Terminarze klubów 2015
Najbliższe patronowane koncerty
Ostatnie posty na forum
Ogłoszenie Wyjazd na MASTERS OF ROCK z Wrocławia!!! Wrocław
Opis:
witam wszystkich :) Organizujemy ze znajomymi autokar z Wrocławia na MASTERS OF ROCK FESTIVAL (12-15.07.2007) do czeskich Vizovic.
W tym roku grają m.in.: MOTÖRHEAD, CHILDREN OF BODOM, HAMMERFALL, RAGE, SEPULTURA, STRATOVARIUS, URIAH HEEP, IN EXTREMO, THUNDER, FINNTROLL, AFTER FOREVER, NORTHER... więcej info na http://www.mastersofrock.cz/www/
koszt miejsca w autokarze to 77 zł w obie strony, jak ktoś jest zainteresowany to pisać na moje GG: 5814310 albo dzwonić na nr głównej organizatorki imprezy - Dagmary: 507 586 969
\m/ pozdrawiam \m/
Informacje o autorze ogłoszenia
witam wszystkich :) Organizujemy ze znajomymi autokar z Wrocławia na MASTERS OF ROCK FESTIVAL (12-15.07.2007) do czeskich Vizovic.
W tym roku grają m.in.: MOTÖRHEAD, CHILDREN OF BODOM, HAMMERFALL, RAGE, SEPULTURA, STRATOVARIUS, URIAH HEEP, IN EXTREMO, THUNDER, FINNTROLL, AFTER FOREVER, NORTHER... więcej info na http://www.mastersofrock.cz/www/
koszt miejsca w autokarze to 77 zł w obie strony, jak ktoś jest zainteresowany to pisać na moje GG: 5814310 albo dzwonić na nr głównej organizatorki imprezy - Dagmary: 507 586 969
\m/ pozdrawiam \m/
Informacje o autorze ogłoszenia

© 2008.