User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Nathalienmp blockalp70
Cathyzaq poiplanakjo1977
Nessgjr Mattjre

Reklama





Ogłoszenie wyjazd busem do Jarocina!! Wrocław

»
Data dodania: 2006-08-17 19:23:50
Opis:
Szukam chętnych na wyjazd Z Wrocławia busem do Jarocina. Koszt paliwa
(zakłądając, że pojedzie 8 osób) wynosi niecałe 32zł.
Jeśli jest ktoś chętny z Wrocławia (okolic) to zapraszam i proszę o kontakt
t-foniczny 0 501-207-900 lub mailowy: rorobus@poczta.onet.pl

Cena: 32.00

Informacje o autorze ogłoszenia