User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Budzinskies1 Meganjrj
stemp Jacobzun
hagacs92 jewtaon06

Reklama





Ogłoszenie METALMANIA Chętni na wyjazd busem z Wrocławia (okolic) Wrocław

»
Data dodania: 2007-03-21 01:00:45
Opis:
Czy jest może ktoś chętny z Wrocławia ew. okolic (lub na trasie Wrocław-Katowice) na wyjazd na Metalmanie busem?
Mamy już 3 chętne osoby i szukamy jeszcze kilku osób (docelowo mogłoby pojechać 8-9osób), aby pojechać busem a nie tłuc sie pociągiem. Koszt to w zależności od tego jak dużą ekipe uda nam się uzbierać, ale tak ok.60zł. (Bilet na Metalmanie 125zł)
Jeśli byłby ktoś chętny to dajcie znać bo czasu już niewiele.
Pozdrawiam

Ania: stud2410@tlen.pl

Informacje o autorze ogłoszenia