Terminarze klubów 2015
Najbliższe patronowane koncerty
Ostatnie posty na forum
Ogłoszenie METALMANIA Chętni na wyjazd busem z Wrocławia (okolic) Wrocław
Opis:
Czy jest może ktoś chętny z Wrocławia ew. okolic (lub na trasie Wrocław-Katowice) na wyjazd na Metalmanie busem?
Mamy już 3 chętne osoby i szukamy jeszcze kilku osób (docelowo mogłoby pojechać 8-9osób), aby pojechać busem a nie tłuc sie pociągiem. Koszt to w zależności od tego jak dużą ekipe uda nam się uzbierać, ale tak ok.60zł. (Bilet na Metalmanie 125zł)
Jeśli byłby ktoś chętny to dajcie znać bo czasu już niewiele.
Pozdrawiam
Ania: stud2410@tlen.pl
Informacje o autorze ogłoszenia
Czy jest może ktoś chętny z Wrocławia ew. okolic (lub na trasie Wrocław-Katowice) na wyjazd na Metalmanie busem?
Mamy już 3 chętne osoby i szukamy jeszcze kilku osób (docelowo mogłoby pojechać 8-9osób), aby pojechać busem a nie tłuc sie pociągiem. Koszt to w zależności od tego jak dużą ekipe uda nam się uzbierać, ale tak ok.60zł. (Bilet na Metalmanie 125zł)
Jeśli byłby ktoś chętny to dajcie znać bo czasu już niewiele.
Pozdrawiam
Ania: stud2410@tlen.pl
Informacje o autorze ogłoszenia

© 2008.