Terminarze klubów 2015
Najbliższe patronowane koncerty
Ostatnie posty na forum
Sleep gwiazdą Asymmetry Festival 4.0. Bilety już w sprzedaży!
Data: 2012-05-03
Klub:
Firlej
Amerykańska legenda stoner rocka, zespół Sleep po raz pierwszy koncertuje w Europie i zapowiada swój występ na majówce we wrocławskim Browarze Mieszczańskim. Tym samym program czwartej edycji festiwalu zostaje zamknięty. Organizator - Klub Firlej zaprasza do zapoznania się z planem występów na poszczególnych scenach oraz sposobem zakupu biletów.
SLEEP, jest uznawany za pionierów i jednocześnie najważniejszych przedstawicieli stoner rocka. Na brzmieniu Amerykanów, do dziś bazują całe zastępy grup parających się tą odmianą ciężkiego grania. Powstali w 1990 roku i już na samym początku swojej muzycznej kariery, zebrali przychylne opinie wśród krytyków i słuchaczy, których uwiodły charakterystyczne, powolne tempa i hipnotyczna atmosfera. Jednak liczne konflikty z wydawcą doprowadziły do rozwiązania grupy osiem lat później. Ku uciesze fanów, powrócili w 2009 roku, aby z miejsca odzyskać należne im miejsce wśród liderów gatunku. W ich twórczości słychać echa Black Sabbath i Saint Vitus.
Sleep dołącza tym samym do ogłoszonych wcześniej gwiazd festiwalu: Killing Joke, Bohren & Der Club Of Gore, Amenra i Red Fang.
Asymmetry odbędzie się w dniach 3-5 maja, a wykonawcy pojawią się na trzech scenach festiwalowych:
| 3.05.2012 FORUM STAGE - Sleep - Red Fang - A Storm of Light - Black Tusk - Vladimir Bozar 'n' ze Sheraf Orkestär MEDIUM STAGE - Amenra (podwójny set, w tym akustyczny) - Coilguns - Earthship CLUB STAGE - TBA |
4.05.2012. FORUM STAGE- ?thenor - The Ocean - Obake - Mombu MEDIUM STAGE - Ddekombinacja - Metazen - Kunz - Coilguns CLUB STAGE - Broken Note - Igorrr - Niveau Zero - Nicolas Chevreux - Codeshift - Veatxh |
5.05.2012 FORUM STAGE - Killing Joke - Bohren & Der Club of Gore - Celeste - The Ascent of Everest - A Whisper in the Noise MEDIUM STAGE - Joe Lally - Infekcja - My Own Private Alaska - Kiss Me Kojak CLUB STAGE - Ass to Mouth - We Are Idols - Guantanamo Party Program - Escape from Paris - Drom - Nod Nod - Thaw - Panacea |
CENY BILETÓW:
Karnety 3-dniowe - 220 pln
Bilety jednodniowe:
3.05.2012 – 110 pln
4.05.2012 – 50 pln
5.05.2012 – 110pln
Bilety dostępne są w sprzedaży od (01.02.12, godz. 9:00) poprzez stronę festiwalu: www.asymmetryfestival.pl oraz w sieciach: www.ticketpro.pl i www.ticketportal.pl. Wkrótce poinformujemy o kolejnych miejscach dystrybucji. Podana oferta obowiązuje do 5 marca 2012 roku
Link: www.weedian.com
Link: www.asymmetryfestival.pl
Mord X Fabrik H.EXE und HUMAN STEEL (live) | dj: STHILMANN
Data: 2012-02-04
Klub:
Liverpool
Live:
H-EXE - (dark / harsh electro) - http://www.myspace.com/hexeweb
HUMAN STEEL - (ebm / industrial) - http://www.myspace.com/humansteel
+ specjalny gość:
dj STHILMANN - + TOG | Poznań
imprezę poprowadzą: :cute: | :ein@r: mordfabrik team
Bilety: 10 zł (5 zł po koncertach) w dniu imprezy. Wejście: 19:00 || Start koncertów 20.00
Miejsce: Klub Muzyczny LIVERPOOL | ul. Świdnicka 37 | Wrocław | http://www.liverpool.wroclaw.pl
ZAPRASZAMY DO PO LUBIENIA NASZEGO PROFILU NA FACEBOOKU'u
http://www.facebook.com/pages/MordXFabrik/160745520649740
przed każdym wydarzeniem będą losowane spośród osób "lubiących" nagrody - bilety, płyty, koszuliki...itp.
Mord X Fabrik H.EXE und HUMAN STEEL (live) | dj: STHILMANN
Data: 2012-02-04
Klub:
Liverpool
Live:
H-EXE - (dark / harsh electro) - http://www.myspace.com/hexeweb
HUMAN STEEL - (ebm / industrial) - http://www.myspace.com/humansteel
+ specjalny gość:
dj STHILMANN - + TOG | Poznań
imprezę poprowadzą: :cute: | :ein@r: mordfabrik team
Bilety: 10 zł (5 zł po koncertach) w dniu imprezy. Wejście: 19:00 || Start koncertów 20.00
Miejsce: Klub Muzyczny LIVERPOOL | ul. Świdnicka 37 | Wrocław | http://www.liverpool.wroclaw.pl
ZAPRASZAMY DO PO LUBIENIA NASZEGO PROFILU NA FACEBOOKU'u
http://www.facebook.com/pages/MordXFabrik/160745520649740
przed każdym wydarzeniem będą losowane spośród osób "lubiących" nagrody - bilety, płyty, koszuliki...itp.
Link: http://www.facebook.com/pages/MordXFabrik/160745520649740
Link: http://www.liverpool.wroclaw.pl
Nymphill + Meadicine + ALTEREXIT
Data: 2012-02-02
Klub:
Madness

Nymphill
Zespół Nymphill powstał w październiku 2009 roku i od tamtego czasu intensywnie pracuje nad materiałem. Zespół tworzy muzykę w klimatach metalu symfonicznego, jednak można zaliczyć zespół do gatunku symphonic/death metal ze względu na ostre gitarowe riffy, agresywną perkusję i niebanalne partie basowe, co w połączeniu z pięknym kobiecym głosem i nutą delikatnych, a zarazem wyrazistych klawiszy, daje niesamowitą kompozycję. http://www.myspace.com/nymphill
Meadicine
Kółko wzajemnej adoracji fanów i fanek miodu i muzyki. Młody zespół z ambicjami zestarzenia się robiąc ciągle to samo, ale coraz lepiej. Ich styl muzyczny dopiero się kształtuje, ale inspiracji szukać należy wszędzie tam, gdzie płynie moc i gęste riffy. Tak, jak kierunek artystyczny, skład zespołu jeszcze się krystalizuje. Nastroje wskazują jednak, że proces zmierza ku końcowi.
ALTEREXIT
Link: http://madness.wroclaw.pl
TOTENTANZ + Editt + People Of The Haze
Data: 2012-02-03
Klub:
Liverpool
03.02 Piątek
TOTENTANZ + Editt + People Of The Haze [live]
15/
20 zł
Sounds of Stars - festiwal muzyczny w formie konkursu
Klub:
Bajer
SOS czyli Sounds of Stars,to nowe wydarzenie muzyczne organizowane przez studentów Politechniki Wrocławskiej, zrzeszonych w Klubie Studenckim Bajer, mające na celu wypromowaniu młodych i mało znanych zespołów rockowych i nie tylko.
Na czym polega Sounds of Stars?Spośród wszystkich zgłoszonych zespołów za pomocą naszej strony internetowej jury wybierze dziesięć z nich, natomiast dwa ostatnie zespoły zostaną wybrane za pomocą portalu społecznościowego Facebook. Następnie wszystkie wytypowane zespoły wezmą udział w koncertach eliminacyjnych.
Gdzie odbędzie się nasz festiwal?
SOS odbędzie się w dobrze znanej dla wrocławskiego środowiska studenckiego Tawernie, która swoją siedzibę ma obecnie na ulicy Wróblewskiego 9 we Wrocławiu. Lokal znajduje się nieopodal osiedla domów akademickich Politechniki Wrocławskiej (Wittigowo).
Link: http://www.soundsofstars.pl/
THE FLICKERS & REDEMPTY & The Floorators - ROCK / ALTERNATYWA
Data: 2012-01-28
Klub:
Alive
28.01.2012 - THE FLICKERS & REDEMPTY & The Floorators - ROCK / ALTERNATYWA (sobota)
THE FLICKERS
Oficjalna data powstania Flickers to przełom lutego i marca 2010 roku.
To wtedy wykrystalizował się pierwszy, pełny skład, a kompozycje, dotąd gitarowo-wokalne, dzięki sekcji zaczęły przybierać bardziej dojrzałą formę.
Jednak samej genezy tej wrocławskiej kapeli trzeba by poszukać jakieś pół roku wcześniej,
kiedy Jacek i Damian postanowili wykorzystać dotychczasowe doświadczenia i wspólnie stworzyć od podstaw coś nowego.
MYSPACE - http://www.myspace.com/flickersband
FACEBOOK - http://www.facebook.com/pages/Flickers/126045757468621
VIDEO - http://www.youtube.com/watch?v=Y0z4HGEywY4
***********************************************************************
REDEMPTY
Grupa powstała w czerwcu 2011 za sprawą wokalisty i lidera zespołu Marka Grabowskiego,
zaprosił on do współpracy gitarzystę Grzegorza Ceglarza z którym wcześniej współpracował w kapeli MOYRAH.
Krótko potem dołączył basista Andrzej Purgał i perkusista Michał Grzesik.
W tym składzie kapela koncertuje i tworzy szeroko pojętego rocka od brzmień alternatywnych po hardrockowe.
***********************************************************************
The Floorators
Zespół powstał w 2007r. Z inicjatywy dwóch przyjaciół; Strusia i Jaroma.
The Floorators to czterogłowa bestia, poczęta w oparach bagnistej Witoszówki, zrodzona by z dumą nieść sztandar ku chwale pierwotnego Rock N’ Rolla.
W tekstach swych opisuje codzienny swój żywot, począwszy od szybkich kobiet, skończywszy na najmocniejszych trunkach.
Na pierwszy rzut oka nie pozorna, lecz rzadko kiedy zostawia za sobą jeńców,
grabiąc z alkoholu każdy napotkany na swej drodze bar .
STRONA - www.thefloorators.pl
JAM SESSION! - OSKAR KUNICKI & FRIENDS
Data: 2012-01-27
Klub:
Alive
27.01.2012 - JAM SESSION! - OSKAR KUNICKI & FRIENDS (piątek)
Serdecznie zapraszamy na PIĄTKOWE JAM SESSION w klubie ALIVE!
Już od kilku lat w klubie pod nasypem mamy okazję słuchać i oglądać najlepszych rock / bluesmanów z polski.
Każdy kto był choć na jednej piątkowej imprezie wie, że Jam Session w ALIVE jest niesamowitym widowiskiem do samego rana.
Jam Session poprowadzi: OSKAR KUNICKI & FRIENDS!
Skład :
Jarek Pawlicki – bas (Wanted Friends)
Oskar Kunicki – gitara (Blues Doctors)
Bogdan Kufel – wokal & gitara
Ireneusz "Pióro" Nowacki – perkusja (Birma Blue Band)
Link: http://alive.wroclaw.pl/terminarz/1327694400

© 2008.