User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

promotorek3 sokae79
Octaviayoo Evelinekix
akhry9 pqpqo301

Reklama





Ogłoszenie Wyjazd na MASTERS OF ROCK z Wrocławia!!! Wrocław

»
Data dodania: 2007-06-14 17:31:48
Opis:
witam wszystkich :) Organizujemy ze znajomymi autokar z Wrocławia na MASTERS OF ROCK FESTIVAL (12-15.07.2007) do czeskich Vizovic.

W tym roku grają m.in.: MOTÖRHEAD, CHILDREN OF BODOM, HAMMERFALL, RAGE, SEPULTURA, STRATOVARIUS, URIAH HEEP, IN EXTREMO, THUNDER, FINNTROLL, AFTER FOREVER, NORTHER... więcej info na http://www.mastersofrock.cz/www/

koszt miejsca w autokarze to 77 zł w obie strony, jak ktoś jest zainteresowany to pisać na moje GG: 5814310 albo dzwonić na nr głównej organizatorki imprezy - Dagmary: 507 586 969

\m/ pozdrawiam \m/

Informacje o autorze ogłoszenia