Terminarze klubów 2015
Najbliższe patronowane koncerty
Ostatnie posty na forum
Sylwester 2013 Od Zmierzchu Do Świtu
Data: 2012-12-31
Klub:
Od Zmierzchu do Świtu
SYLWESTER 2013Poniedziałek 31 grudnia godzina 20:00
Bilety: 50 PLN / 30 PLN
W cenie biletu szampan oraz ciepły posiłek, oraz promocje na barze.
Bilet 30zł bez posiłku i promocji na barze.
Zagrają:
KWINTESENCJA
DJ Kris
Link: http://www.odzmierzchudoswitu.pl/
Sylwester w klubie Łykend
Data: 2012-12-31
Klub:
Łykend
Klub muzyczny Łykend zaprasza na powitanie Nowego 2013 Roku!
Sylwestrowy wieczór muzycznie umili DJ grający muzykę środka od lat
70-tych po współczesne.
Zapewniamy najgorętszą atmosferę i najlepsze towarzystwo :)
w cenie 60 zł za osobę znajdzie się również :
- kawa,herbata
- deska wędlin
- barszcz z pasztecikiem
- lampka szampana
Na miejscu bar z napojami i alkoholem
Uwaga! Można przynieść swoje dodatkowe jedzenie oraz alkohol.
Start imprezy o godz.20.00
Rezerwacje przyjmowane są w klubie Łykend, Podwale 37/38 codziennie od wtorku do soboty w godz.17.00-21.00
Wpłata całości rezerwacji do 21 grudnia.
Link: http://www.lykend.com.pl/wew.php?id=2
CHAOS STRIKE vol.2 Arkona, Biały Viteź, Infidel, Warfist
![]() |
Data: 2013-02-08
Klub:
Liverpool
Wrocławskie Stowarzyszenie Sympatyków Muzyki Metalowej " Metalheads.pl" zaprasza na drugą edycje Chaos Strike. Czyli cyklicznej imprezy dla miłośników Black Metalowego napierdalania ,blastów i Szatana !
W tym roku zagra Zielonogórski Warfist , Biały Viteź z Gdańska oraz nasz wrocławski Infidel. Gwiazdą wieczoru będzie legendarna Arkona(pl) , czyli twórcy takich perełek jak " Zeta Reticuli" , "Konstelacja Lodu" czy "Imperium".
Arkona - Pagan/Black metal - Perzów
http://arkonahorde.pl/ | http://www.facebook.com/arkonahorde
Infidel - Black Metal - Wrocław
http://www.infidel.pl/ | http://www.myspace.com/chaosbloodblasphemy
Biały Viteź - Black/Pagan Metal - Gdańsk
http://www.myspace.com/bialyvitez
Warfist - Black Metal - Zielona Góra
http://www.myspace.com/warfisthorde
Nadejdzie Chaos i zniszczenie , obecność obowiązkowa \m/
Bilety 20/25 zł (Do nabycia w klubie od stycznia)
Link: http://www.liverpool.wroclaw.pl/site/
Link: https://www.facebook.com/events/445557348826877/
Janek Samołyk pokazuje 'Problem z wiernością'
Nową płytę Janka Samołyka promuje teledysk nakręcony przez grupę filmową Endorfina. Wideoklip ilustruje tytułową piosenkę z albumu "Problem z wiernością", która jest drugim singlem z longplaya.
Pierwszy klip z płyty, czyli "Codziennie", pokazywał nasz zespół w akcji. "Problem z wiernością" idzie o krok dalej i poza kapelą pokazuje też historię fabularyzowaną. Teledysk na pewno należy do naszych najlepszych i najbardziej kolorowych, bardzo się cieszę, że udało nam się go zrobić - mówi Janek Samołyk.
Płyta "Problem z wiernością" zawiera kilkanaście premierowych kompozycji, w których artysta często stawia na tekst w języku polskim. Album został nagrany wspólnie z zespołem, który towarzyszy Samołykowi na koncertach. Dzięki temu udało się przenieść na krążek energię znaną z występów na żywo, nad czym czuwał m.in.: Leszek Kamiński - producent muzyczny i wielokrotny laureat Fryderyka. Album jest propozycją dla każdego fana melodyjnego, przebojowego i gitarowego grania, który słuchając muzyki lubi czuć, że artysta traktuje go, jak partnera do rozmowy.
Janek Samołyk to wrocławski gitarzysta, wokalista oraz autor piosenek. Tworzy i śpiewa zarówno po angielsku, jak i w ojczystym języku. Występuje od 2008 roku. Od tamtej chwili m.in. zwyciężył w konkursie debiutów na OFF Festivalu 2009, nagrał dwie płyty długogrające, zagrał trasę koncertową w Chinach, a piosenki "Codziennie" i "Piosenka o pointach" zagościły na Liście Przebojów Trójki.
Link: http://www.youtube.com/watch?v=aQPxwnP1bAo
Link: http://www.janeksamolyk.com/
VooDoo i Famefatal w Klubie Madness
Data: 2013-01-05
Klub:
Madness
VooDoo to polska grupa muzyczna wykonująca heavy metal. Powstała oficjalnie w lutym 1984 roku w Krakowie z inicjatywy Andrzeja Knapp i muzyków Adama Śliwy z grupy Misterium Dnia Ostatniego i Ryszarda Krupy z grupy Keys . Grupa w 1986 roku wystąpiła na pierwszej edycji festiwalu Metalmania w Katowicach. Wyróżnienie jakie wtedy otrzymali muzycy pozwoliło na realizacje debiutanckiego albumu pt. Heavy Metal VooDoo nagranego w Studio Polskiego Radia w Poznaniu 1986 roku. Płyta wydana przez Pronit w 1987 roku.
VooDoo
www.voodoo.net.pl
Famefatal
www.famefatal.pl
Wolf &The Motherfuckers
http://pl.myspace.com/wolfandthemotherf.ckers
05.01.2013 | Klub Madness (ul. Hubska 6)
Link: http://voodoo.net.pl/
Katowice - COAL CHAMBER bilet koncert
Data: 2013-06-25
25 czerwca 2013r. w katowickim Mega Clubie zagra amerykańska grupa Coal Chamber. W ubiegłym roku, po 8 latach milczenia, zespół wznowił działalność. Zbliżającą się trasą koncertową formacja świętuje powrót na muzyczną scenę. Podczas czerwcowego koncertu na pewno nie zabraknie oczekiwanych numerów jak 'Loco' czy 'Shock The Monkey'.
Metal Mind Productions
zaprasza
COAL CHAMBER
25.06.2013r., Katowice, Mega Club
godz. 20.00
otwarcie bram godz. 19.00
Ceny biletów:
100zł w przedsprzedaży / 120zł w dniu koncertu
Bilety w sprzedaży od 11.12.2012!
Bilety do nabycia na stronach:
www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketportal.pl, www.biletin.pl
Coal Chamber powstał na początku 1994 roku w Los Angeles, jego założycielami byli Miguel Rascon oraz Dez Fafara. Dez odpowiedział na umieszczone w lokalnej gazecie ogłoszenie Miguel'a. Wkrótce do zespołu dołączyli perkusista Mike Cox oraz basistka Rayna Ross. Po niedługim czasie wydali płytę demo i ich bardzo znany kawałek o nazwie "Loco". Wtedy właśnie zespołem zainteresował się Dino Cazares (gitarzysta Fear Factory i Brujeria) oraz producent Ross Robinson. W połowie 1994 r. przygotowany do podpisania był już kontrakt płytowy, niefortunnie jednak na drogę sławy wkroczyła żona Fafary, której nie podobało się, że mąż angażuje się z takim zapałem w zespół. CC zawiesiło działalność na okres pół roku. W końcu zespół podpisał kontrakt płytowy z wytwórnią Roadrunner. Debiutancka płyta sprzedawała się znakomicie. Podobnie było z drugą płytą "Chamber Music", która jest często uważana za najlepszy album grupy. na krążku tym znalazł się m.in. utwór "Shock The Monkey", z gościnnym udziałem Ozzy Osbourne'a. W maju 2002 roku miał premierę trzeci już album grupy "Dark Days". W tym też roku doszło do dość poważnych zmian personalnych w zespole, odeszła basistka Rayna, a jej miejsce zajęła Nadja. W 2003 roku zespół zakończył swoją działalność, a Dez Fafara założył grupę DevilDriver, z którą nagrywa i koncertuje do dziś. W drugiej płowie 2011 roku członkowie Coal Chamber wspomagani przez nową basitkę (Chela Harper) postanowili ponownie zewrzeć szeregi i powrócić do koncertowania.
Bilety - kup online: http://www.eventim.pl/coal-chamber-bilety-katowice.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=879683%242583009&jumpIn=yTix&kuid=475291&from=erdetaila
Kabaret Chyba
Data: 2013-01-06
Klub:
Wrocławski Klub Formaty
Kabaret Chyba - nagradzany na wszystkich najważniejszych festiwalach kabaretowych w Polsce (w tym zwycięzca najbardziej prestiżowego PAKA w 2010 roku) kabaret pochodzący z Wrocławia. Stale współpracujący z Kabaretem Moralnego Niepokoju, czego efektem są wspólne trasy koncertowe. Wielokrotnie zapraszany do realizacji telewizyjnych, w tym do Kabaretowego Klubu Dwójki, Płockiej Nocy Kabaretowej, Kabaretowej Nocy Listopadowej (dla TVP 2), czy festiwalu TopTrendy telewizji Polsat.
We Wrocławiu organizuje cykliczną imprezę Poligon Kabaretowy. Inteligentny humor, silna osobowość, odważne tematy, cięty język, świetne pomysły i werwa tworzą mieszankę zachwycającą widzów.
WSTĘP: 9 zł
http://www.kabaretchyba.pl/
Link: https://www.facebook.com/events/530956346915008/?fref=ts
Monika Jurczyk - 'Bądź boska'; zaproszenie na spotkanie autorskie -
Data: 2012-12-19
19 grudnia o godz. 17:30 we wrocławskiej Księgarni Pod Arkadami odbędzie się spotkanie czytelników z Moniką Jurczyk, autorką niedawno wydanej książki „Bądź boska”.
Monika opowie o swojej filozofii mody i ubierania się. To świat bez pawich piór, plisów, taft i falbanek; autorka zdecydowanie preferuje casual w szlachetnym wydaniu. Jej książka jest nie tylko przewodnikiem po nowoczesnym stylu, ale i próbą obalenia fałszywych stereotypów na temat kobiecego wyglądu. Pierwsza polska personal shopperka wyznaje zasadę, że brzydkich kobiet nie ma – są tylko nieodpowiednio ubrane…
Wszystkich, którzy chcą porozmawiać z autorką o nowej książce gorąco zapraszamy! Zachęcamy też do kontaktu w sprawie dłuższych wywiadów poza spotkaniem autorskim.
lokalizacja:
Księgarnia Pod Arkadami
ul. Świdnicka 49


© 2008.