endera.jpg Zespoły Endera Wrocław Rock Portal
User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

LonaremTP Danyrg
Nesssxj Vivianneboi
Kathrynqmd Paulineacb

Reklama

Endera

»
Wałbrzych | dodał: d0ti, dnia: 0000-00-00

Endera to zespól, który powstal przez zamilowanie jego twórców do tego co robia najlepiej, czyli do tworzenia muzyki, Walbrzyska kapela pokonala wiele przeszkód i na drodze ciaglych zmian i trudnosci osiagnela swój dzisiejszy wizerunek, który stara sie ciagle polepszac.

Grupa istnieje od ponad 2,5 lat a jej czlonkowie moga pochwalic sie juz kilku, a nawet kilkunastoletnim stazem muzycznym. Na przelomie roku 2005/2006 muzycy grajacy wczesniej w kilku innych kapelach postanowili zalozyc nowy bardziej ambitny projekt. Muzycy przez ponad 2,5 roku pracowali ciezko nad nowym materialem, który odbiegal znacznie od ich wczesniejszej twórczosci.Ich repertuar tworzy zlepek technicznego metalu, na który skladaja sie ciezkie gitarowe riffy, melodyjne akustyczne wstawki wprost z gothic metalu, szybkie partie perkusyjne wywodzace sie po czesci z nurtu death metalowego, jak równiez rozbudowane partie basowe haczace o jazz i funky.

W grudniu 2008 roku z kapeli odszedl jeden z zalozycieli Endery - gitarzysta Marek Radojewski. (dziekujemy za wspólprace)

Rok 2009 to powiew nowej sily i nowe mozliwosci - role wokalistki w zespole obejmuje oficjalnie Dorota Ciaston, z która zespól nagrywa demo zatytulowane "Feniks" - zapraszamy na koncerty.

zdjęcie: endera.jpg

Miasto działalności: Wałbrzych
Miasto, skąd pochodzi większość członków: Wałbrzych

Kontakt

Strona www: http://www.endera.pl


Powiązane gatunki muzyczne:

Członkowie zespołu: Czarna - voc
Zwierzu - lead guitar
Misza - drums
Kobra - bass

Byli członkowie zespołu:


Dyskografia:

Historia zespołu:

Osiągnięcia (festiwale, nagrody, support gwiazd itp): 


Najbliższe koncerty zespołu

»
 
data nazwa miejsce zapisz się