Terminarze klubów 2015
Najbliższe patronowane koncerty
Ostatnie posty na forum
Luna Ad Noctum zaczyna koncertować !
Data: 2012-03-30
Luna Ad Noctum zaczyna koncertować !
Moi Drodzy,
Przebudziliśmy się z hipnotycznego letargu i zaczynamy KONCERTOWAĆ!
Na razie potwierdzone są 2 koncerty:
24/03 – Mieroszów
30/03 – Wrocław (Winter Night Festiwal)
Podczas koncertów będą dostępne koszulki i płyty LAN a także specjalnie na tę okazję przygotowane t-shirty promocyjne dotyczące nowego albumu "Hypnotic Inferno".
W dalszym ciągu trwają poszukiwania wydawcy w związku z nowym albumem, niemniej jednak zdecydowaliśmy iż podczas najbliższych koncertów zaprezentujemy dla Was cały materiał z nowej płyty w wersji LIVE !!!
Oprócz tego mamy dla Was dawno zapowiadaną niespodziankę koncertową!
Widzimy się w Mieroszowie i we Wrocławiu, reszta koncertów już niebawem!
www.lunaadnoctum.com
http://www.facebook.com/lan.official
www.myspace.com/lunaadnoctum
Link: www.lunaadnoctum.com
Projekt: Kobiety!
Data: 2012-03-09
Klub:
Wrocławski Klub Formaty
Projekt: Kobiety!
9 marca - piatek; godz.: 19:00
WSTĘP WOLNY!
Dla kobiet, o kobietach, przez kobiety...
Celem tego spotkania jest stworzenie przestrzeni dla kobiet, okazji do dialogu, wymienienia opinii, spojrzenia na kobietę i kobiecość przez pryzmat jej doświadczeń.
Spotkają się z nami kobiety, które odnalazły swoje miejsce w życiu. Będą nas inspirować wyrażaniem się poprzez swoje talenty i indywidualne atuty.
W programie:
- kobiece rozmowy - panel dyskusyjny.Naszymi gośćmi będą:
Alicja Janosz - wokalistka
Monika Rostecka - Komorowska - aktorka
Iza Moczarna - Pasiek - fotografka
- prezentacja Moni Worsztynowicz "Kobieta w poszukiwaniu duszy" - archetypowe symbole kobiecości
- "Moc Dźwięku" - koncert Joanny Filas
(w tle slide show kobiecych obrazów Moni Worsztynowicz z cyklu ) muzyka i śpiew intuicyjny przy dźwiękach drumli, harfy ustnej, bębna szamańskiego, mis tybetańskich, kalimby)
Wrocławski Klub Formaty, ul. Samborska 3-5
Więcej informacji: http://www.wkformaty.pl/index.php?menu=news&id=92
Relaksacja
Data: 2012-03-11
Klub:
Wrocławski Klub Formaty
Wrocławski Klub FORMATY zaprasza na niezwykły dzień poświęcony technikom relaksacji, na która składać się będą następujące sesje:
- CHOREOTERAPIA
- PRACA Z ODDECHEM
- KĄPIEL W DŹWIĘKACH GONGÓW I MIS TYBETAŃSKICH
Relaksacji towarzyszyć będzie wystawa Moni Worsztynowicz "Przemiany - Symbole Archetypowe".
Zapraszamy również na kiermasz rękodzieła artystycznego, podczas którego będzie można nabyć niepowtarzalne, własnoręcznie wykonane produkty:
- Patrycja Białoszewska "CELULOZA I PROTEINY" - grafiki i chleb własnego wypieku, czyli coś dla duszy i dla brzucha
- Robert Borowski "BIŻUTERIA"
- Wiola Ostasiewicz - CERAMIKA
Wrocławski Klub Formaty, ul. Samborska 3-5, data : 11-03-2012 godzina : 13:00 bilet : 25/30 zł
Link: http://www.wkformaty.pl/index.php?menu=news&id=23
HEADUP + AFTERGLOW + SMASH OF BROKEN
Data: 2012-03-09
Klub:
Liverpool
ZAPRASZAMY NA KONCERT!
Ślicznie chłopaki grają, a i mięsem ze sceny rzucić raczą!
Zagrają:
HEADUP - hc/metal
www.facebook.com/headupband
AFTERGLOW - metal/metalcore
www.facebook.com/afterglowPL
SMASH OF BROKEN GLASS - metal
www.facebook.com/smashofbrokenglass
9.03.2012
otwarcie klubu 19:00
wjazd 8PLN
BANG YOUR HEAD!
Link: www.liverpool.wroclaw.pl
CLoN - Łykend PROMO Festiwal
Data: 2012-03-07
Klub:
Łykend
CLoN Concertos Łykend PROMO Festiwal
Klub Łykend / Wrocław
7.03.2012 r., godz. 19:00
WSTĘP FREE!!!
Kliknij Lubię to! na stronie Around The Rock a pomożesz Clon wystąpić na tym festiwalu!
Natomiast na stronie zespołu w dziale Media udostapnienoe zostały nagrania mp3 z grudniowego koncertu w Alibi.
Zapraszamy i polecamy ! ;]
Link: http://www.promofest.pl/
Link: www.clon.pl
HUNTER na trasie Armageddon Tour 2012
Data: 2012-03-23
Klub:
Od Zmierzchu do Świtu
HUNTER na trasie "Armageddon Tour 2012"
Po sukcesie ubiegłorocznej trasy z okazji XXV-lecia zespołu Hunter postanowił jeszcze raz wyruszyć w Polskę - tym razem zespół zagra w 17 miastach, "Armageddon Tour 2012" rozpocznie sie 2, a zakończy 30 marca. Oprócz tych występów zespół zaprasza rownież 10 czerwca na Sonisphere Festival (Warszawa, Lotnisko Bemowo) gdzie wystąpią u boku takich gwiazd jak Metallica, Black Label Society czy Gojira.
23.03.2012 - WROCŁAW - Od Zmierzchu Do Świtu
Bilety: 30 PLN / 40 PLN
Link: www.facebook.com/HUNTER
Link: http://www.odzmierzchudoswitu.pl/
RED BUS & THE MODTS & FAIRY TALE SHOW
Data: 2012-03-10
Klub:
Alive

RED BUS www.myspace.com/redbuswroclaw
Cały czas są wierni grungeowi. - "Wszyscy w zespole wychowaliśmy się na podobnej muzyce: klimaty ze Seatle są nam szczególnie bliskie" - mówią członkowie zespołu. W 2009 roku nagrali swoją pierwszą płytę demo "Blend Of US
FAIRY TALE SHOW www.myspace.com/fairytaleshow
FTS to zespół, złożony z 4 różnych osobowości. Wielbiciel wiejskich krajobrazów, niepoprawny marzyciel , wrażliwy kuglarz i Gość uwielbiający koszulki rema nówki. To skład z którego nie mógł nie powstać nietuzinkowy zespół. Członkowie tworzą muzykę jakiej sami chcieliby słuchać. Grają rocka lecz na próżno jest wpisywać go w jedną estetykę muzyczną. W połączeniu z różnorodnymi tekstami daję to mieszankę wybuchową. Elementem łączącym jest energia i żywiołowość na scenie. Dlatego też od swojego powstaniA FTS ciągle koncertuje. Na początku września 2011 roku zespół nagrał swoje pierwsze demo pt. „Artysta Dadaista”
THE MODTS www.themodts.pl
Tworzą muzykę razem od jesieni 2008r. Nazwa nawiązuje do subkultury młodzieżowej wywodzącej się z Wielkiej Brytanii z lat 60 - tych. Największym atutem są koncerty. Wcześniej każdy z nich grał i zdobywał doświadczenie w innych formacjach muzycznych. Aktualnie zainspirowani brytyjską muzyką gitarową szukają własnej tożsamości muzycznej i pracują nad autorskim materiałem w nowoczesnym brzmieniu.
10.03.2012, Alive, 10 pln. Wejście od 19:00 - Start 20:00
Link: www.alive.wroclaw.pl
ZIYO we Wrocławiu - 17. marca w Madnessie
Data: 2012-03-17
Klub:
Madness
ZIYO ZAGRA WE WROCLAWIU !!!
Z OKAZJI JUBILEUSZU 25-LECIA DZIAŁALNOŚCI, LEGENDA POLSKIEGO
ROCKA - ZESPÓŁ ZIYO ZAGRA 17 MARCA WE WROCLAWSKIM KLUBIE
MADNESS.
Grupa zadebiutowała w 1986 roku na festiwalu w Jarocinie i od lat
otoczona jest niesamowita estymą i mianem jednego z najbardziej
"kultowych" zespołów sceny rockowej w naszym kraju.
W programie koncertu znajda się najbardziej znane utwory z wczesnego
okresu działalności a wśród nich pierwszy wielki przebój zespołu "Wyspy
(Bliżej gwiazd)" oraz najpopularniejsze piosenki z kolejnych albumów, na
czele z jednym z największych hitów polskiej muzyki, utworem "Magiczne
słowa (Wszystko to co mam )"
Muzycy zagrają równiez kompozycje z najnowszych singlii ( "Sms
636", "T..M..K..", "Horoskop na urodziny" oraz"Poste Restante" )
promujących ostatni album Ziyo - "Puzzle" w rozgłośniach radiowych.
Specjalną atrakcją, tych jak zawsze przepełnionych niesamowitą
energią i klimatem spektakli będą zaaranżowane przez Ziyo covery
tak znanych i cenionych grup jak: Simple Minds, Deep Purple, Depeche
Mode, U2, Ultra Vox czy Queen. Z pewnością tak urozmajcony artystycznie program, będzie muzyczną
ucztą i jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym przeżyciem dla kazdego miłośnika tej sztuki...przez duże S.
Jako support zagra zespół GRANS
17 marca 2012 - WROCŁAW - KLUB MADNESS, ul. Hubska 6, godz. 19.00, bilety: 20 / 25 zł
UWAGA! Na koncercie będzie można nabyć wszystkie płyty ZIYO !
Link: www.ziyo.com.pl
Link: http://www.grans.art.pl/

© 2008.