remembrance.jpg Zespoły Remembrance Wrocław Rock Portal
User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

pazab Celinemwt
Ianpms falekrobert72
ziechabcathigh1 Romanqdr

Reklama

Remembrance

»
| dodał: d0ti, dnia: 2009-05-02

Zespół Remembrance powstał z inicjatywy gitarzysty Damiana Godlewskiego, gdy po raz pierwszy spotkał się z wokalistą Marcinem Jakubowskim. A wszystko zaczęło się od pierwszej próby 28 kwietnia 2007 w sobotnie popołudnie:) Parę prostych kawałków i dokładne zgranie w klimacie sprawiło, że postanowili coś z tym zrobić i od tego czasu zaczęli szukać porządnych ludzi do grania. Przez pierwszy rok działalności założyciele zespołu szukali odpowiednich muzyków z którymi mogliby zacząć muzyczną współpracę. Dlatego rok 2008 to okres wielu zmian, prób i czas doskonalenia warsztatu muzycznego.

Do większych koncertów zespołu należą: Festiwal Fama 2008, Oławski zlot Motocyklistów, Festiwal Party Rura 2009 w Krakowie, Finał Przeglądu Kapel Studenckich w Poznaniu 2009 i III Międzynarodowy Przegląd Zespołów Młodzieżowych w Sczytnej 2009.
Obecnie czeka nas sporo pracy podczas nagrywania dema 2009 i wiele koncertów, na które serdecznie zapraszamy. Nasza historia toczy się dalej, nigdy nie wiadomo co nas czeka. Ale jedno jest pewne, że będziemy grać dalej:)

Dla niewtajemniczonych inspirujemy się starym dobrym rockiem z lat 80’, ale na pewno nie ogranicza nas to w żaden sposób. Każdy z nas wnosi coś do utworów, które tworzymy, przez co stają się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Wspomnienia są czymś cholernie ważnym w życiu człowieka, to one tworzą naszą osobowość, pozwalają wyciągać wnioski z przeszłości i sprawiają, że chcemy zrobić coś z własnym życiem. Dlatego właśnie Remembrance (tłum. Wspomnienia), dla nas cholernie ważna jest Muzyka…
„ …By nie odkryć przed śmiercią, że nie umiałem żyć…”


zdjęcie: remembrance.jpg

Miasto działalności:
Miasto, skąd pochodzi większość członków:

Kontakt

Strona www: http://www.myspace.com/remembrancepoland

Telefon 1: 508835135
Telefon 2: GG 6189952
Mail kontaktowy 1: remembrance@op.pl
Mail kontaktowy 2:

Powiązane gatunki muzyczne:

Członkowie zespołu: Marcin Jakubowski- wokal
Damian Godlewski- Gitara
Kuba Tasiński- Gitara
Jan Świst- Bas
Kuba Ukleja- Perkusja

Byli członkowie zespołu:


Dyskografia:

Historia zespołu:

Osiągnięcia (festiwale, nagrody, support gwiazd itp): 


Najbliższe koncerty zespołu

»
 
data nazwa miejsce zapisz się