User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Jasminneoyw Ganaioapw
ththtzrhgr dvwvrczh
soha7q Adrienrgp

Reklama

Egzemplarz

»
Oleśnica | dodał: d0ti, dnia: 2011-05-26Egzemplarz – to zespół Rockowy składający się z sześciu nietuzinkowych muzyków, o nieograniczonej wyobraźni i wielkiej pasji.

Projekt powstał spontanicznie, bez większych formalności, mniej więcej na przełomie 2010/2011 roku, z inicjatywy dwóch gitarzystów Adriana Morawskiego i Marcina Klimkiewicza, którzy wcześniej razem walczyli o przetrwanie. Po kilku nieudanych zespołach muzycznych, dwóm muzykom przez przypadek nową nadzieję daje Rafał Morawski (Tato Adriana), który swoim głosem wprowadził nową barwę i koncepcje, dzięki czemu po niedługim namyśle powstaje nowy projekt, w którym również śpiewa Adrian. Cel projektu jest bardzo jasny - muzycy poprzez własne kompozycje i teksty, które nie zawsze są politycznie poprawne, chcą w prosty sposób przekazać swoje indywidualne odczucia na otaczający ich świat.

Po niedługim czasie, do zespołu dołącza rodzeństwo, które miało już do czynienia z Adrianem i Marcinem w poprzednim zespole „Przestrzeń”, aktualnie także muzycy zespołu Bethel: urocza basistka Magdalena Dachowska, która wprowadza stoicki spokój i szalony perkusista Robert Dachowski, który niczym prócz muzyką nie żyje. Do zespołu dołącza także pozytywnie pokręcony Kamil Kawa który nigdy nie opuścił żadnej z prób zespołu, dzięki czemu zostaje on pełnoprawnym członkiem zespołu i zasiada za „instrumentami przeszkadzajkowymi”.

Zespół tworzy muzykę z wielkim zamiłowaniem, nie starając się w żaden sposób ograniczać stylistycznie do jednego gatunku muzycznego, dzięki czemu swobodnie realizują swoje pomysły, a efekty można przesłuchać na Płycie Demo z 2011 r. które zawiera cztery utwory.

Miasto działalności: Oleśnica
Miasto, skąd pochodzi większość członków:

Kontakt

Strona www MySpace: www.myspace.com/egzemplarz


Powiązane gatunki muzyczne:

Członkowie zespołu: Adrian 'Aduś' Morawski- gitara, wokal
Rafał 'Fragles' Morawski - wokal
Marcin 'Mrówa' Klimkiewicz - gitara
Magdalena 'Madzióh' Dachowska - gitara basowa
Robert 'Bercik' Dachowski - perkusja
Kamil 'Kawa' Kawa - przeszkadzajki

Byli członkowie zespołu:


Dyskografia:

Historia zespołu:

Osiągnięcia (festiwale, nagrody, support gwiazd itp): 


Najbliższe koncerty zespołu

»
 
data nazwa miejsce zapisz się