User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Philpmg Georgeoxc
Kathryntue Juliafqa
ahmargin08dk Peteyuq

Reklama





Reggae i elektronika połączą się w Świdnicy

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2012-06-27 Przeczytano 686 razy.

Data: 2012-08-18      Reggae i elektronika połączą się w Świdnicy

18 sierpnia do Świdnicy zawita niemiecka formacja Illbilly Hitec. Berlińczycy tworzą mieszankę dubstepu, break beatów, elektro i reggae. Są to pierwsi wykonawcy potwierdzeni na imprezę plenerową planowaną przez Świdnicki Ośrodek Kultury.

Illbilly Hitec to berliński duet twórców, grających mixy nazywane reggae electronics. Elektroniczne dźwięki i sample tworzą energetyczną muzykę, która sprawia, że jest to jeden z najbardziej obiecujących zespołów z Niemiec w tym gatunku. Ich pierwsza płyta “BadBoyBass” zawiera sześć elektryzujących kawałków, które zaskoczyły niemiecką scenę i otworzyły im drzwi na koncerty w Europie i Azji. Duet w czasie swoich wystąpień współpracuje z najróżniejszymi MC. Wspólnie koncertowali z Marlene Johnson, Longfingah, Brother Culture and Zhi MC. Tutaj można posłuchać utworów Illbilly Hitec: www.soundcloud.com/illbilly_hitec/ a w tym miejscu www.youtube.com/watch?v=9hagH_410vM obejrzeć klip do kawałka "Keep on Rolling".

Impreza odbędzie się na terenie basenu świdnickiego OSiR (http://goo.gl/maps/Bf4r). Niedługo poznamy kolejnych wykonawców oraz ceny biletów. 

Link: www.facebook.com/events/431909276840901/

Castle Party 2012 w Zamek (Bolków) 26-29 lipca 2012

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2012-06-21 Przeczytano 585 razy.

Data: 2012-07-26      26.07 - CZWARTEK
HACJENDA
19:00 - 19:45 - HUMAN STEEL (pl) (EBM-Industrial)
20:00 - 20:45 - BLACK TOWER (pl) (Electro-Industrial)
21:00 - 21:45 - GUILT TRIP (swe) (Electro-Industrial)
22:00 - 22:45 - SYNCHROPATH (pl) ((Electro-Industrial Rock/Metal)
23:00 - 24:00 - DIGITAL ANGEL (pl) (Electro-Gothic Rock)
24:00 - 04:00 - Einar / Qbz (pl) - Gothic, Electro, Industrial, Alternative (monoLight, Synchropath, MordFabrik, Nosferatu)

27.07 - PIĄTEK
ZAMEK
15:00 H.EXE (pl)
16:00 VIGILANTE (cl)
17:00 DESDEMONA (pl)
18:10 DIGITAL FACTOR (de)
19:20 ARTROSIS (pl)
20:45 LEÆTHER STRIP (dk)
22:15 ORDO ROSARIUS EQUILIBRIO (se)
23:50 CLOSTERKELLER (pl)

HACJENDA
22:00 - 23:30 - dj Rex Rotten (PL) - Dark/Harsh Electro, Noise, Industrial (H.EXE, Inside:Bunker)
23:30 - 01:00 - dj Serafin (PL) - Synth Pop, Dark Electro, EBM (SDGE Team)
01:00 - 02:30 - dj Rafaelo (PL) - Gothic, Dark Wave, Dark Electro (SDGE Team)
02:30 - 04:00 - dj ManieK (PL) - Dark/Harsh Electro, Electro-Industrial (More Than A Party)

28.07- SOBOTA
ZAMEK
15:00 DEPRESSIVE DISORDER (cz)
16:00 AMBASSADOR21 (by)
17:00 BLOODY DEAD AND SEXY (de)
18:10 THE CUTS (pl)
19:20 SPIRITUAL FRONT (it)
20:45 PINK TURNS BLUE (de)
22:15 HOCICO (mx)
23:50 ALIEN SEX FIEND (gb)

HACJENDA
22:00 - 23:30 - dj EKD (PL/IRL) - EBM, Electro, Dark Wave (Mindmachine Crew)
23:30 - 01:00 - dj MasLo (PL/IRL) - EBM, Aggrotech, Electro-Industrial (Mindmachine Crew, Dominion Dublin)
01:00 - 02:30 - dj DeV_ (PL) - Alternative, Synth-Future Pop, Industrial Rock (RSM, Toxik Twinz, Digital Sin Team, DNN Squad)
02:30 - 04:00 - dj Bonus (PL) - EBM, Electro-Industrial, Dark/Harsh Electro (Unholy Grace)

29.07- NIEDZIELA
ZAMEK
14:30 COLD IN MAY (by)
15:30 AT THE LAKE (pl)
16:30 DEVILISH IMPRESSION (pl)
17:40 ŚMIAŁEK (pl)
18:50 DEATHCAMP PROJECT (pl)
20:15 MERCIFUL NUNS (de)
21:45 BLUTENGEL (de)
23:20 COMBICHRIST (no/us)

HACJENDA
22:00 - 23:30 - dj Faust (PL) - Terror-EBM, Electro-Industrial, Dark/Harsh Electro (Fallen Angels Party)
23:30 - 01:00 - dj Maniac (PL) - EBM, Synth, Electro (Wave Messenger)
01:00 - 02:30 - Endżi (PL) - Dark Wave, Synth-Future Pop (Vampiriada, Electrotherapy Team)
02:30 - 04:00 - dj Gothzilla (PL) - Gothic Rock, Dark Wave (Vampiriada)

Link: http://castleparty.com/
Link: http://wrock.pl/galeria/thumbnails.php?album=131

M.A.D. Band ska-punk Orchestra Moscow

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2012-06-21 Przeczytano 278 razy.

M.A.D. Band ska-punk Orchestra Moscow

Data: 2012-07-06      Klub: Madness

KLUB MUZYCZNY MADNESS ZAPRASZA NA

M.A.D. BAND SKA-PUNK ORCHESTRA (MOSCOW)

06.07.2012 godz. 19.00 Wstęp 15 zł.

M.A.D. Band to zespół grający muzykę będącą mixem rytmów punk, ska oraz pop. Grupa pochodzi z Moskwy. Od momentu powstania grają dynamiczną, gorącą muzykę z mocno akcentowaną sekcją dętą. Debiutancki album „Here We Go !” został wydany wiosną 2006 roku nakładem Independent Sounds. Kolejny „The Four Seasons” ukazał się już jesienią 2007 roku. Wydawcą była wytwórnia Mystery Of Sounds. Jesień 2008 roku przyniósł poważne
zmiany w zespole. Lider zespołu stał się wokalistą a cała sekcja dęta została zmieniona. Jesienią 2008 roku M.A.D. Band powrócił na scenę z jeszcze większą energią. W grudniu 2009 roku po raz pierwszy kawałki zespołu zagościły w rozgłośniach radiowych. Trzeci album „More Voice Into The Monitors !” nagrany w 2009 roku zawierał 15 utworów i ukazał się w październiku 2010 roku. Promocja materiału odbywała się głównie na scenach klubów
rosyjskich. Wiosną 2010 roku zespół nagrał album składankę „Soyuz” wspólnie z czeskim zespołem Discoballs oraz niemieckim Wisecracker. W maju 2010 roku M.A.D. Band wyruszył w pierwszą trasę koncertową po Europie, ale wypadek lotniczy polskiego rządu przerwał to tournée. Pierwsze kroki są zawsze trudne jak mówi zespół. W lutym 2011 roku zespół postanowił wyruszyć w drugą trasę koncertową. Po drodze odwiedzili: Czechy, Słowację,
Hiszpanię, Polskę, Niemcy oraz Białoruś. Podczas koncertów można było zobaczyć bardzo wielu tańczących i śmiejących się fanów muzyki ska i punk. Dowodem tego było DVD z materiałem koncertowym z tej trasy. Obecnie zespół pracuje nad nowymi piosenkami, które zostaną nagrane na czwartym, pełnometrażowym albumie. Na 2012 rok grupa planuje występy w Hiszpanii, uczestnictwo w europejskich festiwalach oraz występ w Polsce. Jeden z
koncertów odbędzie się we wrocławskim klubie Madness.

ENERGIA DŹWIĘKU 6 13-14.07.2012

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2012-06-21 Przeczytano 415 razy.

Data: 2012-07-13      Klub: BWA Awangarga

13.07 – GODZ. 18.00
BLURT (UK)
JACK DUPON (F)
LIGHT COORPORATION (PL)


14.07 – GODZ. 18.00
GHÉDALIA TAZARTÉS (F)
PUMAJAW (UK)
HAIGHT-ASHBURY (UK)


WSZYSTKIE KONCERTY ODBYWAJĄ SIĘ W BWA AWANGARDA (OGRÓD),
UL. WITA STWOSZA 32

CENA BILETU ZA DZIEŃ – 35 PLN
rezerwacja: frett@jobkarma.pl

Link: http://www.facebook.com/events/354745407903222/

Nasty Crue

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2012-06-20 Przeczytano 206 razy.

Data: 2012-06-15      Klub: Od Zmierzchu do Świtu

15 czerwca na deskach wrocławskiego klubu Od Zmierzchu Do Świtu po raz kolejny pojawi się energetyczny i niestrudzony kwartet Nasty Crüe! Chłopaki przylatują prosto z Los Angeles by promować swój najnowszy album oraz by uświetnić obchody Euro 2012.

W zanadrzu oprócz sporej dawki glam metalowych kompozycji Nasty Crüe pokaże również swój hymn na Euro dedykowany naszym wschodnim sąsiadom - Ukrainie. Przed gwiazdą wieczoru publiczność rozgrzeje kapela Remembrance. Uwaga!!! Na każdego obcokrajowca będącego fanatykiem lat 80 oraz piłki nożnej czekają od zespołu gratisy na barze!!!


Start imprezy 19:30, wjazd 10zł a po koncercie wyczerpujące afterparty! Nie może Ciebie zabraknąć!

Rock for People 2012 Before Party Wrocław

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2012-06-20 Przeczytano 411 razy.

Data: 2012-06-23      Klub: Plan B (zamknięty)

Before Party!  23 czerwca we Wrocławiu muzyczna rozgrzewka przed festiwalem!

Nastrój się na Rock for People 2012 i wpadnij na festiwalową rimprezę Before Party w rockowo-elektronicznym klimacie! 
Spróbuj sił w Guitar Hero i pokaż swoje rockowe oblicze w oryginalnym przebraniu – najbardziej odjechany strój i najlepszy wirtuoz scenicznego sprzętu mają szansę na zgarnięcie wejściówki na 18. edycję Rock for People!

Cała noc integracji przy piwie, mocnych drinkach i mistrzowskim DJ-secie już 23 czerwca we wrocławskim klubie muzycznym Plan B (Pasaż Niepolda).

WJAZD: 5 PLNów
Z opaską RfP 2011 na ręce: FREE!

Let's rock, people!
Dopisz się do wydarzenia: Rock for People - B4 party!

KUP MIEJSCE W BUS FOR PEOPLE >>


Link: http://www.rockforpeople.pl/component/content/article/1-artykul/142-before

Bilety - kup online: http://www.rockforpeople.pl/bus/b4p-wro-01

Open Jam Session – cykliczne spotkania z jazzem w Loft Cafe we Wrocławiu

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2012-06-20 Przeczytano 179 razy.

Data: 2012-06-26      Klub: Loft cafe bar club

Open Jam Session – cykliczne spotkania z jazzem w Loft Cafe we Wrocławiu.

Otwarta formuła jam session to gwarancja niepowtarzalnego klimatu. Zapraszamy grających, jak i słuchających.
Te magiczne jazzowe wieczory stały się już tradycją! Wtorkowe Open Jam Session, to również okazja do spotkania z najlepszymi wrocławskimi muzykami jazzowymi.

Najlepsze jazzowe klimaty w mieście. Koniecznie wpadnij, posłuchaj, zagraj. Wstęp wolny!

OPEN JAM SESSION

wstęp wolny!
WTOREK 26.06.2012, GODZ. 21:00

Rozgrywają:

Sławek DUDAR (saksofon)
Dominik MĄKOSA (piano)
Grześ PIASECKI (kontrabas)
Wojtek BULIŃSKI (perkusja)

Festiwalowe zakończenie sezonu: R.U.T.A., Perkalaba i Shockolad w Firleju!

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2012-06-20 Przeczytano 278 razy.

Data: 2012-06-21      Klub: Firlej

Festiwalowe zakończenie sezonu: R.U.T.A., Perkalaba i Shockolad w Firleju!

Blisko 30 muzyków w 3 projektach, czyli UA/PL Alternative Music Meetings Wrocław, Lwów, Kijów 2012 - i jego polska edycja, zakończy sezon koncertowy w Firleju już 21 czerwca. Organizatorzy zapowiadają świetną zabawę i spotkanie pod hasłem przyjaźni polsko - ukraińskiej.

Podczas tego multikulturowego koncertu folk zmiesza się z punkiem, reggae ze ska, a ethno z elektroniką. Występy polskiej grupy R.U.T.A. i ukraińskich: Perkalaba i Shockolad, odbędą się w ramach festiwalu UA/PL Alternative Music Meetings Wrocław, Lwów, Kijów 2012. Wydarzenie, którego organizatorem jest Firlej, obejmuje nie tylko czerwcowy koncert, ale też występy grup Baaba feat. Gaba Kulka, The Kurws i 60 Minut Projekt jesienią we Lwowie i Kijowie. W ramach festiwalu odbywa się także ukraińska edycja konkursu Neuro Music, dająca szansę ukraińskim, alternatywnym zespołom na pokazanie się przed szerszą publicznością, a zwycięzcy gwarantuje występ na Asymmetry Festival 2013.

Link: http://firlej.wroc.pl/program/2012,06,212.html


« Poprzednia  |  Strona 181 z 862  |  Następna »