Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/hendryko/www/wrock.pl/include/class/meta.class.php on line 98
Relacja Wrocław Rock Portal
User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

sorib07 qagqysxrypm
Hogaffadflan Adolfooa
gohardokre serberton5

Reklama

Koncert Fruhstuck w Łykendzie

Dodany przez: Adam Palacz , dnia 2008-03-19 Przeczytano 2091 razy.


Data: 8 marca 2008
Miejsce: Wrocław, klub Łykend
Zespoły: Fruhstuck

Długo czekałem na koncert tego zespołu. Wcześniejsze ich koncerty we Wrocławiu jakoś mi umykały. Tym razem postanowiłem nie odpuszczać i wybrałem się tego wieczoru do klubu Łykend.

O jakości klubu już nie raz pisałem. Jednak tego wieczoru okazało się, że było miejsca wystarczająco, co rzadko się tam zdarza. Gdyby ten klub miał tyle miejsca, jaka jest jakość zapraszanych tam zespołów to byłoby najlepsze rockowe miejsce w naszym mieście.

Na Sali ok. 50 osób. Sprzęt na scenie rozstawiony. Na oczach widowni nie miała miejsca żadna próba dźwięku, która tylko denerwuje publikę i opróżnia koncert. Pełen profesjonalizm.

O godz. 20.30 na scenie pojawiają się muzycy. Bez zbędnego gadania od razu rozpoczynają od „Give It Out” z płyty „Muza”. Na gitarze w składzie zespołu pojawia się młodziuteńki brat Łosia(basisty zespołu-przyp. aut.). Radzi sobie świetnie, a repertuar Fruhstuck do łatwych nie należy. Wielkie brawa dla niego! Od samego początku muzycy mają świetny kontakt z publicznością, która początkowo w niewielkiej ilości zebrała się pod sceną. Jednak, gdy popłynęły z głośników skoczne przeboje takie jak: Prasie God, Polandia i Song Of Deliverence, duża cześć widowni szalała w pogo pod sceną i tak zostało już do końca koncertu.

Dało się tego wieczoru usłyszeć kilka nowych piosenek. Szczególnie dobrze wypadło „BC” z najnowszej Ep-ki zespołu. Pod koniec występu zespól wykonał swoją wersję „Anybody Seen My Baby” The Rolling Stones. Setlista zdominowana była przez kawałki z trzech ostatnich wydawnictw polsko-holenderskiej grupy.

Nagłośnienie bez zarzutu. Samo brzmienie zespołu i podejście do muzyki na najwyższym poziomie. Piosenki brzmią nowocześnie i bardzo rockowo, co stawia Fruhstuck na najwyższym europejskim poziomie. Jeśli Tak ma wyglądać Polsko-Holenderska współpraca to ja jestem za.

Setlista:
Give It Out
Noise Toys
Praise God
Follow
Polandia
Angel
Ptak
Song Of Deliverence
Mud
BC
Dry
Quiet
Pokora
Anybody Seen My Baby
Bluesy
Follow
Praise God II


Autor: Adam Palacz

Komentarze

»
Opinie na temat wydarzenia.
Nikt jeszcze nie komentował tej strony.

Dodaj komentarz

»
Podziel się swoją opinią.
Nick:
Musisz wypełnić to pole
E-mail:
Musisz wypełnić to pole
Komentarz:
Musisz wypełnić to pole

Musisz wypełnić to pole