Terminarze klubów 2015
Najbliższe patronowane koncerty
Ostatnie posty na forum
Sputnik nad Polską z muzyką na żywo!
13 stycznia o godz. 20:00 w Dolnośląskim Centrum Filmowym odbędzie się pokaz filmu Ziemia z 1930 r. w reżyserii Aleksandra Dowżenko, do którego
muzykę skomponował Marcin Pukaluk- kompozytor, instrumentalista.
Natomiast 14 stycznia o godz. 20:00 ten sam pokaz odbędzie się w kinie Piast w Legnicy.
Pokazy odbędą się w ramach 5. Festiwalu Filmów Rosyjskich SPUTNIK NAD POLSKĄ.
PANDEMONIUM, NORTH, COLLISION
Data: 2012-02-17
Klub:
Madness
17.02.2012 – WROCŁAW
klub MADNESS, ul. Hubska 6
http://madness.wroclaw.pl
PANDEMONIUM, NORTH, COLLISION
Szczegółowe informacje na temat poszczególnych koncertów znajdziecie na stronach klubów oraz zespołów.
Więcej o nowej płycie i nadchodzących koncertach na profilach PANDEMONIUM
http://www.pandemonium.metal.pl
http://www.myspace.com/pandemonium_pl
http://www.youtube.com/pandemoniumbandpl
http://www.facebook.com/pandemoniumpl
http://www.reverbnation.com/pandemoniumhorde
Noc Walentynkowa w Saunarium
Data: 2012-02-11
Termin: Noc 11/12 lutego
Czas: 22.00 - 02.00
Miejsce: Saunarium Aquapark Wrocław
Na powitanie - lampka wina musującego,
a potem:
Sauna zewnętrzna:
- Ceremonia owocowa z owocami,
- Ceremonia Lodowa z cukierkami,
- Ceremonia Zapachowa,
- Ceremonia z peelingiem solnym;
Łaźnia parowa:
- Peeling solny w łaźni parowej dostępny w trakcie trwania imprezy dla wszystkich gości;
Sauna wewnętrzna:
- Mini seanse zapachowe w saunie wewnętrznej (o pełnych godzinach);
Dodatkowo:
- Loteria fantowa - do wygrania zabiegi kosmetyczne, wejściówki na saunę/basen, gadżety,
- Poczęstunek dla wszystkich gości,
- możliwość korzystania z Jacuzzi pod Gwiazdami,
- seanse na Małej Saharze;
Koszt: 240 PLN za 2 osoby
Dla posiadaczy Aquacard imiennej 10% zniżki!
Oferta tylko dla osób pełnoletnich
Wstęp na imprezę po uprzednim wykupieniu zaproszenia.
Zaproszenia można kupić w Punkcie Informacyjnym (hall główny) do 8.02.2012.
Rezerwacja telefoniczna: (071) 77 11 511
Link: http://www.parkwodny.wroc.pl/artykul/walentynki-w-saunarium
Walentynkowe Open Jam Session
Data: 2012-02-14
Klub:
Loft cafe bar club
Walentynkowe Open Jam Session już we wtorek 14.02 na Łaciarskiej 28.
Rozgrywają:
Sławek DUDAR (saksofon)
Dominik MĄKOSA (piano)
Grześ PIASECKI (kontrabas)
Wojtek BULIŃSKI (perkusja)
WTOREK 14.02, GODZ. 21:00
Otwarta formuła jam session to gwarancja niepowtarzalnego klimatu.
Zapraszamy grających, jak i słuchających.
Te magiczne jazzowe wieczory stały się już tradycją...
więc nie może zabraknąć i Ciebie!
Wstęp wolny!
Loft | cafe | bar | club
ul. Łaciarska 28
Wrocław
info@loftcafe.pl
www.loftcafe.pl
Very Old Evergreen in Moloco!
Data: 2012-02-11
Klub:
Moloco Klubokawiarnia
Serdecznie zapraszamy na sobotnie, muzyczne wieczory w klubokawiarni Moloco.
Będziemy wdzięczni za pomoc w promocji wydarzenia.
Już w najbliższą sobotę zapraszamy na wieczór pod hasłem:
VERY OLD EVERGREEN IN MOLOCO!
SŁAWEK DUDAR /SAX/
ŁUKASZ PEREK /PIANO/
ZAPRASZAMY NA MUZYCZNY WIECZÓR W MOLOCO!
SOBOTA 11.02 GODZ. 21:00
WSTĘP WOLNY!
W załączniku plakat promujący wydarzenie.
Moloco
ul. Więzienna 21
Wrocław
www.moloco.pl
start Ligi Choppera i chrzciny stołu do siłowania 8 lutego 2012
Data: 2012-02-08
Klub:
Chopper Bar
Siłowanie na rękę w Chopperze - pokazy walk, start Ligi i chrzciny nowego stołu
Po styczniowych zawodach otwierających sezon w siłowaniu na rękę już w najbliższą środę 8 lutego
kolejne wydarzenie dla fanów armwrestlingu. Startuje Liga Choppera, a jej rozgrywki pod okiem
ekipy Stealarm będą się odbywać w klubie przy ulicy Kotlarskiej 42 raz w miesiącu, zawsze w środę.
Tym razem imprezę otworzą chrzciny nowego stołu do siłowania, który od tego wieczoru na stałe
zagości w Chopperze. Tym samym Chopper stanie się jedynym lokalem we Wrocławiu, mającym na
wyposażeniu i dostępny dla wszystkich profesjonalny stół do armwrestlingu.
Zapisać się do Ligi może każdy, zawody przewidziane są dla drużyn i zawodników indywidualnych.
Do rywalizacji i zabawy zapraszamy przedstawicieli klubów sportowych i motocyklowych, zespoły
muzyczne, bractwa i wszelkie inne reprezentacje. Jeśli macie kilku kolegów lub koleżanki, które
chciałyby spróbować swoich na profesjonalnym stole – wymyślcie sobie nazwę i stawcie się 8 lutego
w Chopperze.
Pamiętajcie, że drzemie w was siła!
Więcej szczegółów na www.chopperbar.pl
Siłowanie na rękę, start Ligi i chrzciny nowego stołu
Chopper Bar
Ul. Kotlarska 42, Wrocław
8 lutego 2012, godz. 19
Wstęp wolny
Szansa na spotkanie z muzykami LUXTORPEDY!
Data: 2012-02-08
Klub:
Alibi
8 lutego we wrocławskim klubie Alibi wystąpi LUXTORPEDA!
Tego samego dnia o godzinie 17.00 zespół spotka się z fanami w salonie Media Markt. Muzycy podpiszą płyty, odpowiedzą na pytania zainteresowanych, będzie również możliwość zrobienia zdjęcia ze swoimi idolami! Wieczorem zespół zagra utwory z pierwszej płyty i z pewnością zaprezentuje kilka kawałków z nadchodzącego nowego krążka "ROBAKI", którego premiera odbędzie się 9 maja tego roku. W ubiegłym tygodniu ogłoszono skład Sonisphere Festival, na którym headlinerem będzie Metallica. Przed legendą wystąpi również LUXTORPEDA. Na oficjalnej stronie zespołu czytamy:"Gramy razem z Metallicą na Sonisphere!!! To ogromne wyróżnienie jakie nas spotkało po zaledwie kilku miesiącach działalności. Obok Metallicy zagrają Black Label Society i Gojira. Z Polski obok Luxów potwierdziły swój udział Acid Drinkers i Hunter. Liczymy, że polskie kapele zagrają coś wspólnie! Stay Rock!". Jesteśmy ciekawi czy polska część festiwalowego składu połączy siły!
Zanim jednak Luxy zagrają przed grupą Metallica dadzą koncert we Wrocławiu, a 9 marca w warszawskiej Stodole wraz z zespołami MECH i TANK nagrają swoje koncertowe DVD! Zapraszamy!
Spotkaj się z muzykami Luxtorpedy!8 lutego, godz. 17.00Media Marktpl. Dominikański 3 Wrocław
JESSE COOK
Data: 2012-09-23
Klub:
Hala Stulecia
JESSE COOK z nowym programem | 23 września 2012 | 18:00 | HALA STULECIA | Wrocław
Jesse Cook to niepowtarzalne połączenie świetnej muzyki, charyzmatycznej osobowości, a także doskonałego warsztatu. Jego muzyka, zaliczana do nurtu zwanego new flamenco, to unikalna fuzja takich gatunków jak: jazz, muzyka latynoamerykańska, flamenco oraz world music. Muzyk od ponad dekady cieszy się ogromną popularnością w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Turcji i Japonii. W Polsce z roku na rok zyskuje coraz większe rzesze fanów. W związku z dużym zainteresowaniem koncertem, już teraz zapraszamy do rezerwacji biletów.
Zapraszamy polską stronę Jesse Cooka www.jessecook.pl
Bilety od 60 do 180 PLN
dostępne w sklepie WTG: www.sklep.gitara.wroclaw.pl

© 2008.