User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

lopertosek Vickyqfg
Cassieydl matsucondie1975
recegara1988 qwexc

Reklama





WednesGAME (m.in. Guitar Hero - band)

koncert
Dodany przez: Jars , dnia 2012-10-28 Przeczytano 273 razy.

Data: 2012-10-31      Klub: Liverpool

31.10
Środa WednesGAME (m.in. Guitar Hero - band) free

Link: www.liverpool.wroclaw.pl

JAMAL w Eterze

koncert
Dodany przez: Jars , dnia 2012-10-28 Przeczytano 1063 razy.

Data: 2012-11-22      Klub: Eter

22 listopada o godzinie 20.00 na entuzjastów dźwięków ragga czeka duża dawka pozytywnej energii. We wrocławskim klubie Eter wystąpi jeden z głównych przedstawicieli tej sceny w Polsce - JAMAL.

To artysta tworzący muzykę z pogranicza reggae i dancehallu wzbogaconą oryginalnymi tekstami. Największą popularność przyniosły mu takie utwory, jak „Policeman” czy „Tubaka”. Jego dorobek muzyczny to dwie świetnie przyjęte płyty – debiutancka „Rewolucje”, która ukazała się na rynku w 2005 r. i „Urban Discotheque” z 2008 r. pełna rozbujanych, energetycznych kompozycji.

Koncert w Eterze to okazja, by bawić się w rytm najbardziej znanych i lubianych utworów zespołu JAMAL, w tym jego singla „DEFTO”. Teledysk do utworu wyreżyserowany przez Krzysztofa Skoniecznego z kolektywu GłębokiOFF robi furorę wśród internautów – na kanale Youtube obejrzało go już ponad 5 mln osób, a przez miesiąc był najchętniej oglądanym muzycznym obrazem w Europie! Został doceniony także na tegorocznym Yach Festiwalu, gdzie otrzymał Grand Prix w kategorii najlepszy teledysk. „DEFTO” zachwycają się nie tylko wierni fani JAMAL. Nie przechodzą obok niego obojętnie także Ci, którzy dotąd nie znali jego twórczości. Na koncercie zespół zagra kilka kawałków z płyty, która ukaże się dopiero w przyszłym roku.

Do klimatu koncertu wpiszę się również formacja MIXTURA, która wystąpi przed JAMAL jako support. Wrocławski skład został wykreowany przez znakomitego wokalistę Grizzlee z Eeast West Rockers. Ich muzyka to genialnie połączone mixy elektroniki, dubstepu, hip-hopu, rocka i muzyki klubowej. Pierwszy singiel grupy pt. „Ślepy” ukazał się w kwietniu i zdążył już zdobyć przychylne opinie szerokiego grona słuchaczy. Na dwa tygodnie przed koncertem zaplanowana jest premiera pierwszej płyty zespołu. 22 listopada warto jest zjawić się w klubie Eter i posłuchać kawałków z nowej płyty MIXTURY.

Koncert JAMAL i MIXTURA
22 listopada 2012
Wrocław, klub Eter,
ul. Kazimierza Wielkiego 19
Start godzina 20.00
Otwarcie lokalu 19.00
Bilety:
35 zł w przedsprzedaży
40 zł w dniu koncertu

Link: https://www.facebook.com/JamalOfficial

Bilety - kup online: http://www.eventim.pl/jamal-bilety-wroclaw.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=840969%242394076&jumpIn=yTix&kuid=473844&from=erdetaila

One Love Sound Fest - Wrocław 2012

koncert
Dodany przez: Jars , dnia 2012-10-28 Przeczytano 661 razy.

Data: 2012-11-17      Klub: Hala Stulecia

One Love Sound Fest 2012
17 listopada 2012
Wrocław, Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1
Największy halowy festiwal reggae w Europie!


Dziewiąta już edycja One Love Sound Fest odbędzie się we Wrocławiu 17 listopada 2012. Festiwal na przestrzeni ośmiu lat rozwinął się w największy halowy festiwal muzyki reggae w Europie! Festiwal odbywa się we wspaniałych, modernistycznych wnętrzach wrocławskiej Hali Stulecia, która może pomieścić nawet 12 tysięcy osób. Podczas poprzedniej edycji w Hali Stulecia bawiło się blisko dziesięć tysięcy ludzi! Profil artystyczny One Love Sound Fest zdecydowanie przełamuje panujące schematy festiwalowe. Tradycyjnie już, na tegoroczny festiwal zaproszono wielu zagranicznych wykonawców. Artyści ci zaprezentują najświeższe, najbardziej ambitne i ekscytujące projekty z całego świata. Festiwalowa publiczność może zatem spodziewać się prawdziwej uczty dźwięków reggae, roots, dub, ragga, dancehall, world music a także cyfrowych eksperymentów. Muzyka i płynące zewsząd pozytywne wibracje powodują, że nie wolno tej imprezy przegapić.

One Love Sound Fest rozgrzeje Wasze serca i nie pozwoli spokojnie usiedzieć w ten niezwykły, listopadowy wieczór. 17 listopada każdy miłośnik dobrej muzyki obowiązkowo powinien przybyć do Wrocławia na jedną z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce!

Zapraszamy na stronę internetową Festiwalu www.onelove.pl i profil na Facebooku www.facebook.com/one.love.wroclaw . Tam poznacie szczegóły Festiwalu!

Link: www.onelove.pl
Link: www.facebook.com/one.love.wroclaw

Bilety - kup online: http://www.eventim.pl/one-love-sound-fest-2012-bilety-wroclaw.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=800571%242239985&jumpIn=yTix&kuid=467546&from=erdetaila

Ukraiński zespół KAKAXA zagra na Asymmetry 5.0

koncert
Dodany przez: Jars , dnia 2012-10-28 Przeczytano 2031 razy.

Data: 2013-05-01      Klub: Hala Stulecia

Decyzją ukraińsko – polskiego jury, konkurs Neuro Music wygrał zespół KAKAXA, a tym samym zagra swój pierwszy koncert w Polsce. Obrady jury były burzliwe i zdaniem zaproszonych specjalistów nagroda należy się bezkompromisowym młodym artystom z Odessy. Gratulacje.

Nagrodą dla laureata jest występ na Asymmetry Festival 5.0, który odbędzie się 01-04.05.2013 r. w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Do udziału w konkursie zgłosiło się 181 zespołów, z czego 32 zakwalifikowały się do drugiego etapu. W wyborze składu koncertu finałowego uczestniczyli internauci, którzy oddali łącznie 81387 tysięcy głosów.

Pochodząca z Odessy Kakaxa to trzech muzyków: Kostjuk Sergij, Perwak Myhajlo oraz Lewina Marija. Ich muzyki nie sposób przypisać do jednego gatunku. Jest połączeniem eksperymentalnych, elektronicznych dźwięków z elementami jazzowymi. Kakaxa to zespół aktywny, żywiołowy, który swoją muzykę pragnie prezentować nie tylko na ukraińskich, ale i europejskich scenach.

Koncert laureatów konkursu zakończył drugą edycję festiwalu UA/PL Alternative Music Meetings, która w tym roku odwiedziła Wrocław, Lwów i Kijów.

Ideą festiwalu UA/PL Alternative Music Meetings jest stworzenie miejsca spotkania – platformy wzajemnego poznania i znalezienia źródeł inspiracji dla grup muzycznych, organizatorów życia kulturalnego, publiczności i dziennikarzy z Polski i Ukrainy.
W festiwalu w 2012 roku udział wzięły zespoły: Perkalaba, ShockolaD, R.U.T.A., zespoły konkursowe, a także Baaba feat. Gaba Kulka, The Kurws, 60 Minut Projekt i specjalnie na koncert we Lwowie ShockolaD&Sinusoidal Projekt.
 

Link: http://asymmetryfestival.pl

MORRE,GENERACJA , EXCESS

koncert
Dodany przez: Jars , dnia 2012-10-28 Przeczytano 665 razy.

Data: 2012-11-11      Klub: Madness



11.11.2012 godz.19.00 Wstęp free
klub Muzyczny Madness
ul. Hubska 6 Wrocław

Zagrają:
MORRE (morremusic.com) - Canada
GENERACJA (myspace.com/generacja) - Wrocław (PL)
EXCESS (myspace.com/excessgroup) - Lewin Brzeski (PL)


MORRE
Zespół powstał na początku 2008 roku w Toronto. Głównym celem była chęć wspólnego grania, tworzenia oryginalnych dźwięków.
Wszyscy członkowie pochodzą z różnych stron świata, toteż ich styl grania można wyrazić jako „dźwięki świata” – jak mówią sami członkowie.
Muzyka grana przez Morre to pogranicze Rolling Stones z czasów „Paint it Black” oraz „Kashmir” Led Zeppelin .
Na koncertach można usłyszeć rytmy w stylu Pink Floyd z dodatkiem wschodnich motywów.
Poprzez liczne koncerty w Toronto i okolicach, zespół został zauważony przez promotorów i w końcu agencję amerykańską „Melodic Revolution Records” która podpisała z nim kontrakt w styczniu 2011 roku.
Koncert zespołu Morre jest elementem ich trasy po Europie Środkowej.




EXCESS
Excess to zespół złożony głównie z bardzo młodych, ale zdolnych ludzi zafascynowanych muzyką Metalliki, Megadeth i Guns `n` Roses.
Ich brzmienie jest ostre i ciężkie, a tempo szybkie, ale nie pozbawione typowo rockowej melodyki, dodatkowo wzbogacanej gitarowymi solówkami.
Fani hard-rocka lat 90 i thrash metalu nie będą zawiedzeni, bo ich występy to czysta energia.
Zespół ma na koncie występ z Comą, występy plenerowe na zlotach motocyklowych, a także występ na przeglądzie kapel w ramach "Thanks Jimi Festival".




GENERACJA
Zespół istnieje od 2005 roku, w minionym czasie zagrał wiele koncertów zarówno w rodzimym Wrocławiu jak i na wyjazdach w innych miastach Polski.
W muzyce dominuje styl metalowy ze sporą domieszką punk-rocka, to wszystko wzbogacone polskimi tekstami.
Kapela bardzo sprawna technicznie, z niemałym doświadczeniem scenicznym, emitująca sporą dawkę energii i dobrego brzmienia.
Po udanej wiosennej trasie koncertowej 2012, Generacja znów zawita do klubu Madness jesienią w Święto Niepodległości - 11 listopada.




Link: http://www.madness.wroclaw.pl/

Perunvit , Percival Schuttenbach, Radogost

koncert
Dodany przez: Jars , dnia 2012-10-28 Przeczytano 328 razy.

Data: 2012-11-03      Klub: Madness


 

03.11.2012 godz.19.00 bilety 20/25 zł.
klub Muzyczny Madness
ul. Hubska 6 Wrocław


Perunvit - legenda polskiego folku wracająca po długiej przerwie,
Percival Schuttenbach - Polish Heavy Folk, promujący swoją nową płytę Svantewit
Radogost - Slavi Metal ze Śląska Cieszyńskiego również promujący najnowszy krążek Dark Side of the Forest




Link: http://www.madness.wroclaw.pl/

HALLOWEEN LIVE: APOKALIPSA , MESSENGER, VEXING QUESTION , LORD

koncert
Dodany przez: Jars , dnia 2012-10-28 Przeczytano 374 razy.

Data: 2012-11-02      Klub: Madness

02.11.2012 godz.18.00 Wstep 5 zł.
klub Muzyczny Madness
ul. Hubska 6 Wrocław

HALLOWEEN LIVE

Zagrają:

APOKALIPSA Wołów rock-metal
KLYNT Austria / power trash metal
MESSENGER Bełchatów / metal
VEXING QUESTION Złotoryja-Jawor / h.c. metal
LORD Wrocław hard rock


KLYNT
Jak to mówią członkowie zespołu. To było wielkie, monumentalne, pamiętne, ale data jest dokładnie nieznana. To musiało być wiosną 2008 roku. Grupa znajomych z Graz (Austria) spotkała się i postanowiła przestać grać jam session i zacząć tworzyć heavy metal. Ale zaczęło się inaczej. Brzmienie było mocniejsze, epickie i bardziej brutalne. W ten sposób narodził się zespół KLYNT. Utworzyło go 5 młodych chłopaków: gitarzyści PATRICK HIEBLER i RENE MÜLLLER, basista CHRISTOPH LEX, perkusista DAVID GMEINDL oraz wokalista SIR DADUKLES PRIME. Po pewnym czasie zespół wypracował swój styl nawiązujący do thrashowych riffów, heroicznych songów z mieszanką wysokich i niskich wokali. Nie wpłynęło to jednak na melodyczność utworów. W marcu 2009 roku zdarzył się niewielki kryzys w zespole. Po prawie fatalnym w skutkach wypadku motocyklowym jeden z gitarzystów postanowił odejść z zespołu. W tym momencie KLYNT zawiesił działalność. Po krótkim czasie zespół pozyskał nowego gitarzystę MARTINA SCHREIBERA i ponownie zaczął grać z większą siłą niż poprzednio. W tym momencie zespół już zagrał wiele koncertów na terenie Austrii, przez co stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych kapel koncertowych w swoim kraju. Ich pełne energii koncerty, nasycone duchem heavy metalu i radości grania spowodowały, że przysporzyli sobie wielu fanów. Ich demo CD „Epic as Fuck E.P.” zostało wydane w 2011 roku własnym nakładem i stało się niebawem rzeczą kultową dla maniaków muzyki metalowej w Austrii. W 2012 roku ukazuje się pierwszy pełnometrażowy album zespołu „Of Klynt and Man”. Koncert w klubie Madness we Wrocławiu jest elementem trasy promującej ten album.
Najbliższa przyszłość do kontynuacja nagrywania drugiego albumu „Faustbreaker”, który powinien ukazać się na rynku za niecałe dwa lata – jak zapewnia zespół.
Więcej informacji o zespole na stronie: http://www.klyntemall.com/electronicpresskit/klynt_electronic_presskit_english.html

Apokalipsa
Zespół Apokalipsa powstał w Wołowie w roku 1984 założony przez Waldemara Jabonkę i braci Leonarda i Konrada Machel.Do zespołu dołącza Tomasz Kotarski. Po kilku regionalnych imprezach na miejsce Tomka wchodzi Robert Cieślik obdarzony potężnym głosem. Zespół w tym czasie tworzy i koncertuje pod różnymi nazwami m.in."Szwadron Śmierci", "Dead Of Beast" w końcu przeradza się w APOKALIPSĘ .Zespół przechodzi wiele zmian kadrowych ,ale Jego trzon jest bez zmian, na wokalu pojawia sie Adam Hołodnik w tym składzie zespół gra szereg koncertów w całym kraju.
Reprezentujac Zakłady Chemiczne Rokita Z Wołowa zespół startuje w ogólno polskim przeglądzie w kat. ROCK POŁUDNIE W CHORZOWIE, tam zajmuje pierwsze miejsce by ostatecznie w Oświęcimiu w Finale zająć trzecie miejsce.W tym samym składzie wygrywa imprezę w Głogowie gdzie zgarnia dwie nagrody Najważniejsza publiczność i organizatorów,na tej imprezie również gra zespół Closterkeller.
Z zespołu odchodzi Konrad Machel,a pałeczkę przejmuje po nim Adam H.Zespół zasila gitarzysta Paweł Piętoń. Apokalipsa uczestniczy w edycji ROCK POD CHEŁMEM w Wałbrzychu i kwalifikuje się do festiwalu Jarocińskiego w 1989r.i Festiwalu Drama w Gdańsku. W tym czasie menadżerem zespołu zostaje Tomasz Bezulski,pod wodzą którego zaspół gra szereg imprez. Po Jarocinie menadżerem zostaje Henryk Dubieńka (Słoń).Zespół nagrywa u zaprzyjażnionej kapeli w Bolesławcu demo pt."Piekło albo Raj".Do zespołu powraca Konrad Machel,a front man'em zespołu zastaje Andrzej Chrzanowski.Apokalipsa w tym składzie wydaje kolejne demo pt. "Pruderia Świata"i koncertuje z takimi kapelami jak:Kat;Acid Drinkers;Dragon;Kreon: Lipali: Big Cyc;Lech Janerka;Kombi; Maciek Maleńczuk; Harlem; Recydywa i inne. W zespole na wokalu pojawia się Radek Butryński,którego zmienia Jacek Konon (Kabzel),z którym zespół nagrywa demo w 1996r. "Po co tak"i robi materiał na teledysk w Wołowskim zakładzie karnym.
Materiał połączony jest z wywiadem, który przeprowadził Janusz Sadza z programu "Power".W 2009 w PR Wrocław w Muzycznej Bitwie z ponad 100 zespołów na dolnymśląsku zespół zajmuje 2 miejsce i załapuje sie na składanke -,,Płytę" najlepsze utwory z tej imprezy.W maju 2009 r wydaje niezależną płytę długo grającą pt.:: Koszmarne wizje"!We wrześniu Apokalipsa kręci klipa promującego nową płytę,którego można obejrzeć na oficjalnej stronie zespołu oraz na you tube,wrzuta itp.Zespół zakończył prace nad nową płytą z nowym vokalem pt.,NIEBYT''Wydanie przewidziane na 15 marca 2011r.

Mimo wielu zmian (po dopuszczeniu młodej krwi) Apokalipsa nadal koncertuje i ma się dobrze!!!.


http://www.apokalipsa-wolow.pl

MESSENGER

Grupa powstała w Zelowie w 1991 r. z inicjatywy gitarzysty Jacka Jadwiszczaka. Muzycy inspirowani sceną doom oraz goth metalową [min. My Dying Bride, Anathema, Tiamat] tworzyli materiał wolny, ale za to ciężki i mocno skondensowany. Gdy skład zespołu się ustabilizował, w roku 1994 nadszedł czas udokumentowania działalności. Twórczym owocem tego okresu jest demo "Latidudinarian", które potwierdziło muzyczne korzenie Messengera. Grupa zaczyna koncertować i zdobywa uznanie fanów. Kolejnym ważnym wydarzeniem dla zespołu jest nagranie w 1995 r. drugiego demo pt. "Przeznaczenie" Materiał ten potwierdził niezwykle dojrzałe spojrzenie na muzykę metalową. W 1996 r. zespół nagrał kolejne demo „Droga Przez Ciemności”, które było twórczym rozwinięciem wcześniej obranej ścieżki. Ostatnim zarejestrowanym materiałem jest wydawnictwo nazwane po prostu „Demo’97”. Oprócz działalności studyjnej Messenger także intensywnie promował swój materiał. Do historii przeszedł koncert
z 1997 r. w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie grupa zagrała przed Vaderem, który już wtedy należał do światowej czołówki death metalu. Ten rok, jak i ten koncert, miały ważny wpływ na ówczesny stan zespołu oraz jego przyszłość. W 1999 r. kapela zawiesiła działalność, a wspomniany wcześniej koncert zobaczył młody perkusista - Roman „Ramzess” Siedlecki. Prawie dekadę później lider Messengera i Ramzess połączą siły by wspólnie pomuzykować, choć jeszcze nie pod szyldem MESSENGER. W 2007 r. czwórka znajomych spotkała się aby wspólnie pograć covery swoich ulubionych kapel: Slayera, Metalliki, Motorhead czy Venom. Ta czwórka to: Jacek Jadwiszczak – gitara, wokal, Norbert Przybylak – bas, Dominik Konieczny – gitara/wokal i Roman Siedlecki – perkusja. Gdy szeregi kapeli opuścił Dominik zespół postanowił kontynuować działalność pod szyldem Messenger. W ten sposób historia zatoczyła koło. Zespół się reaktywował, a perkusista z fana stał się członkiem kapeli, którą podziwiał ponad 10 lat temu na koncercie. Jako trio, „Posłańcy” oprócz grania coverów wrócili do repertuaru grupy sprzed zawieszenia działalności. W nowych aranżach powstały takie numery jak: „Destiny” [dawniej „Przeznaczenie”], „Przepowiednie”, czy „Total Fall” [dawniej „Totalny upadek”]. Grupa swój debiut sceniczny miała na tegorocznym finale WOŚP w Zelowie. Później zagrała koncert – również w Zelowie – wraz z kapelą RedruM.
Po drugim koncercie zespół opuścił basista – Norbert. Przez moment kapela funkcjonowała jako duet, ale szeregi tej metalowej dywizji zasilili Marcin Jadwiszczak na gitarze i Radek Rzeźnik na wokalu. Skład zespołu uzupełnił młody basista Kacper Polczyk i kapela mogła spokojnie przygotowywać się do występu bełchatowskim klubie „Piwnica”. Po wspomnianym koncercie zespół opuścił wokalista, a na jego miejsce za mikrofon powrócił Jacek. Messenger w ustalonym już składzie zagrał koncert na dniach Bełchatowa [19. 06. 2009] obok takich kapel jak Messalina i Coma. Po owych koncertach z kapeli odchodzi basista, a jego obowiązki przejmuje Kacper - gitarzysta GlasSes. Swój debiut sceniczny ma na deskach sceny zelowskiego koncertu WOŚP w styczniu 2010 r. .

Byli członkowie zespołu:
Andrzej Grzegorczyk – Drums
Robert Książczyk – Guitar
Piotr Skibiński – Bass
Wiktor Mamos- Keyboards
Rafał Kubik - Drums
Marcin Stanisławski - Drums
Wojciech Biegoński - Bass
Kacper Polczyk – bass
Dominik Nowicki – gitar
Radek Rzeźnik - vocal

VEXING QUESTION Złotoryja-Jawor / h.c. metal

http://www.facebook.com/vexing.question
http://www.youtube.com/watch?v=JqJsMosz2qI

LORD Wrocław hard rock





DOOM nad Odrą I

koncert
Dodany przez: Jars , dnia 2012-10-28 Przeczytano 295 razy.

Data: 2012-11-04      Klub: Strefa Zero


Zagrają :

VAGITARIANS (Warszawa)

Vagitarians to pięcioosobowy twór wyznawcow dobrej zabawy i burgerowych ceremonii. Przygotujcie sie na soczystą mieszankę stonera sludge i doom'u.

https://www.facebook.com/Vagitarians?fref=ts

BELZEBONG (Warszawa/Kielce/Kraków)


Belzebong jest pierwszą rodzimą kapelą, która odważyła się podążyć ścieżką wytyczoną przez takie grupy, jak Weedeater, Bongzilla, Electric Wizard, czy Acid King. Ich stoner/doomowa mieszanka podbiła serca wielu krajowych miłośników muzyki spod znaku słodkiego liścia. Ich pierwszy album ukazał się niedawno nakładem prestiżowej ogólnoświatowej wytwórni Emetic Records. Bong's up!


http://www.facebook.com/pages/BelzebonG/67860307012
http://belzebong.8merch.com/
http://belzebong.bigcartel.com/
http://www.myspace.com/belzebong
BelzebonG

O.D.R.A (Wrocław)


Blues z rynsztoka.

https://www.facebook.com/odraband?fref=ts


« Poprzednia  |  Strona 167 z 862  |  Następna »