User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

TozedeselC Kristinlnq
Patrickcqm alicjawojciecho
marksisliata198 WesikoneHC

Reklama





Dolnośląska Giełda Fonograficzna - Klub Firlej - EDYCJA ŚWIĄTECZNA

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-19 Przeczytano 184 razy.

Data: 2013-12-21      Klub: Firlej

  21 GRUDNIA – EDYCJA ŚWIĄTECZNA – 13:00-17:00

Polujesz na fajne winyle? Masz na sprzedaż kilka kompaktów? Może po prostu chcesz miło i muzycznie spędzić sobotnie popołudnie? Odwiedź Giełdę!

 21 grudnia miejsce będzie mieć ŚWIĄTECZNA EDYCJA Giełdy. Wydłużone o dwie godziny wydarzenie będzie doskonałą okazją na zakupienie muzycznych prezentów. Oprócz bogatszej niż zwykle oferty i specjalnych atrakcji na świątecznej Giełdzie obecny będzie ŚWIĘTY MIKOŁAJ, z którym każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 

UWAGA, UWAGA! W GRUDNIU SPECJALNE ATRAKCJE!
  Na grudniowych spotkaniach pojawi się FONOLOTEK, czyli loteria nośnikowa (za każdą oddaną płytę będzie można dostać inną, wylosowaną).
 
Dolnośląska Giełda Fonograficzna to cykliczne targi muzyczne organizowane przez Firlej i Stowarzyszenie Melomanów „Amplifikator“. Wydarzenie na stałe zagościło już na mapie kulturalnej Wrocławia. W każdą sobotę w Firleju spotykają się melomani z całego regionu, niezależnie od upodobań gatunkowych czy sympatii wobec konkretnego rodzaju nośnika.

Impreza adresowana jest do wszystkich zainteresowanych kupnem, sprzedażą bądź wymianą muzyki. Na Giełdzie znaleźć można płyty winylowe, kompaktowe, kasety, ale także DVD z koncertami, muzyczne gadżety czy czasopisma. Stałym elementem wydarzenia jest unikatowe stoisko z muzyką lokalnych zespołów i konkursy z biletami.
Wstęp na imprezę dla każdego uczestnika jest wolny.

Kontakt z organizatorami: dgf@firlej.wroc.pl
Link: http://www.facebook.com/events/1413018368933498/

Molly Nilsson we wrocławskim Firleju!

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-19 Przeczytano 186 razy.

Data: 2014-01-09      Klub: Firlej

 Molly Nilsson zaprezentuje swoje minimalistyczne przeboje w ramach nowego wrocławskiego cyklu Distorted Club. Królewna lo-fi już 9 stycznia w Firleju.

Na wskroś współczesna wariacja na temat ekstatycznego popu lat 80tych. Beznamiętny, niski wokal, w swoim chłodnym dramatyzmie porównywalny chyba tylko do głosu Nico. Przejmujące opowieści o wiecznej tęsknocie internetowych tubylców, którzy nigdy i nigdzie nie czują się u siebie. Wycofana, syntezatorowa dekadencja.

  Awangardowy synthpop Molly będzie można  usłyszeć już 9 stycznia. W przedsprzedaży bilety na wydarzenie kosztują 20 zł – można je nabyć poprzez serwis Ekobilet.pl oraz w salonach Empik i Mediamarkt.

Cykl Distorted Club to wspólna inicjatywa wrocławskiego klubu Firlej i agencji Distorted Animals. Na kolejnych imprezach pojawią się równie interesujący zagraniczni artyści, a także gwiazdy polskiej alternatywy. W trakcie lutowej
edycji imprezy wystąpią kalifornijscy eksperymentatorzy z Lucky Dragons. 



Link: http://www.facebook.com/events/217923345047156/

Koncert Toxic Holocaust, Exhumed, Ass To Mouth, Witchrite - Firlej 15.03.14)

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-17 Przeczytano 607 razy.

Koncert Toxic Holocaust, Exhumed, Ass To Mouth, Witchrite - Firlej  15.03.14)

Data: 2014-03-15      Klub: Firlej

 CORE-PORATION i KNOCKOUT PRODUTIONS zapraszają na koncert

TOXIC HOLOCAUST
THRASH PUNK METAL – U.S. (RELAPSE)
https://www.facebook.com/ToxicHolocaust


EXHUMED
GORE DEATH METAL – U.S. (RELAPSE)
https://www.facebook.com/ExhumedOfficial

ASS TO MOUTH
GRINDCORE – PL
https://www.facebook.com/assgrindsystem


WITCHRITE
THRASH METAL - PL
https://www.facebook.com/witchrite


15 marca (sobota) 2014, WROCŁAW

Klub FIRLEJ, ul. Grabiszyńska 56
drzwi: 19.00, start: 20.00
Bilety: 60 pln (przedsprzedaż), 70 pln (w dniu koncertu).
Bilety w przedsprzedaży dostępne w punktach sieci Ticketpro (Mediamarkt, Empik, Saturn itp.), przez stronę
http://www.ticketpro.pl/ oraz przez stronę http://knockoutprod.net/site/bilety
INFO: www.core-poration.pl, www.knockoutprod.net
Bilety - kup online: http://www.eventim.pl/bilety-toxic-holocaust-exhumed.html?affiliate=APL&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1092935&xtcr=1&xtmc=firlej&xtnp=1

Koncert DeGENTLEMEN + VIP FUNK HORN SECTION

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-17 Przeczytano 178 razy.

Data: 2013-12-18      Klub: Schody Donikąd

 Zespół wystąpi w 10-osobowym składzie na żywo (z 4-osobową sekcją dętą)! Wykonuje funk, soul, R&B, pop.
Koncert będzie składał się z utworów kultowych już artystów tj. Prince, Earth Wind & Fire czy Michael Jackson, ale nie zabraknie świeżej energii - Beyonce, tanecznego Daft Punk czy nawet funkowego Electro Deluxe!
Jeśli chcesz posłuchać dobrej muzyki na żywo lub potańczyć - przyjdź.

Zespół DeGENTLEMEN to grupa uniwersalnych muzyków grających z dużą dyscypliną. Różnią się od innych żywych składów przede wszystkim dbałością o detale aranżacyjne i brzmieniowe. Na codzień grają w 6-osobowym składzie (2 wokale, gitara, instrumenty klawiszowe, bas, perkusja), lecz z okazji świąt przygotowali muzyczną ucztę z sekcją dętą.

Wystąpią już w środę 18 grudnia o godz. 21:00 w klubie Schody Donikąd przy pl. Solnym 13. Wstęp darmowy. 
Link: https://www.facebook.com/DeGENTLEMEN

Europe Sludge Tour 2014:Graves at Sea, Sourvein, GRIME

koncert
Dodany przez: 0 , dnia 2013-12-13 Przeczytano 394 razy.

Europe Sludge Tour 2014:Graves at Sea, Sourvein, GRIME

Data: 2014-04-14      Klub: (zamknięty) Pod Pałacykiem

Koncertują:
Graves at sea, Sourvein , Grime
Graves at Sea - kultowy sludge z Oakland USA
http://www.youtube.com/watch?v=QFm87zk_t3g

Sourvein - swietujacy XX-lecie pracy artystycznej weterani sludge/doom USA
http://candlelightrecordsusa.bandcamp.c ... lack-fangs

GRIME - elegancki doom/sludge z Włoch
http://grime666.bandcamp.com/

14/04/2014, Wrocław, Pod Pałacykiem
Cena : 30 zł przedsprzedaż - 35 zł w dniu koncertu
Link: http://www.facebook.com/events/255468644605586/260281344124316/?notif_t=like

CLoN - koncert z okazji premiery płyty! Gościnnie: Lolitas Masturbate oraz Cockroach

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-11 Przeczytano 586 razy.

CLoN - koncert z okazji premiery płyty! Gościnnie: Lolitas Masturbate oraz Cockroach

Data: 2013-12-14      Klub: Liverpool

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KONCERT PREMIEROWY Z OKAZJI WYDANIA PIERWSZEJ PŁYTY WROCŁAWSKIEGO ZESPOŁU CLON !!!


Zagrają: Lolitas Masturbate,Cockroach,CLoN+goście
14.12.2013 - Klub Liverpool (Wrocław ul.Świdnicka 37)
 wstęp: 10zł, START: 20:00

Na koncercie będzie dostępna płyta CLoN- BUNTOWNIK w cenie 10zł

 Zespól CLoN to połączenie przyjaźni, pasji i dobrej zabawy. Czyste metalcore’owe dźwięki, które opakowane są w nasze emocje opisane prawdziwymi tekstami. W świecie CLoN nie ma miejsca na udawanie, fałsz i nudę, dlatego też ludzie którzy nas wspierają są dla nas szczególnie ważni i doceniamy ich zaangażowanie w to co robimy. Skład zespołu zmieniał się w czasie i przestrzeni krystalizując się w 2010 roku. W swoich projektach dążymy ścieżkami metalcore’owymi i hardcorowymi, ale w każdym z nas drzemie ogromna dawka rock&roll’owej zabawy. Clonowanie już istniejących formacji to nie nasz styl, dlatego wbijaj na nasze koncerty, moszój, słuchaj nas w trakcie rodzinnych obiadków i wesel. I pamiętaj warto zCLoNować się na przyszłość. Zespól Clon pochodzi z Wroclawia, powstal w pazdzierniku 2002 roku. Ma na swoim koncie zagranych ponad 100 koncertów we Wroclawiu jak i tez poza nim.

Supportowal takie zespoly jak: ILLUSION,LIPALI, PROLETARIAT,OCEAN,ACID DRINKERS,HUNTER, NONE, FLAPJACK,COMA, 1125, FRONTSIDE, HEDFIRST, DIVE 3D, SCHIZMA,TORTURE SQUAD,CILICE.itp.
 
 

Link: http://www.facebook.com/events/248263038657658
Link: http://www.clon.pl/site/index.htm

ROOTS ROCKETS

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-09 Przeczytano 598 razy.

Data: 2013-12-15      Klub: Alive

ROOTS ROCKETS

W 2012 roku skład się ustabilizował i ukończył prace nad debiutancką płytą.
Płytą, której nagranie zespół wygrał jesienią 2011 roku na drugim nowosądeckim Festiwalu Treffowisko
poświęconemu pamięci Mateusza Wawrzyniaka .
Wygrana otworzyła przed zespołem możliwość nagrania profesjonalnej płyty w "Pozytywnym Studio".

Zespół jest laureatem I miejsca Konkursu Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka organizowanego
podczas Festiwalu Reggae Na Piaskach w Ostrowie Wielkopolskim oraz zdobył III miejsce
w finale Festiwalu Muzycznego im Ryśka Riedla.

STRONA - https://www.facebook.com/rootsrocketspl

REZERWACJA BILETÓW - biletyalive@alive.wroclaw.pl

 
Godzina: 20 00 , Bilet: 15 zł /20 zł ,
Miejsce: „ALIVE” ul. Kolejowa 12. Wrocław - Start 21 00

Link: http://www.facebook.com/events/570486643021389

HORROR PARTY - H.EXE (live)

koncert
Dodany przez: d0ti , dnia 2013-12-06 Przeczytano 652 razy.

HORROR PARTY  - H.EXE (live)

Data: 2013-12-28      Klub: Liverpool

28.12.2013 | godz. 19.00, start koncertu koło 22.00

PROMOCJE: SHOT WÓDKI - 4 ZŁ, PIWO TYSKIE BUTELKOWE - 5 ZŁ, JOHNY WALKER RED - 10 ZŁ

PLUS SPECJALNIE PRZYGOTOWANE DRINKI

MUZA: RAMMSTEIN, MARILYN MANSON, NIN INCH NAILS, OOMPH!, KMFDM, Die Krupps, Rob Zombie, Megaherz, Zeromancer, Celldweller...i wiele innych

Aaaaargh, wszyscy fani horroru, grozy i makabry niech tłumnie się zbierają 28 grudnia w mrocznej piwnicy klubu muzycznego Liverpool! Zmęczonych słodką świąt atmosferą zapraszamy na imprezę Horror Party, gdzie czeka na Was zgoła odmienny nastrój, ze słodyczą niewiele mający wspólnego! Na początku zaplanowaliśmy dla Was projekcję horroru klasy be, zatem na powitanie zobaczycie hektolitry sztucznej krwi, opętańcze wrzaski, odcinane kończyny, wypruwane flaki i pożerane mózgi, to wszystko w luźnej i kiczowatej oprawie, jak na tą klasę film przystało..
Później, by nie porwał Was czar Bożego Narodzenia, wystąpi zespół H.EXE, który zgwałci Wasze uszy i zmiażdży Wasze umysły swoją mocną, elektroniczno - industrialną muzyką, nogi zmusi do tańca, a usta do krzyku!

Link: http://www.facebook.com/events/620004084724066/


« Poprzednia  |  Strona 105 z 862  |  Następna »