Terminarze klubów 2015
Najbliższe patronowane koncerty
Ostatnie posty na forum
GOV'T MULE
Data: 2012-07-17
Klub:
Eter
GOV'T MULE już 17 lipca przyjedzie do Polski na wyjątkowy koncert!
Agencja Tangerine Music zaprasza już 17 lipca do wrocławskiego klubu Eter, gdzie na jedynym koncercie w Polsce wystąpi GOV'T MULE, jeden z najlepszych na świecie zespołów poruszających się na pograniczu klasycznego bluesa i rocka. Grupa powstała w 1994 roku, pierwotnie jako projekt działający w przerwach w działalności nagraniowej zespołu The Allman Brothers Band, z inicjatywy jego członków Warrena Haynesa i Allena Woodyego oraz Matta Abtsa. W 1997 roku Haynes i Woody odeszli z Allman Brothers Band, w pełni koncentrując się na Gov't Mule. Zespół nagrał do tej pory 9 albumów studyjnych, ostatni raz wystąpił w Polsce w 2010 roku.
GOV"T MULE
17 lipca 2012
Wrocław - Eter
otwarcie 18:00 - początek 19:00
http://www.lastfm.pl/event/3244174+Gov%27t+Mule
bilety w cenie 130 złotych dostępne w sieci Eventim oraz Kupbilet
więcej informacji:
http://www.facebook.com/govtmule
http://www.tangerinemusic.com.pl/
http://pl-pl.facebook.com/TangerineAgencjaKoncertowa
The Allman Brothers Band już w przyszłym tygodniu zagra we Wrocławiu
Data: 2012-07-14
Klub:
Eter
Współzałożyciel The Allman Brothers Band już w przyszłym tygodniu zagra we Wrocławiu!
Już w następną sobotę - 14 lipca we wrocławskim klubie Eter wystąpi legendarny muzyk Dickey Betts, współzałożyciel The Allman Brothers Band. Wprowadzony do Rock and Roll Hall Of Fame w 1995 roku, zdobywca nagrody Grammy rok później. Ciągle w niezwykłej formie - nie dalej jak w ubiegłym roku magazyn Rolling Stone umieścił go na 61 miejscu wśród 100 Najlepszych Gitarzystów Wszechczasów.
Jeden z Braci. Nieważne, że w Allman Brothers Band nie ma go już od 12 lat. Ciągle jest jednym z nich.
Prześledźcie uważnie historię Allman Bros. a w lot pojmiecie o co chodzi. Wieki temu Dickey z Berrym Oakleyem wpadł na pomysł założenia zespołu. Po drodze trafili na wyjątkowe rodzeństwo – Duane’a i Gregga Allmanów. Tak powstał The Allman Brothers Band. Pomysł wyszedł od Dickey’a.
DICKEY BETTS & Great Southern
14 lipca 2012
Wrocław - Eter
otwarcie 18:00 - początek 19:00
bilety w cenie 130 zł dostępne w sieci Eventim, Kupbilet oraz kolekcjonerskie na stronie Agencji Tangerine.
http://www.lastfm.pl/event/3307578+Dickey+Betts+-+Great+Southern
więcej informacji:
http://www.dickeybetts.com
https://www.facebook.com/dickeybetts
http://www.tangerinemusic.com.pl/
http://pl-pl.facebook.com/TangerineAgencjaKoncertowa
MORD =X= FABRIK [live] H.EXE, RSM
Data: 2012-07-07
Klub:
Liverpool
MORD =X= FABRIK [live]
H.EXE
(dark/harsh electro) - http://www.facebook.com/HEXEpl
(alternative/electronica) - http://www.facebook.com/rozwalswojmozg
imprezę poprowadzą:
:cute: | :ein@r: | mordfabrik team
plus gość specjalny:
:rex rotten: - INSIDE:BUNKER | Wrocław
Bilety: 10 zł w dniu koncertu (5 zł po koncertach) | Wejście: 19:00 || Start koncertów 20.00
Miejsce: Klub Muzyczny LIVERPOOL | ul. Świdnicka 37 | Wrocław | http://www.liverpool.wroclaw.pl
ZAPRASZAMY DO PO LUBIENIA NASZEGO PROFILU NA FACEBOOKU'u
http://www.facebook.com/pages/MordXFabrik/160745520649740
przed każdym wydarzeniem będą losowane spośród osób "lubiących" nagrody - bilety, płyty, koszuliki...itp.
Link: http://www.facebook.com/events/369311016457998/
QUEEN + Adam Lambert na Rock In Wroclaw Festival, Stadion Miejski Wrocław
Data: 2012-07-07
Klub:
Stadion Miejski
Queen
www.queenonline.com.
IRA
www.ira.art.pl
Mona
www.myspace.com/monatheband
POWER OF TRINITY
www.poweroftrinity.com
Rock In Wroclaw Festival to pierwszy wrocławski rockowy festiwal z prawdziwego zdarzenia. Pomyślany został jako impreza cykliczna, podczas której prezentowane będą zarówno ikony, jak i najpopularniejsze zespoły sceny polskiej i światowej. Już 7 lipca 2012 roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbędzie się pierwsza edycja festiwalu, na której zagra jedna z lepszych kapel rockowych świata – Queen, a wśród muzycznych gości zaszczyci nas obchodząca 25-lecie gwiazda polskiej sceny muzycznej, IRA, oraz zagraniczny gość specjalny. Całe wydarzenie odbywa się na wrocławskim Stadionie Miejskim – wspaniałej arenie klasy ELITE, co gwarantuje widowisko na światowym poziomie i zupełnie nową jakość emocji.
Link: http://www.rockinwroclaw.pl
Bilety - kup online: http://www.eventim.pl/queen-adam-lambert-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages/tickets&fun=artist&action=tickets&kuid=470840
Weterani i świeża krew - Truskawka 2012
![]() |
Data: 2012-07-14
Weterani i świeża krew - Truskawka 2012
Znamy już wykonawców oraz miejsce koncertu finałowego przeglądu Truskawka. Impreza odbędzie się w sobotę 14 lipca w Parku Centralnym, koło Hali Pionierów w Świdnicy. Zagrają zespoły Bagdad, ErroR, Guys of Destruction, Johnny Trzy Palce oraz JTBS, a na zakończenie gość specjalny - Defekt Muzgó.
Głosowanie w II etapie przeglądu zakończyło się w piątek 22 czerwca. Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową:
1. Guys of Destruction [Świdnica]
2. Bagdad [Wrocław]
3. Johnny Trzy Palce [Świdnica]
4. ErroR [Świebodzice]
5. JTBS [Żarów]
---
6. Made In Metal [Legnica]
7. The Colonists [Ząbkowice Śląskie/Wrocław]
The Sound Code [Ostrów Wielkopolski]
9. DRB [Wrocław]
10.Zespół Wychowawczy [Ząbkowice Śląskie]
W sumie na wszystkie zespoły oddano 423 głosy. 5 finalistów stanie teraz na deskach sceny plenerowej do walki o główną nagrodę - 2000pln. Zwycięzców wybierze jury. Kolejność występów zostanie wylosowana w dniu imprezy. Jedno jest pewne, na zakończenie zagra legendarna wałbrzyska formacja Defekt Muzgó - grupa, która na świdnickiej Truskawce, podobnie jak w Jarocinie, występowała jeszcze w latach 80-tych. Zespół reaktywował się w zeszłym roku a w Świdnicy zaprezentuje kilka utworów z nowej, nadchodzącej płyty.
14 lipca muzyka powróci do świdnickich parków. Świdnicki Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji już teraz zachęcają do zarezerwowania czasu i przygotowania grilla na długie plenerowe popołudnie. Koncerty zaczną się od godziny 16:00, ale można przyjść wcześniej - wstęp wolny.
Link: http://truskawka2012.wordpress.com/
Koncert Meniscus (AUS) + This great end (POL)
Data: 2012-07-02
Klub:
Alive
Meniscus European Tour 2012
MENISCUS (AUSTRALIA ) &
THIS GREAT END (POLSKA)
Meniscus to to australijski kwartet. Zespól powstał w 2005 roku, a świat poznał ich dzięki EP-ce "The Absence of I" (2007) która zebrała entuzjastyczne recenzje tak znanych serwisów jak The Silent Ballet czy Sputnik Music.
Mimo mocnego debiutu zespół znalazł się na krawędzi rozpadu niecały rok później. Po zmianach personalnych grupa wróciła do aktywnej działalności koncertowej i prac w studiu by w 2011 wydać debiutancki album „War of Currents”, także świetnie przyjęty w post-rockowych kręgach.
FACEBOOK - http://meniscusband.com/ | YOU TUBE - http://www.youtube.com/user/meniscusmusic
Zespół This great end tworzy instrumentalny kwartet eksperymentujący na pograniczu przestrzeni i ścian dźwięku. Dwie gitary, bas i perkusja oraz spora ilość efektów sprawia, że muzyka skupia się głównie na kontrastach i różnorodności, jednocześnie będąc ciągle otwarta na nowe pomysły.
This great end od kwietnia 2011 funkcjonuje w składzie: Kamil Sputo - gitara, Adam Stroba - gitara, Dawid Gałczyński - bas, Radek Wyrzykowski - perkusja
MYSPACE - http://www.myspace.com/thisgreatend | FACEBOOK - http://www.facebook.com/thisgreatend
Link: http://alive.wroclaw.pl/alivepoleca/172/
Link: https://www.facebook.com/events/489880087695900/
ODWOŁANY - Koncert Bobby'ego McFerrina
Data: 2012-07-05
KONCERT BOBBY’EGO McFERRINA WE WROCŁAWIU ODWOŁANY
Z przykrością informujemy, iż koncert Bobby’ego McFerrina zaplanowany na 5. lipca 2012 r. we Wrocławiu został odwołany z powodu zmiany planów koncertowych.
Bilety można zwracać w miejscu ich nabycia.
Jednocześnie przypominamy, że warszawski koncert w dniu 4 lipca w Sali Kongresowej odbędzie się zgodnie z planem. Osoby, które nabyły bilety na wrocławski koncert w cenach 120, 150 i 200 zł mogą je wymienić na koncert w Warszawie jeśli do końca tygodnia prześlą zgłoszenie na adres sprzedaz@goodmusic.pl.
Wszystkich zainteresowanych przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Rock for People 2012 – ostatnie dni sprzedaży biletów!
Data: 2012-07-05
Rock for People 2012 – ostatnie dni sprzedaży biletów!
Tylko do 28 czerwca można kupić bilet na festiwal Rock for People 2012, który odbędzie się w dniach 3-6 lipca w Festivalparku, na terenie Hradec Králové w Czechach. Na stronie Supersklep.pl można nabyć 4-dniowy karnet w cenie 279 zł oraz jednodniowy bilet za 189 zł. W czwartek sprzedaż on-line zostanie zamknięta.
Organizatorzy ostrzegają – pula biletów jest mocno ograniczona, a na miejscu festiwalu bilety mogą być już niedostępne. W przedsprzedaży można także wykupić miejsce na parkingu, które upoważnia do rozbicia namiotów przy samochodzie. Więcej info: www.rockforpeople.pl/bilety
Wciąż można jeszcze wykupić miejscówkę w Bus for People - specjalnym autokarze, który zawiezie festiwalowiczów z Warszawy i Wrocławia prosto na teren Festivalparku. Bus for People to wygodna, bezpieczna i bardzo integracyjna podróż na festiwal oraz powrót. Dowiedz się więcej: www.rockforpeople.pl/bus
To już 18. edycja wielkiej uczty muzycznej Rock for People, na której zagrają między innymi: Faith No More, The Prodigy, Skrillex, Franz Ferdinand, The Kooks, Pete Doherty, Refused, Example, Orbital i wielu innych!
3-6 lipca, Hradec Králové, Czechy| Polskim promotorem festiwalu jest Agencja Joytown.
www.rockforpeople.pl
www.facebook.com/rockforpeoplepl
Link: www.rockforpeople.pl/bus




© 2008.