User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Agneseyt bvbvg177
katarzynabbbl Amelievlm
Isobelwte rikpbhoq

Reklama





Ogłoszenie Gdzie mog? zapisa? sie na nauk? gry na perkusji??? Wrocław

»
Data dodania: 2007-09-08 15:43:00
Opis:
Witam wszystkich! Mam na imie Kamila, mam 15lat i od pewnego czasu my?le o zapisaniu sie na nauke gry na perkusje ale niestety nie wiem gdzie..Nie mam w?asnej perkusji.. Wiecie moze gdzie mog? sie zapisac??? (na terenie Wroc?awia)
piszcie na e-maila: garnush@wp.pl
z góry dzieki:D pozdrawiam;]

Informacje o autorze ogłoszenia