyczny Madness,
ul. Hubska 6, Wrocław
www.madness.wrocław.pl
Uwaga. Wstęp do klubu mają tylko osoby pełnoletnie !!!


 
 
 
 
 

Link: http://madness.wroclaw.pl/

Mepharis, Mammon, Dead Mind, Warbell

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-01-20 Przeczytano 449 razy.

Mepharis, Mammon, Dead Mind, Warbell

Data: 2013-02-02      Klub: Madness

 Mepharis
thrash/heavy kapela, założona w Karpnikach - podnóża Gór Sokolich, w 2007 roku przez Cygana z pomocą Strażaka. Po uzupełnieniu składu kapela nagrywa pierwsze demo, z którego sama nie jest zadowolona. Następne lata to próby nagrania płyty i walka z rozsypującym sie składem. Wszystko układa się w lipcu 2011 kiedy do w kapeli pojawia się nowy perkusista- z nim zostają od nowa zaaranżowane kawałki. W 2012 powraca basista Szczypek, tworząc już stały skład grupy. Grupa muzyczna osiąga coraz wyższy poziom instrumentalny, jest ciekawa w swym brzmieniu, także w intryguje temperamentem scenicznym i osobowym.

Mammon
Jest to młody Black Metalowy zespół, ich historia zaczęła się w czerwcu 2012 roku gdzie Naberus i Arioch na spotkaniu skonfrontowali pomysł odnośnie powstania kapeli. Jeszcze w tym samym miesiącu zorganizowali następnych muzyków Panzera i Muuta i nadali zespołowi wtedy roboczą nazwę MAMMON.
Szybko zaczęli pracować nad materiałem. Naberus zajął się wokalem a Arioch tworzeniem samej muzyki,, Muut zają się gitarą by wesprzeć twory muzyczne Panzer zasiadł za perkusją nadając utworom morderczych tempa.
Po ukończeniu płyty szukają wydawcy. Zespół rozwija się dynamiczne, warto pogratulować szybkości działań, muzycy maja wiele zapału co na pewno zaprocentuje w przyszłości.
 
Dead Mind
To kwartet grający techniczny death metal.  Przesłanie zawarte w tekstach dotyczy głównie psychologii jak i szeroko pojętego umysłu. Zespół powstał na przełomie 2007/2008 roku, a koncertować rozpoczął pod koniec roku 2008. Liczne zmiany składu i perypetie wewnętrzne spowodowały, że pierwszy materiał zatytułowany "Mental Confrontation" ujrzał światło dzienne dopiero pod koniec roku 2012. 
 http://deadmind.metal.pl/ 
 
Warbell to jeleniogórski zespół grający muzykę opartą głównie na Melodic Death Metalu, założony pod koniec 2007 roku przez Marcina Witeskę, Piotra Hasioli i Pawła Szczypkę. Po wydaniu debiutanckiego dema i zagraniu paru koncertów zawiesili działalność w 2009, żeby wrócić do wspólnego grania w 2013. Do początkowego składu dołączył ich wcześniejszy perkusista - Patryk Kryński, oraz Karolina Więcek jako wokalistka.

  02.02.2013 godz.18.30 Wstęp 0 zł.
klub Muzyczny Madness
ul. Hubska 6 Wrocław

Link: http://madness.wroclaw.pl/


« Poprzednia  |  Strona 150 z 862  |  Następna »