Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/hendryko/www/wrock.pl/include/class/meta.class.php on line 98
Relacja Wrocław Rock Portal
User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

ariedrixin Blancazii
wiwqa58 Gayo6454
Christineqew Dorothyxik

Reklama

Relacja z trzeciego koncertu eliminacyjnego MRF 2010

Dodany przez: , dnia 2010-10-25 Przeczytano 146 razy.

Data: 2016-10-20      Miejsce: Wrocław

W sobotę 16 października na deskach głogowskiego Klubu Mayday odbył się trzeci koncert eliminacyjny tegorocznej XIV edycji Mayday Rock Festival.
Podczas koncertu wystąpiło 5 zespołów: The Sixpounder i KNoW z Wrocławia, K=I=W=I ze Śremu, Cocroach z Mieroszowa oraz Aneke z Łodzi. Nie zaszczycił nas natomiast swoją obecnością zespół Kciuk & The Fingers z Gdańska, który tym samym odebrał możliwość startowania w Festiwalu innym zespołom. Do finału werdyktem Jury dostał się wrocławski THE SIXPOUNDER, który po raz trzeci prezentował się na Festiwalu. Zespół, który wybrała publiczność również stanął w szranki nie po raz pierwszy – KNoW z Wrocławia zagrał na MRF po raz drugi. Publiczność ponownie dopisała i pokazała jak świetnie potrafi się bawić przy ciężkim graniu.
Następny, i zarazem ostatni już, koncert eliminacyjny odbędzie się w najbliższą sobotę 23 października o godz. 20.00 w Klubie Mayday, wstęp: 8 zł. Podczas koncertu zagrają:

1. Betatest Zielona Góra rock/metal
2. Impala Poznań/Śrem/Puszczykowo post hardcore
3. Vermones Częstochowa Indie rock/darkwave/Alternative pop
4. Remembrance Wrocław rock
5. Zielone Ludki Działdowo rock/reggae/alternatywna
6. People of the Haze Wrocław rock/alternatywny rock

Przypominamy, że już za dwa tygodnie, 4 listopada (czwartek) wystąpi główna gwiazda tegorocznego MRF 2010 – amerykańska grupa PRO – PAIN, której towarzyszyć będą: MY CITY BURNING (Holandia), RESISTANCE (Belgia) oraz CO.IN (Polska). Będzie to jeden z zaledwie dwóch koncertów tej grupy w Polsce.

Zapraszamy!


Autor:

Komentarze

»
Opinie na temat wydarzenia.
avatar Before you start to build a home theater I would reemncmod some light reading material. it will help you avoid the pitfalls of others and not waste thousands on unsatisfying equipment.

Dodał(a) ~wOYEmrxaVc , dnia 2015-08-04 13:55:15

Dodaj komentarz

»
Podziel się swoją opinią.
Nick:
Musisz wypełnić to pole
E-mail:
Musisz wypełnić to pole
Komentarz:
Musisz wypełnić to pole

Musisz wypełnić to pole