User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

daniripas1981 oivmaret
growlalp87 janok59
sqsebal1 tiktimbur23

Reklama





Low Down Tour:MAIGRA + Colp (Cz) + Macheta (Cz) [live]

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2012-11-09 Przeczytano 236 razy.

Data: 2012-11-09      Klub: Liverpool

9.11 - Low Down Tour:

MAIGRA
+ Colp (Cz) +
Macheta (Cz) [live]


Low Down Tour
godz: 20:00 , wstęp: 10 PLN

MAIGRA - terminem tym określa się wystąpienie zaburzeń psychicznych określanych jako doznanie silnych zakłóceń w percepcji rzeczywistości. Osoba znajdująca się w stanie Maigry ma przekonanie o realności swoich doznań zmysłowych wpływających na grawitację i czasoprzestrzeń. W niektórych przypadkach występują także halucynacje przy zamkniętych oczach. Maigra krystalizuje się w dźwiękach wygenerowan
ych przez humanoidalne mechanizmy złożone, wypełnione antymaterią. Maigra to twór biochemiczny na bazie wzajemnych oddziaływań na siebie impulsów myślowych i sztucznej inteligencji poprzez fale dźwiękowe. Maigra jest wszystkim tym co łączy biologię człowieka ze sferą kosmosu i maszyn. Istotą Maigry prawdopodobnie jest wejście do umysłu człowieka, by przeprogramować jego duszę.


Koncert Percivalowy we Wrocławiu

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2012-11-09 Przeczytano 914 razy.

Data: 2012-11-18      Klub: Liverpool

Bardzo serdecznie zapraszamy na kolejny koncert Percivalowy we Wrocławiu! Tym razem będzie to festiwal niespodzianek :) Przede wszystkim zagramy z oboma projektami, czyli folkmetalowym Percivalem Schuttenbachem i historyczno folkowym Percivalem. Przy czym koncert tego ostatniego bedzie szczególny. Będzie to bowiem oficjalna premiera najnowszej płyty "Slava" a co za tym idzie zagramy podczas niego wiele nowych, wcześniej nie granych na żywo utworów! Oczywiście podczas koncertu odbędzie się mnóstwo konkursów
i niespodzianek związanych z sama płytą. Jako gości, przedzielających oba percivalowe projekty, chcemy zaprosić młody, godny promocji zespól, który wyłonimy z pośród chętnych którzy się zgłoszą. W ocenie skupimy się zarówno na folk metalu czy samym metalu jak i na folku a nawet na hip-hopie bowiem płyta "Slava" w oczywisty sposób związana jest ze świecącą tryumfy: "Równonocą" Donatana.

Gorąca zapraszamy na koncert:

18 listopada 2012 Wrocław
Klub Muzyczny Liverpool
godz 19 bilety - 15 zl


Zapraszamy też zespoły do zgłaszania się do naszych małych eliminacji ;)
Szczegóły już wkrótce :)

Koncert Deadman Show! J-rock w ramach Konwentu B.A.K.A

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2012-11-09 Przeczytano 290 razy.

Data: 2012-11-10      Koncert Deadman Show!
 sobota, 22:30 do 23:30 - Konwent Mangi i Anine - B.A.K.A - Liceum Ogólnokształcącego Nr XV im. mjr. Piotra Wysockiego przy ulicy Wojrowickiej 58 na osiedlu Nowy Dwór.
 


Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników azjatyckiej muzyki na koncert "Deadman Show" z Wrocławia! Powstały w tym roku zespół grający połączenie J-rocka z hardcorem. Chłopaki jednak nie chcą być przydzielani do tego wąskiego przedziału grania i ciągle eksperymentują z brzmieniem. Przyjdź i usłysz na żywo! Oj, będzie się działo :)
Przed koncertem możecie zapoznać się z informacjami o zespole, dostępnymi na ich stronie Facebook.


Link: http://baka.swat.pl/atrakcje/koncerty/koncert-deadman-show
Link: http://www.facebook.com/deadmanshowpl

Blade Loki Fruuu Tour

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2012-11-07 Przeczytano 700 razy.

Data: 2012-11-10      Klub: Firlej


Blade Loki Fruuu Tour

Skandal,
NON STOP,
Blade Loki

10-11-2012 20:00

Wrocław (Dolnośląskie) - Ośrodek Działań Artystycznych - Klub Firlej, ul.Grabiszyńska 56

FARBEN LEHRE + RAGGAFAYA + PEWEX

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2012-11-02 Przeczytano 864 razy.

Data: 2012-11-09      Klub: Alibi

09 listopada 2012 (piątek), godz. 19:00
Wrocław - Alibi, ul. Grunwaldzka 67
FARBEN LEHRE + RAGGAFAYA + PEWEX
Bilety - 25/30/35 PLN !!!

Link: http://www.farbenlehre.plocman.pl/

Kiermasz fonograficzny w księgarni Tajne Komplety

news
Dodany przez: d0ti , dnia 2012-11-02 Przeczytano 275 razy.

Data: 2012-11-10      10 listopada w sobotę zapraszamy wszystkich do księgarni Tajne Komplety na kiermasz fonograficzny. Założenie jest prościutkie. Masz płyty lub kasety na wymianę, przyjdź i wymień się. Chcesz trochę pohandlować lub zakupić parę tytułów, kiermasz jest otwarty! Startujemy o 14.00, kończymy wieczornym koncertem.

Ponieważ jest to pierwsze podejście, a wydarzeniu towarzyszy chęć, by spotykać się cyklicznie, wszystko zależy od frekwencji i zainteresowania. Dlatego wyciągnijmy płyty z szaf i do zobaczenia już niedługo w Tajnych Kompletach!

Posiadasz odziedziczone po babci płyty winylowe, które kurzą się gdzieś na strychu. Wpadnij i przekonaj się, że warto kupić adapter i tchnąć w nie drugie życie.

Chętnych na zorganizowanie stoiska prosimy o kontakt.
Na miejscu dostępny będzie odsłuch.
A po giełdzie będzie koncert fajnego zespołu.


Tajne Komplety / www.tajnekomplety.pl / 10 listopada / sobota / 14:00 / wstęp wolny


Link: http://www.facebook.com/events/189138671222995/

Koncert TURBO

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2012-10-30 Przeczytano 352 razy.

Data: 2012-11-09      Klub: Od Zmierzchu do Świtu

Koncert ' TURBO'

BILETY 30PLN/40PLN

09.11.2012


Zespół Turbo powstał w styczniu 1980 roku w Poznaniu i był kontynuatorem dokonań zespołów STRESS i HEAM. Wówczas TURBO występowało jako kwartet, w którego skład weszli: Wojciech Sowula (voc.), Wojciech Hoffmann (git.), Henryk Tomczak (bas) i Wojciech Anioła(perk.). W czerwcu tego samego roku, we wrocławskim studiu radiowym, został zarejestrowany debiutancki materiał w postaci pięciu utworów, z których dwa "W środku tej ciszy" oraz "Byłem z tobą tyle lat" ukazały się na pierwszym singlu. Pierwszy koncert odbył się 23 kwietnia 1980 roku w studenckim klubie, TROPS w Poznaniu, następny na "MIĘDZYNARODOWEJ WIOŚNIE ESTRADOWEJ" również w Poznaniu. Po świetnie przyjętym występie TURBO zostało zaproszone przez organizatorów do wzięcia udziału w pierwszym festiwalu muzyki rockowej "JAROCIN 80".
Pod koniec 1980 roku Sowulę zastąpił Piotr Krystek, z którym zrealizowano kolejną sesję nagraniową rejestrując utwory: "Śmiej się błaźnie", "Taka właśnie jest muzyka", "Jeszcze jeden papieros" oraz "Fabryka keksów".Ten ostatni utwór, autorstwa Zbigniewa Hołdysa stał się pierwszym dużym przebojem zespołu .Od początku TURBO oscylowało w kierunku hard rockowym, biegiem lat coraz bardziej udoskonalając styl w oparciu o kolejne metalowe trendy. Jednocześnie cały czas udawało sie grupie zachować własny, charakterystyczny styl..
Wiosną 2008 roku zarejestrowano z nowym wokalistą w nowej wersji utwór ,,Szalony Ikar " który gości obecnie w wielu stacjach radiowych.2 września 2008 roku wychodzi box 13 płyt ,,Turbo Anthology 1980-2008" z wszystkimi oficjalnymi albumami zespołu oraz wieloma nigdy wcześniej nie publikowanymi nagraniami.W kwietniu 2009 po powrocie z koncertów w Niemczech zespół rozpoczął nagrywanie kolejnej płyty ,,Stażnik Światła" której premiera odbyła się jesienią 2009 i została uznana za najlepszą płyte zespołu od wielu lat. Zespól oprócz wielu koncertów, miał okazję zagrać rownież na prestiżowym, transmitowanym przez tv na żywo koncercie ,,Droga do wolnosci" wraz z plejadą najważniejszych zespołów w historii polskiego rocka Rok 2010 był rokiem jubileuszu 30 lecia powstania zespołu i został uczczony przez zespół ogólnopolska trasą koncertową z finałowymi koncertami w Warszawie i Poznaniu .W tym ostatnim mieście w koncercie uczestniczyli byli członkowie zespołu.Był to też rok wzmożonej działalnosci koncertowej , w tym trasa z koncertami w wersji akustycznej.Rok 2011 to dalsze koncerty oraz zmiana na stanowisku perkusisty . Po latach wrócił do zespołu Mariusz Bobkowski który już grał w 2001-2002 roku w zespole.W tym składzie zespół przygotowuje materiał na koleją płytę. Skład:
Tomasz Struszczyk -vocal

Wojciech Hoffmann - gitary

Bogusz Rutkiewicz - bas

Dominik Jokiel - gitary

Mariusz Bobkowski - perkusja

Support: Pussy Busters


Konfrontacje Rockowe wROCK 2012

koncert
Dodany przez: Jars , dnia 2012-10-28 Przeczytano 1791 razy.

Konfrontacje Rockowe wROCK 2012

Data: 2012-12-01      Klub: Hala Stulecia

wROCKfest.pl zaprasza na największą jesienną rockową imprezę w Polsce. 1 grudnia we wrocławskiej Hali Stulecia na tradycyjnych już Konfrontacjach Rockowych zagrają najlepsi polscy wykonawcy.

Swoje najnowsze płyty promować będą zespoły: Hey, Luxtorpeda oraz Kim Nowak, a oprócz nich wystąpią również IRA, Jelonek oraz Czesław Śpiewa.

Bilety można nabywać w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w systemach www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl Warto pospieszyć się z zakupem biletów, gdyż kupując wcześniej zapłacisz za bilet mniej.

Konfrontacje Rockowe wROCK 2012
Kim Nowak
Jelonek
Luxtorpeda
Czesław Śpiewa
IRA
Hey

1.12.12 godz.16.00
Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1

bilety:
miejsca stojące (płyta): 45 zł – do 30.09, 50 zł – do 31.10, 55 zł – do 2.12, 60 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące (amfiteatr): 60 zł – do 30.09, 67 zł – do 31.10, 73 zł – do 2.12, 80 zł – w dniu koncertu

Link: http://wrockfest.pl/2012/09/05/konfrontacje-rockowe-wrock-2012-w-grudniu-1-12-12/

Bilety - kup online: http://www.eventim.pl/konfrontacje-rockowe-wrock-2012-bilety-wroclaw.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=841481%242396109&jumpIn=yTix&kuid=473862&from=erdetaila


« Poprzednia  |  Strona 166 z 862  |  Następna »