User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Marinajeb Lauradkt
akacja9 Trishtmv
fizer20020 saqms17

Reklama

Studio Nagrań „Clash”

Studio
Wrocław
Pod szyldem Studio Nagrań „Clash” dokonuję nagrań już od ponad 10 lat. Początkowo zupełnie amatorsko, jednak z biegiem czasu wraz z przybywającym coraz wyższej klasy wyposażeniem i zdobywanym doświadczeniem poziom produkcji stawał się co raz bardziej profesjonalny. W tym czasie przez studio przewinęło się ponad połowa bardzo szeroko rozumianego wrocławskiego rockowego undergrandu, ale także cała masa zespołów, wykonawców i twórców z Dolnego, Górnego i Opolskiego Śląska. W studio gościli też wykonawcy zagraniczni. Studio „Clash” to jednak nie tylko miejsce do nagrywania rockowych dźwięków. Nie mniej często słychać u nas reggae, muzykę etniczną, hip-hop a także lektorów.

Obecnie ze studiem „Clash” w różny sposób związanych jest trzech realizatorów. Dysponujemy jedną z największych we Wrocławiu i okolicy kolekcją mikrofonów, w której nowoczesne konstrukcje przeplatają się z absolutnymi już nie produkowanymi klasykami. Do tego dochodzą wysokiej klasy przedwzmacniacze i przetworniki analogowo-cyfrowe. Studio dysponuje też kompletnym własnym backlinem.

Studio „Clash” nie jest studiem dla wszystkich. Swoją ofertę kierujemy głównie do tych dla których, oprócz wysokiej jakości nagrań bardzo ważna jest też luźna i twórcza atmosfera. Wszyscy realizatorzy współpracujący ze studiem są również aktywnymi muzykami więc doskonale potrafią się wczuć w oczekiwania innych muzyków.
Godziny pracy:Telefon:
Tel 1: 602629506Strony WWW:
Link : www.studioclash.euMail kontaktowy:

Sprzęt, możliwości:
Ostatnia aktualizacja: 2010-11-19 12:07:19

Znajdz na maps.google Wybierz

Komentarze

»
Opinie na temat tego studia nagrań
Nikt jeszcze nie komentował tej strony.

Dodaj komentarz

»
Podziel się swoją opinią.
Nick:
Musisz wypełnić to pole
E-mail:
Musisz wypełnić to pole
Komentarz:
Musisz wypełnić to pole

Musisz wypełnić to pole