Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/hendryko/www/wrock.pl/include/class/meta.class.php on line 98
Relacja Wrocław Rock Portal
User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Peggyiuy Claudiasdg
pogon072u Georgeviu
kjuna upatvergutt1979

Reklama

Self - Destruction Night -23.02.06

Dodany przez: Sin , dnia 2006-08-28 Przeczytano 84 razy.

Relacja z Self - Destruction Night -23.02.06

Liverpool słynie już z imprez cyklicznych, przyciągających rzesze ludzi lubiących dobra muzykę.
Niektóre odbywają się tylko co miesiąc i tym bardziej przyciągają swoją ekskluzywnością. Tak jest niemal zawsze podczas tej zwanej „Self – Destruction Night”, wyjąwszy okresy sesyjnej zapaści u studentów.

Gdy tym razem pojawiłam się w klubie, zdumiała mnie ilość ludzi – wszystkie miejsca pozajmowane, muzyka wylewająca się z głośników i tłumek na parkiecie. Żyć, nie umierać! Jeżeli jednak nikt jeszcze nie słyszał o tej imprezie, spieszę z pomocą.

Niewiele jest możliwości dla fana ciężkiego grania, by odreagować popowy pokarm dla uszu, serwowany nam przez media. Jeśli więc komuś wydaje się, że Slipknota, Soulfly czy None można posłuchać tylko w zaciszu własnego domu, grubo się myli. Innym aspektem jest też to, że wiodąc życie studenta, wiedzie się zarazem życie pustelnika odciętego od świata muzycznych nowości. Wówczas portal dlaStudenta.pl może nie wystarczyć jeśli się chce być na bieżąco. Imprezy typu S-DN oferują oprócz dobrej zabawy pokazy teledysków (zwane szumnie pokazami multimedialnymi) i to tych najnowszych, czyli, jak by powiedzieli poczciwi pozytywiści, bawiąc – uczy!

Można by tylko zastanowić się, dlaczego takie imprezy odbywają się tak rzadko – w końcu metal nie jest już niszowym gatunkiem muzyki. Gdy jednak spojrzeć na tu z drugiej strony, należy przyznać, że czekając dłużej, czeka się z większym napięciem i bawi się wówczas lepiej. Pozostaje więc tylko czekać na dwunastą już odsłonę Self – Destruction; w końcu już jest marzec.


Autor: Sin

Komentarze

»
Opinie na temat wydarzenia.
Nikt jeszcze nie komentował tej strony.

Dodaj komentarz

»
Podziel się swoją opinią.
Nick:
Musisz wypełnić to pole
E-mail:
Musisz wypełnić to pole
Komentarz:
Musisz wypełnić to pole

Musisz wypełnić to pole