1315588252_JosephMagazine.jpg Zespoły Joseph Magazine Wrocław Rock Portal
User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Nesssmj zergertober
listremvichild1 Celineelv
Billoaq8 doriz04

Reklama

Joseph Magazine

»
Wrocław | dodał: d0ti, dnia: 0000-00-00Joseph Magazine jest odzewem na krzyk rzeczywistości. Wszystko dookoła jest tak barwne i błyszczące, że aż chce się zamknąć oczy i po prostu odpocząć… Tak naprawdę każdy ma czasem potrzebę zatrzymania się w nieustannym biegu codzienności… Dla tych, którzy nie boją się wyzwań i dla tych, którzy cenią coś więcej niż zwyczajne życie jest wielka podróż z Joseph Magazine. Święty Graal dla tych, którzy szukają w muzyce czegoś więcej. Dla tych, którzy szukają czegoś nowego i niepowtarzalnego. Night Of The Red Sky jest uosobieniem tego, czego inni nie mogli dokonać i uważali za nie możliwe.

Kompozycje zrodziły się z wielkiej namiętności i pasji, którą jest muzyka. Po rozpadzie amatorskiego zespołu Lapidarium nastąpiła cisza. Każdy poszedł w swoją stronę. Wszyscy byli zmęczeni.

Po półtorarocznej przerwie w 2005 roku gitarzysta Bartosz Socha postanowił odkryć miejsca nieoznaczone na muzycznej mapie. Skomponował pierwszy utwór, który wysłał do klawiszowca Marcina Waleckiego wówczas przebywającego w Irlandii. Po pewnym czasie przyszła odpowiedź… Efekt końcowy był objawieniem i początkiem nowego etapu w życiu obu muzyków. Zrodziła się idea zrobienia czegoś, czego dotąd nie było na scenie muzycznej. Muzyki, która, będzie bardzo obrazowa i sugestywna. Tak powstał wielki duet. Bartosz komponował i aranżował, Marcin nadawał kolorów i dodawał nowe wymiary.

4 lata później w 2009 roku cały koncept album miał już swój zarys i formę. Czegoś jednak brakowało…

Latem 2009 r. pojawił się wokalista Bartosz Struszczyk, który zdawał się być odklejony od Polskiego stereotypu wokalisty. To było to, czego obaj muzycy szukali. Płyta została dobarwiona wokalizami i inwokacjami oraz został napisany epilog ujawniający ostateczne zamierzenie i myśl całego krążka.

Nastąpiły prace wykończeniowe. Kompletowanie reszty składu zespołu, mix imastering oraz prace nad okładką.

W drugiej połowie 2010 r. do zespołu dołączył perkusista Rafał Brodowski, jedyny człowiek który jest w stanie zagrać to wszystko czego inni nie mogli zrobić.

W październiku 2010 dołączył basista Marcin Szadyn, zespół mógł rozpocząć próby i prace nad opracowaniem live materiału muzycznego.

Joseph Magazine ma za sobą kilka niezobowiązujących występów będących bardziej zaprawieniem się w boju i sprawdzeniem reakcji ludzi na prezentowany materiał. Po zebranych opiniach zespół utwierdził się w przekonaniu, że to co chce przekazać zostaje zauważone. Publiczność nie była w stanie robić nic innego jak słuchać i żywo uczestniczyć w przedstawieniu muzycznym.

W Joseph Magazine nie ma przypadkowych ludzi. Wszyscy są wyjątkowymi muzykami. Każdy z muzyków jest na bardzo wysokim poziomie instrumentalnym co pozwala na dowolne kreowanie opowieści muzycznych bez jakichkolwiek ograniczeń. Można by powiedzieć, że każdy z osobna jest z innej bajki. Bez wątpienia Joseph Magazine to grupa złożona z prawdziwych indywidualności pragnących tego samego i zmierzających do jednego wspólnego celu.

W drugiej połowie 2011 roku wydana została debiutancka płyta Joseph Magazine - NIGHT OF THE RED SKY.
zdjęcie: 1315588252_JosephMagazine.jpg

Miasto działalności: Wrocław
Miasto, skąd pochodzi większość członków: Wrocław

Kontakt

Strona www: http://www.josephmagazine.net
Strona www MySpace: http://www.myspace.com/josephmagazine
Inna strona www: http://www.facebook.com/josephmagazineband

Telefon 1: Bartosz Socha - +48530500573, +48785357282
Mail kontaktowy 1: management@josephmagazine.net
Mail kontaktowy 2:

Powiązane gatunki muzyczne:

Członkowie zespołu: Bartosz Socha – gitara
Marcin Walecki – klawisze
Bartosz Struszczyk – wokal
Marcin Szadyn – bass
Rafał Brodowski – perkusja

Byli członkowie zespołu:


Dyskografia:

Historia zespołu:

Osiągnięcia (festiwale, nagrody, support gwiazd itp): 


Najbliższe koncerty zespołu

»
 
data nazwa miejsce zapisz się